Spojka "Michael Kors"

Michael Kors spojka

Tašky od Michaela Korsa dokázaly dobýt srdce světových módy díky jednoduchému provedení a současné eleganci. Michael Kors je moderní designér, takže podle své vlastní vize dnešní módy vytváří nejnovější modely oblečení, obuvi a doplňků. Ve svých sbírkách člověk cítí zvláštní eleganci a přístupnost, na rozdíl od známých značek jako Chanel nebo Dior, které hovoří o jejich arogantně vysoké pozici a neochotě přizpůsobit se standardům modernosti.

Vlastnosti

  • Michael Kors spojka taška nebo večerní taška má atraktivní vnější design a bez ohledu na novinku kolekce zůstane relevantní
  • Při výrobě modelů se používá pravé kůže, kvalitních doplňků a kvalitních textilií pro vnitřní obložení.
  • Cena za spojku Michaela Korsa se může pohybovat od sto dolarů do několika set dolarů; zároveň je výhodné zakoupit model, který se vám líbí v období sezónního prodeje.
  • Dalším znakem značky je to, že se snadno rozebere s modely loňské kolekce, která nabízí nákup ještě relevantních modelů za sníženou cenu.
  • Večerní tašky nebo lakonické spojky od Michaela Korsa se stanou funkčním asistentem v šatníku moderní módní ženy, která stejně oceňuje kapacitu malého sáčku, jeho pohodlnou velikost a stylový design.

Modely

Jeden z nejoblíbenějších modelů dámské spojky nebo malé tašky Michael Kors se nazývá Selma a je obdélníkový doplněk s bočními ušima a dlouhým páskem. Laconic a přísný pytel má logo značky Michael Kors na přední straně a vyznačuje se tím, že je často kovaný bezohlednými výrobci.

Dalším z nejvíce falešných modelů značkových tašek značky Michael Kors je sada Jet, obdélníková verze na elegantním zlatém řetízku a charakteristický nápis výrobce. Mimochodem o velikosti takových kabelek se nacházejí ve velkém, středním a malém formátu a poslední z nich, „malý“, lze klasifikovat jako „spojku“.

Modely sáčků a tašek spojky Michael Kors Crossbody naznačují, že model bude mít dlouhý popruh „překračující tělo“ - doslovný překlad z angličtiny. Zde jsou větší a menší velikosti, jako ty, kde telefon a pár kreditních karet zapadají do maximální výše. Jako nikdy lakonické spojky jsou relevantní pro malý popruh, který se nosí na zápěstí a nosí se takhle celý večer; poněkud, oni se podobají prostorným peněženkám a být také často padělaný, protože oni pocházejí z prvních sbírek značky.

Pokud výše uvedené modely originálních kabelek Michael Kors lze připsat klasickým a morálně zastaralým, pak spojky z nejnovější kolekce značky nezanechají lhostejnou ženu na světě. Svěží kolekce sáčků zaujme svou všestranností a výběrem, protože bude obsahovat diskrétní modely, ženské a přísné, světlé a náročné, „mužské“ batohy, spojky s kožešinovým lemem.

V současných sbírkách kabelek Michaela Korsa se objevilo velké množství malých černých modelů s dlouhým pásem v podobě řetězu nebo s vložkami. Obdélníkový tvar a hrubý povrch se staly skutečným trendem. Stručnější béžové modely, které vypadají jako miniaturní „poštovní pytel“, jsou vhodné k doplnění přísného obrazu a dokonale zapadají do každodenního českého obrazu. Módní prošívané modely z přírodní hladké kůže černé a hnědé barvy, které jsou zvláště důležité v jarní sezóně.Bílé tašky vypadají skvěle jak v tmavém, tak v světle zbarveném rouchu, navíc návrhář navrhuje, aby bílé boty odpovídaly sáčku.

Pojďme si promluvit o odvážném rozhodnutí designéra: černé a béžové sáčky s pštrosím peřím, hnědé kožešinové spojky a ty, které opakují tón hlavního oblečení - stejné zvířecí potisk na srsti a tašce nebo podobné základní světlé barvě oblečení a doplňků - stříbrná, růžová, obloha.

Kde koupit

Originální model spojky Michael Kors si můžete koupit v obchodech značky a online obchodech. Americký portál zatím do Ruska nedoručil, ale je možné si objednat originální verzi sáčku přes jiné zahraniční nebo ruské internetové stránky prodávající kabelky od Michaela Korsa. Aby nebylo možné kopírovat, požádejte prodávajícího o vystavení certifikátů a originálních prodejních dokladů; Pokud prodávající odmítne, kontaktujte jiného důvěryhodného obchodu.

Je třeba poznamenat, že taška Michael Kors nemůže být levná, její minimální cena během prodejního období může klesnout na 100 dolarů a ne méně (hovoříme o nejmenších a nejjednodušších modelech). Spojky z nové kolekce nebo omezené náklady třikrát více a ještě více.

Jak odlišit originál

Původní spojka Michaela Korsa se dá odlišit od repliky díky následujícím tipům:

  • Věnujte pozornost ceně produktu - extrémně nízká (pod 100 dolarů) by měla způsobit nedůvěru. Není možné určit průměrnou cenu za pytel, protože se značně liší v závislosti na novosti sbírky, takže spojka ze starého vydání může být skutečně zakoupena za 120-200 jednotek americké měny.
  • Vnější materiál jakékoliv spojky Michael Kors je z pravé kůže. Věnujte pozornost monogramu značky - mělo by být napsáno bez chyb a „ikona“ by měla být hladká, hladká, bez třísek a dalších vad.
  • Součástí kabelky Michael Kors je pouzdro a položka dámského šatníku je tradičně zabalena v papíru a krabičce s monogramem amerického výrobce.
  • Nákup tašku nebo spojky Michael Kors v značkových butiků, které vás ochrání před nákupem padělků a plýtvání velkým množstvím peněz.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky