Pánská kabelka

Pánská kabelka

Pokud jde o pánské tašky, z nějakého důvodu si okamžitě vzpomínám na Novoseltsevův kufřík z filmu „Office Romance“: hnědý, zmuchlaný a poměrně objemný na jednom zipu. V něm můžete nalepit bochník a láhev mléka, dokumenty a kytici pro svého milovaného. V naší době se však pánské doplňky staly rafinovanějšími, čistšími a kvalitnějšími.

Vlastnosti a výhody

Zvláštní místo mezi pánskými taškami je obsazeno spojkami, protože je to praktické a ušlechtilé příslušenství. Spojka je velmi pohodlný doplněk, který lze nazvat každodenním organizérem pro pánské doplňky. V dobré spojce jsou k dispozici všechny potřebné části a kapsy pro muže. S kvalitní spojkou můžete zapomenout na plné kapsy drobností, plastové karty, elektronické klíče a mnoho dalšího. Spojka pomůže vyřešit problémy s ukládáním a každodenním nosením pasu a dokladů na vozidle. Tento doplněk je velmi pohodlný na nošení a dodá člověku obraz pevnosti, přísnosti a modernosti.

Jak si vybrat

Při výběru pánské spojky je třeba vzít v úvahu několik velmi důležitých bodů:

  • Velikost výrobku. Tato otázka by měla být řešena na základě potřeb konkrétního člověka. Pokud je člověk asketický nebo miluje své ruce, aby nebyl zaneprázdněn zbytečnými věcmi, měli byste si vybrat malou peněženku spojky, která dokonale zapadne do kapsy bundy nebo kabátu. Někteří muži musí s sebou neustále nést určitý počet dokumentů nebo notebook, tablet a tak dále - například mladí lidé budou dokonale vyhovovat tašce s taškami.
  • Design. Volba designu je vzít v úvahu vkus mužů a dalších doplňků, které jsou v jeho šatníku. Ideálním řešením by byl výběr spojkového sáčku na pás, kufřík (v případě peněženky spojky), rukavice nebo boty.
  • Spona. Spojovací prvek hraje velmi důležitou roli, protože musí být spolehlivý, pohodlný a praktický. Před zakoupením výrobku nebude zbytečné kontrolovat jeho kvalitu. Pro motoristy je spojka na magnetické sponě perfektní, stejně jako při častém používání zipu se zhoršuje. Magnetický uzávěr vydrží mnohem déle.

Nové světové značky

Zilli

Módní dům Zilli ve své nové kolekci pánských kožených doplňků nabízí několik řad, ze kterých můžete sestavit sestavy nebo vybrat jednotlivé produkty. Každá linka obsahuje peněženky, peněženky spojky, peněženky, tašky a aktovky. Každá z linek kombinuje design a vzhled kůže, ze které jsou výrobky vyráběny. Tak například výrobky řady Lingot jsou vyrobeny z černé, zrnité kůže a zdobené rovnými liniemi, šitou modrou kůží.

Kolekce obsahuje také výrobky z plazů a klasičtější modely hnědé hladké kůže. Všechny výrobky tohoto módního domu jsou zdobeny kovovým firemním odznakem v podobě bleskového jazyka s nápisem „Zilli“ na něm vyrytým.

Gucci

Jeden z nejbohatších módních domů, podle počtu pánských doplňků v nové kolekci, lze nazvat Gucci. Ve své nové kolekci představili obrovskou škálu kožených výrobků od peněženek až po kufry. Mezi nimi bylo zvláštní místo obsazeno pánskými spojkami.

Spojky Gucci jsou velmi objemné a prostorné příslušenství. Některé z nich jsou vybaveny pouze krátkým ramenem na ruku a některé mohou být nošeny na rameni. Různé designy vám umožní vybrat si produkt pro každou situaci, oblečení a chuť.

Giorgio armani

Kožené doplňky Giorgio Armani jsou především praktické výrobky z nejkvalitnějších materiálů. V nové kolekci tohoto módního domu existuje několik možností pro zipové spojky z měkké telecí kůže.Všechny peněženky od firmy Giorgio Armani lze připsat klasickému stylu: rovné řezané linie, dokonale rovné, téměř neviditelné švy, klasické barvy - to vše je součástí designu těchto výrobků.

Giorgio Armani spojky peněženky jsou velmi praktické pro použití, protože návrháři tohoto módního domu poskytli pro všechny možné potřeby mužů, a vzali je v úvahu při vytváření peněženky. Každá peněženka je vybavena kapsami na peníze, na drobnosti, na plastové karty a vizitky.

Louis vuitton

Nová kolekce pánského příslušenství od Louis Vuitton ohromuje svou rozmanitostí. Tato značka byla omezena pouze na jeden materiál pro jeho výrobu - kůže, ale přesto má kolekce neuvěřitelný počet textur, vzorů a barev. Milovníci klasiky si pro sebe najdou kabelky z obvyklých, tradičních forem a barev: černé a hnědé. Kromě těchto dvou barev vypadají spojky modré barvy velmi přísně a tradičně.

Existuje mnoho modelů vyrobených v tradičním stylu módního domu Louis Vuitton. Jedná se především o kombinaci černé a hnědé a samozřejmě tisku, který je pro tuto značku tradiční. Pro milovníky jasnějších vzorů zahrnuje kolekce modely s barevnými geometrickými vložkami z kůže, stejně jako barevné tisky. Všechny prezentované modely tohoto roku jsou zapínány na zip, některé jsou doplněny pohodlnou rukojetí.

Můžete si vybrat kufřík, tašku nebo kabelku, vyrobené ve stejném stylu, v každém sortimentu příslušenství od Louis Vuitton pro jakýkoli model se vám líbí.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky