Kombinéza Tokka Tribe

Kombinéza Tokka Tribe

Když si každý z rodičů vybere svrchní oblečení, myslí si na tři věci:

  • Jaký styl bude pro dítě co nejpohodlnější, protože oblečení by nemělo držet pohyby, bránící tomu, aby se dítě vyvíjelo?
  • Jaké materiály a izolace by se měly skládat, aby se současně zahřívaly a nevytvářely skleníkový efekt?
  • Ze sbírek, z nichž si výrobci mohou vybrat opravdu vysoce kvalitní a oděruvzdorný prvek?

Podle většiny rodičů tedy kombinézy jsou pro děti nejpohodlnější, a finské společnosti byly dlouho uznané jako nejlepší producenti tohoto elementu oděvu, jeden z kterého je Tokka Tribe.

Vlastnosti a výhody

Tokka Tribe není jen společnost, ale značka, která je velmi populární v Rusku i v zahraničí. Specializuje se na šití svrchních oděvů pro děti od narození do dvanácti let a zohledňuje všechny bezpečnostní požadavky.

Anatomický a multifunkční střih zajišťuje maximální pohodlí dítětea zajímavý a zároveň praktický design vám umožní uspokojit potřeby dětí a jejich rodičů. Mezi pěkné doplňky patří nastavitelný suchý zip na rukávech rukávů a nohou, stejně jako hluboko izolovaná kapuce a reflexní detaily.

Výrobci věnují velkou pozornost kvalitě materiálů. Vrchní vrstva kombinéz je šitá ze sto procent polyesteru impregnacíposkytuje maximální ochranu před vlhkostí. Jako ohřívač se používá inovativní materiály - tinsuleyt a isosoft, vyznačující se vynikajícím tepelným výkonem s mimořádnou lehkostí.

Hlavní výhodou kombinézy Tokka Tribe je jejich nízká hmotnost. Husté zimní kombinézy váží ne více než 350 gramů, i když je lze nosit i při silném mrazu.

Módní styly a modely

V modelovém sortimentu firmy jsou různé modely kombinéz a v tom spočívá další výhoda značky. Pro novorozence jsou k dispozici modely kombinézy transformátorů - snadno se reinkarnují z obvyklé kombinované kombinace do obálky a naopak. Pro starší děti si můžete vybrat jak kombinované, tak samostatné modely, které se skládají z bund a teplých kalhot. Jaký je rozdíl mezi jednotlivými modely získanými od značky?

Obálka

Z hlediska řezu to vypadá spíše jako obyčejná taška s rukávy a kapucí, která je odhalena pomocí dvou souvislých zipů. Krk v takových modelech vždy jde na knoflíky, aby co nejvíce chránil dítě před větrem. Malý detail ve tvaru štěrbiny ve spodní části obálky umožňuje upevnit dítě v autosedačce.

Bavlněná podšívka, takže jakékoliv alergické reakce na materiál jsou jednoduše vyloučeny. Rukávy s manžetami umožňují přizpůsobit obálku růstu dítěte a všem povětrnostním podmínkám.

Kombinézy Bib

Tyto modely se skládají z kalhot s náprsníkem na popruzích a teplou bundu s kapucí. Kromě výrobku jsou izolovány rukavice, připevněné k rukávům bundy se speciálními nýty.

Elastický pásek na lemu bundy zabraňuje pronikání studeného vzduchu pod oděv a zip na bundě, který se zavírá popruhem, plní stejnou funkci. Kalhoty také jít s gumičkou, a nastavitelné popruhy vám umožní přizpůsobit model na výšku dítěte.

Demi-season

Tento model se vyznačuje jedním detailem - odnímatelnou podšívkou a kapotou.Model je izolován sto procentním polyesterem, který umožňuje jeho nošení při dostatečně nízkých teplotách. Pokud rozepnete podšívku, dostanete poměrně lehký model této kombinace, ideální pro teplou i studenou sezónu.

Vodoodpudivé vlastnosti vnějšího pláště dokonale plní hlavní funkci pro tuto dobu - odpuzují vodu a nečistoty a zároveň brání dítěti zvlhnout.

S ušima

Takové modely kombezov přesně jako kluci mladší. Stylové pruhy na kapuce v podobě zajíce a uší uší jsou přítomny na modelech kombinézy - obálky a transformátory.

Obvykle je tento model doplněn stylovým potiskem, který navazuje na celkové téma šatů. Takové modely komba budou vhodné jak pro novorozence, tak pro děti do 6 let.

Fused

Model kombeza, ideální pro každodenní procházky v chladném období. I během aktivních pohybů bude dítě spolehlivě chráněno před mrazem a chladem díky speciálním vlastnostem řezu.

Takové kombinézy jsou vždy doplněny popruhy na rukávech a nohou, které chrání tělo před větrem. Pod tímto oblečením nemusíte nosit spoustu věcí, protože pro maximální oteplování můžete nosit lehkou halenku a kalhoty. To je tato funkce, která přitahuje většinu maminek v těchto modelech.

Barvy

Dekorativní prvky kombinézy Tokka Tribe si zaslouží zvláštní pozornost.

Finsko je zemí zasněžených krajin, čisté vody, krásné přírody a fascinujících přírodních jevů, takže není divu, že v oděvech finské firmy najdete ozvěny skandinávských motivů.

Pastelové barvy jsou zde zředěny tematickými tisky - jeleny, ryby, sněhové vločky, medvědi, psi na saních a abstraktní kresby připomínající polární záře. To vše se vrhá do atmosféry skutečné pohádky a připomíná úžasnou zemi Laponska. Jaké odstíny spotřebitelé preferují.

Růžová

Odstín, ideální pro dívky, lze ředit jinými tóny - světle zelenou, šedou, hnědou, fialovou, béžovou. Model zajímavého sortimentu, který se skládá z růžové bundy a kalhotek z barevného lilku, vypadá docela zajímavě. Etnické motivy ve fialových barvách na bundě dávají souhvězdí setu.

Modrá

Ve sbírkách značky existují jak jednobarevné modely hladkých kombinéz s modrým odstínem, tak modely s bílými, světle zelenými a tmavě modrými odstíny. Tyto modely často doplňují černou, bílou a oranžovou podšívku, protože právě tyto odstíny dobře ladí s hlavní barvou šatů. Často jen kalhoty dělají jednobarevný a bunda je zdobena barevnými vzory, což činí model pestřejším a jedinečným.

Šedá

Takové modely kombezov ve sbírkách značky není monochromatický. Je to proto, že šedá barva je příliš nudná, nudná a není vhodná pro dítě. V kombinaci s jasnějším růžovým nebo oranžovým odstínem však působí zcela jinak. Světlé abstraktní vložky osvěžují model poněkud, dělá to více legrace a šedý odstín hraje roli neznačkového prvku, což činí model praktičtějším.

Modrá

Modré kombinézy jsou přítomny ve sbírkách značky v podobě jednodílných, samostatných modelů a obálek. Jsou vyrobeny jak matné, tak světlé, monofonní a ne. Nejoblíbenější kombinace výrobců je modrá s bílou, stejně jako šedá, tmavě modrá a hnědá. Na rozdíl od stereotypů jsou ve sbírkách pro dívky modely modrého odstínu. Kombesam v tomto případě dát jemnější vzhled, zdobení bílými potisky.

Žlutá

Jeden z nejjasnějších a nejuniverzálnějších kombinéz v kolekci Tokka Tribe, protože je vhodný jak pro dívky, tak pro chlapce. Tyto modely jsou doplněny šedým a růžovým obložením a také zdobeny potisky v podobě bílošedého vlaku.Jedinečnost modelu dává velmi originální designové rozhodnutí. Například jedna noha a rukáv kombinézy může být jednobarevná žlutá a zbytek oblečení může být doplněn obrázky.

Lilac

Tento odstín je v dokonalé harmonii s růžovou v samostatném modelu kombinézy Tokka Tribe. Sportovní bunda na hada je zdobena květinovými motivy a kromě zářivě růžových kalhot jsou palčáky v šedo-růžových tónech. Bunda je také zdobena reflexními detaily. Model je ideální pro starší i velmi malé děti.

Zelená

V sortimentu firmy a modelu kombinézy ve světle zelených tónech, či spíše vápně. Je vyzdoben auty a traktory, takže je ideální pro chlapce. Model je doplněn šedou podšívkou, která harmonicky ladí s potiskem čokolády. Reflexní prvek na modelu je také přítomen, stejně jako manžety na rukávech a nohách v kontrastních barvách.

S tučňáky

V sortimentu společnosti jsou dva modely s takovým potiskem - jeden je samostatný, druhý je hladký. V prvním modelu je pouze bunda zdobena tučňáky a tento vzor vypadá velmi roztomilý. Kalhoty v tomto modelu se vyznačují monotónností šedé stupnice, která dokonale ladí s podšívkou a palčáky. Druhý model je plně zdoben tučňáky. Čísla jsou miniaturní a jsou prezentovány ve žluté, bílé a modré gamma, která vypadá docela impozantně proti obecnému šedému pozadí kombinace.

Jak si vybrat

Při výběru vhodného modelu kombinézy od Tokka Tribe, Měly by se především zaměřit na věkové charakteristiky dítěte. Pro děti od narození do jednoho roku je lepší zakoupit si oblek transformátoru, který se změní z nepřetržitého modelu na obálku. Pro děti od roku do pěti let, měli byste zvolit kombinované modely kombezov, a již pro děti-školáky vhodnější oddělené. Nezapomeňte na pár důležitých nuancí.

Charakteristiky

Pokud si vyberete membránový model kombinéz, pod ním byste měli nosit termoprádlo nebo halenky se směsí syntetiky. Pod modely demi-season, je lepší nosit bundy na fleece, protože přispívají k lepší výměně vzduchu, což vám umožní udržet optimální tělesnou teplotu. Demi-season modely v teplém období se nosí bez podšívky, a uvnitř se skládají z bavlny, takže pod nimi je lepší páskovat bavlněné oblečení.

Velikost

Tato funkce je vždy na štítku modelu a přizpůsobí se věkovým kategoriím dětí. S ohledem na skutečnost, že děti rostou dostatečně rychle a zejména v prvních letech života, výrobci doplňují kombinézu popruhy, které jsou přizpůsobeny výšce dítěte. Pro mladší děti doporučují odborníci výběr modelů kombinéz s manžetami. Tato malá funkce vám umožní přizpůsobit oblek k růstu dítěte bez nepohodlí pro něj a nepoznatelný pro ostatní.

Materiály a izolace

Navzdory tomu, že společnost Tokka Tribe ve výrobním procesu své kombinézy často používá sto procent polyesteru, a to jak pro izolaci, tak pro vnější povrchovou úpravu, jsou stále neobvykle teplé. To je způsobeno tím, že tkaniny jsou předem ošetřeny speciálními impregnacemi. Nejenže chrání výrobek před vlhkostí, ale také pomáhají chránit tělo před větrem. To je důvod, proč je teplo uvnitř výrobku zachováno a dítě se ohřívá i v extrémním chladu.

Kvalita šití

Tepelné vlastnosti materiálu jsou irelevantní, pokud nejsou oděvy zamyšleně šity. Nedostatek gumových popruhů na rukávech, hlyastik, pokrývající krk, elastické, utahující lem bundy nebo kapuce, stejně jako pás, drží kalhoty na místě, špatně šité švy, může naznačovat špatné tepelné a pohodlné vlastnosti oblečení. Naštěstí kombinézy Tokka Tribe nemají takové nevýhody.

Recenze

Spotřebitelské recenze jsou nejlepší popsat kvalitu výrobků jakékoli značky a produkty Tokka Tribe je populární, takže recenze na fórech lze nalézt poměrně dost.

Většina spotřebitelů říká, že kombinézy z Tokka Tribe jsou poměrně kvalitní, ale levnější alternativou populární nyní Reimu.

Nejčastěji spotřebitelé obdivují měkkou texturu materiálu a snadnost výroby, i když mnoho lidí si všimne, že tkanina není příliš odolná vůči oděru. Hlavní výhodou kombinézy je, že nedrží pohyby., ačkoli mnoho nemá rád velikost některých modelů kvůli široké noze a rukávům.

Všichni spotřebitelé hodnotí tepelnou kvalitu kombá dobře, i když si všimnou, že s kalhotami na nohách by mělo být zacházeno opatrně, aby se neporušily.

Pozitivně se hodnotí také vodotěsné vlastnosti materiálu, ale jasné modely značky se nazývají ne příliš praktické. Mnoho mumií nemá ráda reflektory na převodovkách, ale modely můžete najít ve sbírkách značky bez nich.

Mnozí si to všimli v kombinéze Tokka Tribe se můžete pohybovat od 2 do 4 sezón, ale pouze v případě, že dítě nevyrůstá z velikosti.

Montérky nevyžadují zvláštní péči: stačí je umýt v choulostivém režimu při teplotě nejvýše 30 ° C.

Stylové obrázky

Kdo říkal, že pouze dospělí by měli vypadat stylově?

Vzhled dětí musí věnovat pozornost, protože dobrý vkus je tvořen od dětství.

Pokud se rozhodnete koupit model kombinézy od firmy Tokka Tribe, můžete ji bezpečně kombinovat s koženými kožešinovými botami, pletenými klobouky a šátky. Pro děti, které se ještě nenaučily chodit, bude stačit mít teplou čepici. V teplejším období můžete doplnit obraz dítěte s demi sezónou a po odepnutí kapuce si koupit klobouk bez podšívky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky