Montérky z Didriksons

Montérky z Didriksons

Dětská skříň by měla být krásná, pohodlná a praktická. Kombinézy z Didriksons - krásná verze svrchních oděvů, kombinující všechny tyto vlastnosti.

O značce

Didriksons 1913 - známá značka ze Švédska, která vyrábí oblečení pro dospělé i děti.

Svrchní oblečení Didriksons je stylová věc, která spolehlivě chrání před jakýmkoliv počasím. Materiály, které nejsou propustné pro vlhkost a vítr, jsou lehké a umožňují tělu „dýchat“. Ani těžký déšť, ani silné mrazy nejsou hrozné pro ty, kteří nosí výrobky této značky.

Produkty Didriksons zahrnují několik sbírek. Jedná se o funkční a módní oblečení pro nošení ve městě, stejně jako speciálně navržené modely pro cestování a cestovní ruch. Samostatně přidělená linka dětského a teen oblečení.

Několik značkových obchodů se nachází v Moskvě a Petrohradu. Také model, který se vám líbí, můžete zakoupit v internetovém obchodě.

Vlastnosti a výhody

Didriksons představuje různé vodotěsné modely oblečení pro děti (kombinézy, bundy, kalhoty a pláštěnky). Pro dodatečnou izolaci jsou nabízeny fleece výrobky jako druhá vrstva.

Zimní modely značky jsou vyrobeny z nylonového dvojitého tkaní. Tato struktura materiálu zajišťuje vlhkost a odolnost proti větru.

Oxford Nylon je speciální "prodyšná" tkanina, která zajišťuje vynikající výměnu vzduchu a odstraňuje přebytečnou vlhkost z těla. Používá se pro šití kombinézy.

Zbytek svrchního oděvu Didriksons šitý z "ne prodyšné" tkaniny. U takových výrobků je však dítě také chráněno před nadměrným přehřátím. To je možné díky speciálnímu výplni Topsfil, který zajišťuje cirkulaci vzduchu.

Na rozdíl od membránového materiálu, který se ohřívá pouze během pohybu dítěte, dvojitá vazba udržuje teplo uvnitř kombinézy neustále. Takové oblečení je vhodné nejen pro aktivní venkovní hry, ale i pro relaxační procházky.

Modely značky Demi-season poskytují absolutní ochranu před vlhkostí a větrem. Uvnitř výrobků jsou pletené nebo nylonové podšívky.

Výhody oblečení Didriksons jsou zřejmé.

  • Pohodlí. Všechny modely se liší v pohodlí při nošení a nebrání pohybu vůbec.
  • Srdečně Navzdory své nízké hmotnosti si oblečení značky udržuje velmi nízké teploty. Dítě bude spolehlivě chráněno před chladem a větrem. Odolnost materiálů vůči vlhkosti vám umožňuje odvážně chodit při deštivém dešti nebo sněžení. A i po zábavných hrách v závěji zůstane dítě suché.
  • Funkčnost Oděvní značka promyšlená do nejmenšího detailu. Utyazhki, suchý zip a elastické pásky na rukávech a podél spodní části kalhotek zabraňují pronikání sněhu dovnitř. Výrobky jsou snadno upevnitelné a odstraněny.
  • Trvanlivost Materiály Didriksons se nebojí nečistot, snadno se omyjí a rychle suší. Dlouhodobě si zachovávají vynikající vzhled a vlastnosti.
  • Krása Rozsah společnosti je široký. Ve sbírkách značky existují modely jasných barev a možnosti tichých tónů. Produktový design potěší oba rodiče i sebe. Koneckonců, děti nosí krásné oblečení s radostí.

Storm systém

Kategorie oděvů Storm zahrnují naprosto nesmáčivé modely. Při jejich výrobě se používá speciální tkanina vyztužená pečlivě lepenými nebo svařovanými švy.

Mořský vánek (Breeze systém)

Systém Breeze kombinuje nefoukané oblečení. Výrobky této řady jsou odolné i proti silným nárazům studeného větru.Mnoho modelů také neprochází vodou (kombinézy z kombinovaných materiálů).

Teplotní podmínky

Tloušťka izolace, stejně jako vlastnosti horní tkaniny, její odolnost vůči větru a vlhkosti ovlivňuje hodnotu ukazatele tepla oblečení Didriksons.

Teplotní režim zimního oblečení značky je do -25 stupňů. Modely s polořadovkou jsou určeny pro vyšší teplotu.

Módní styly

Kombinézy Bib

Kalhoty s popruhy se nazývají semi-overaly. Tyto modely jsou vhodné pro hostující hosty, mateřské školy, hostující kliniky atd.

Horní část výrobku poskytuje dodatečnou ochranu zad a hrudníku dítěte před větrem a chladem. Kalhoty přitom spolehlivě drží na úkor popruhů, což zajišťuje maximální volnost pohybu.

Kalhoty s náprsenkou vám umožní odstranit bundu od dítěte, být v teplém pokoji s ním (například v obchodě), a pak jej rychle vrátit, když jdete ven.

Semi-overaly jsou snadno odstranitelné, což umožňuje dítěti vyrovnat se s oblékáním.

Kombinovaná kombinéza

Slip modely jsou ideální pro procházky. Tato kombinéza poskytuje absolutní ochranu dítěte před chladem, větrem a vlhkostí. Dokonce i při aktivních hrách na sněhu je dítě garantováno, že zůstane teplé a suché.

Barvy

Červená

Červená kombinéza je jasná volba vhodná pro dívky i chlapce. Dynamická barva má aktivní hry, sporty a vytváří veselou náladu.

Žlutá

"Chutná" banánová barva připomíná nejen ovoce, ale i slunce, které může osvětlit nejsměšnější den. Žlutá kombinéza je skvělou volbou pro dítě jakéhokoliv pohlaví.

Fialová

Fialová - ztělesnění harmonie a klidu. Jemné odstíny oblečení jsou ideální pro dívky a tmavě fialové odstíny vypadají skvěle v oblečení pro chlapce.

Bílá

Bílé kombinézy - velmi efektivní volba. Stojí však za to připomenout, že bílá je nejvíce lákavá barva. Tato kombinéza je vhodná pro starší děti. Pro děti je lepší zvolit praktičtější model.

Zelená

Bohatá zelená barva je skvělá jak pro demoverze, tak pro zimní kombinézu. Obvykle chlapci dávají přednost této barvě, ale také modely pro dívky z čerstvé trávy vypadají úžasně.

Jak si vybrat

Při výběru kombinézy pro dítě by se mělo rozhodnout o některých základních bodech.

  • Sezóna V závislosti na tom, zda si koupíte kombinézu pro mimosezónu nebo zimu, je důležité věnovat pozornost teplotním podmínkám uvedeným v popisu výrobku.
  • Typ kombinézy. Jednodílná kombinéza je ideální pro dlouhé procházky. Je vhodné jezdit z kopce a hrát si ve sněhu, aniž by se do něj dostalo sněhu. Navíc samostatná sada je schopnost odstranit bundu v místnosti, stejně jako změnit ji na jinou v případě potřeby.
  • Barva Je žádoucí, aby barva obleku potěšila samotné dítě. Pokud má rád světlé věci, získejte model žluté, červené nebo zelené. Pokud dítě preferuje klidnější barvy (zejména starší chlapci), přestaňte vybírat modely diskrétních barev.
  • Velikost Tabulka velikostí poskytovaná výrobcem, zveřejněná na oficiálních stránkách značky. Mnoho modelů kolekce pro děti má zvláštní schopnost „zvětšit velikost“. Tato funkce umožňuje, aby oblečení rostlo s dítětem. V případě potřeby lze délku rukávů nebo kalhot zvětšit na 3 - 4 cm. Dětské modely mají rozpětí až + 8 cm, čím větší je velikost, tím menší je okraj. Teenage kombinézy nemají žádné zásoby a jsou k dispozici ve velikosti.

Recenze

Kupující kombinézy Didriksons jsou velmi spokojeni s kvalitou výrobků. Kombinézy dobře sedí na postavě dítěte, nedrží pohyby. Podrobnosti jsou promyšleny do nejmenších detailů pro maximální pohodlí a ochranu dítěte.

Oblečení se liší v jednoduchosti a stylovém vzhledu. Děti jsou rádi, že na několik sezón nosí kombinézu.Oblečení si zároveň zachovává krásný vzhled díky vysoké odolnosti materiálů proti opotřebení.

Stylové obrázky

Jasně zelený tiskový model je skvělou volbou pro aktivní dítě. Větruvzdorný ventil, nastavitelné manžety a elastické pásky na spodní straně výrobku spolehlivě chrání před škodlivými vlivy studeného vzduchu, větru a sněhu. Oranžová sada pletené čepice a šálu harmonicky doplňuje vzhled.

Okouzlující kombinézy v jemných fialových a bílých barvách osloví každou dívku. Velkolepé barvy jsou doplněny světelnými reflektory, které zajistí klid rodičů a učiní dítě viditelným v noci. Nastavitelné manžety, kapuce a šířka nohou jsou důležitými detaily pro maximální pohodlí. Vzhled doplňuje béžová čepice s fialovým pom-pom, která je v souladu s barevným rozsahem kombinézy.

Model solární žluté barvy - skvělá volba pro zasněženou zimu. Odrazné prvky nedovolí dítěti zmizet z dohledu za každého počasí a úrovně osvětlení. Odnímatelná kožešinová kapuce poskytuje extra ochranu před chladem. Vodotěsná a nefoukaná tkanina s lepenými švy promění kombinézy na univerzální model pro procházky a sport.

Pro chlapce, kteří dávají přednost tmavému oblečení, vyrábí značka kombinézu v uklidňujících odstínech. Model tmavě modré barvy je praktický a pohodlný. Kontrastní tisk dává elegantní kombinézu, která jí umožňuje zůstat diskrétní a ideální pro chlapce. Pletený klobouk vyrobený v barvách obleku dokonale zapadne do obrazu. V mrazivý den bude dodatečná ochrana hlavy dítěte zajištěna kapotou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky