Pánská spojka Baellerry

Pánská spojka Baellerry

Jak může člověk zdůraznit své postavení a členství v obchodní elitě? Co by měl člověk dělat, aby mu dívka, které ráda věnuje pozornost? Důležitou roli při vytváření image podnikatele hraje nejen přísný oblek, ale i vkusně vybrané doplňky.

Souhlasím, muž, zběsile tápající v kapsách při hledání vizitky nebo peněz, jasně nedává dojem vážného a významného člověka. Je to úplně jiná věc, když člověk dostane vizitku z elegantní kožené peněženky. Okamžitě uhodl estetický vkus osoby.

Zastavte svou volbu na pánské spojce Baellerry, bude to vynikající doplněk k reprezentativnímu obrazu stylového a sebevědomého muže.

Trochu o značce

Baellerry je italská společnost, která se specializuje na výrobu kožených doplňků pro muže a ženy: spojky, peněženky a peněženky. Hlavním cílem Baellerry je vyvíjet luxusní luxusní doplňky. Zaměřením se na výrobu zboží se společnost přímo nepodílí na maloobchodním prodeji svých výrobků. Baellerry prodává příslušenství. Například si můžete koupit pánskou spojku Baellerry od autorizovaného prodejce.

Nákup Baellerry příslušenství od důvěryhodných dodavatelů, kteří mají velké množství pozitivních recenzí a mají již dlouho prokázané na trhu.

Příslušenství

Baellerry vyrábí spojkové tašky, peněženky a peněženky z ekokože. Tento materiál se liší od běžné kůže se zvýšenou odolností proti opotřebení a trvanlivostí, stejně jako velmi příjemný na dotek.

Doplňky Baellerry se vyznačují nejen vysokou kvalitou a sofistikovaností, ale zdůrazňují také styl a estetickou chuť osoby, která je získala.

Pánské spojky, peněženky a peněženky jsou vyráběny v tradičních klasických barvách - černé a hnědé. Nic nadbytečného: elegantní ražba, klasické tvary a velikosti - to jsou charakteristické rysy pánského příslušenství od italské značky Baellerry.

Spojky a peněženky Baellerry vynikají mezi ostatními doplňky pro muže svou kapacitou. Obchodní muž, který by měl mít vždy vizitku, kreditní karty, mobilní telefon po ruce, ocení tuto výhodu spojkového sáčku nebo kabelky.

Klíčové vlastnosti

Italská firma Baellerry neustále vylepšuje modely pánských spojek, jejich charakteristické vlastnosti:

 1. Moderní design - pánské spojky Baellerry mají ergonomický design a univerzálnost.
 2. Kombinace kompaktnosti a prostornosti - spojky Baellerry jsou poměrně malé, snadno se vejdou do kapsy džíny nebo saka. V tomto případě můžete do spojky vložit všechny potřebné věci (peníze, karty, klíče a mobilní telefon). Pokud je to nutné, člověk je může snadno dostat, nehledat kapsy.
 3. Vysoká kvalita - všechny švy jsou vyrobeny tak úhledně, že si nevšimnete lepení nití v novém modelu a po delším používání. Příslušenství a zámky jsou vyrobeny alespoň kvalitativně. Blesky, psi svědomitě. Nebudete riskovat ztrátu peněz nebo klíčů, nedbale zaháknete kabelku. Takže jen blesk neotevře.
 4. Odolnost vůči vnějším vlivům - Pánské spojky Baellerry si po dlouhou dobu zachovávají dokonalý vzhled bez odření, trhlin a škrábanců.

Populární modely

Baellerry italia

Baellerry Italia - jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších modelů pánských spár, který přivedl firmu Baellerry do okruhu obchodníků.

Baellerry Italia může být vybrána v jedné ze tří barev: černé, hnědé a světle hnědé.

Spojka Baellerry Italia se vyznačuje velkou škálou prostorných prostor:

 • velká přihrádka na zip;
 • 11 kapes na platební karty nebo karty slev; -3 kapsy na bankovky a vizitky;
 • 2 malé kapsy na SIM karty nebo paměťové karty;
 • 1 prostor pro řidičský průkaz;
 • 1 prostor pro mobilní telefon;
 • vnější přihrádka na zip.

Propracovaná spojka Baellerry Italia není jen módním doplňkem, ale doplňuje obraz silného, ​​sebevědomého muže.

Baellerry Business

Baellerry Business je univerzální a stylová peněženka. Vyrobeno ve dvou klasických odstínech - černé a hnědé.

Klíčové vlastnosti firmy Baellerry Business:

 1. Povrch kabelky není hladký, má texturu, která dává tomuto modelu sofistikovanost a eleganci.
 2. Odnímatelný popruh vám umožní pohodlně přenášet kabelku do rukou a ne jen do kapsy.
 3. Ventil s tlačítkem bezpečně uloží vaše položky.

Peněženka Baellerry Business má několik poboček:

 • 23 kanceláří pro platební nebo diskontní karty;
 • 4 přihrádky na bankovky;
 • 2 přihrádky pro SIM karty nebo paměťové karty;
 • 2 přihrádky na dokumenty a mobilní telefon;
 • 2 přihrádka na mince se zipem.

Kabelku Baellerry Business si ve vašich rukou nepochybně všimnou i ostatní lidé, ukáže vám estetickou chuť a pozornost k detailům.

Stylový vzhled pánských spojek Baellerry bude vypadat skvěle v každodenním životě, když se muž v džínách a tričku vydá na procházku nebo fotbal, nebo v obchodním životě, kdy si člověk oblečí a připraví se na důležitou událost nebo práci v kanceláři.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky