Svatební spojka

Svatební spojka

Při vytváření dokonalého svatebního vzhledu je důležité si to promyslet do nejmenšího detailu a volba spojkového sáčku jako hlavního ozdobného příslušenství a zcela funkčního kusu je důležitým a velmi zábavným procesem. Známé značky a ve skutečnosti neprodukují spoustu malých kabelek, které se nazývají „spojky“ a obvykle se používají k dokončení večerního obrazu.

Svatební svíčky jsou různé nevinné a zároveň slavnostní barvy, kterým dominuje bílá, béžová, měkká růžová nebo modrá, fialová odstín a všechny ostatní, ale tlumené a jemné. Slavnostní kabelky jsou bohatě zdobeny polodrahokamy nebo jejich většími rozpočtovými kopiemi a jako vnější lem spojky lze použít širokou škálu materiálů od jiskrových kamenů až po přírodní kožešiny nebo peří.

Jak si vybrat

Při výběru svatební spojky stojí za zmínku její hlavní účel: co je důležitější - její funkčnost nebo atraktivní design exteriéru, který se dobře hodí k celé cestě? Nepochybně, tyto dva rysy jsou snadno kombinovány v jedné kopii, ale ještě i volba tvaru kabelky pro nevěstu někdy hádanky ji, a kolik ještě musí být připravena na nejdůležitější věc v životě obřadu.

  • Funkční spojky mají větší pravděpodobnost, že budou mít měkký tvar, například vypadají jako taška s malým popruhem a dostatek dalších šperků. V takové kabelce je místo pro telefon, rtěnku, pár neviditelných žen, a to i pro nitě s jehlou v malém případě. Kabelka se pohodlně a rychle otevírá - můžete získat něco velmi důležitého, aniž byste se museli dívat, a pak je to stejně snadné zavřít - jen utáhněte popruh.
  • Svatební spojka může být v kombinaci s barvou šaty, aby odpovídaly tón (pokud světelné odstíny převažují: bílé, slonoviny, práškové) nebo alternativu k ní (červená, modrá, se vzorem), ale ujistěte se, že přístup k jedné z položek svatební skříň, ať už se jedná o šaty, závoj nebo tematický odstín dovolené.
  • Dámská kabelka by měla být kombinována s dekorem šatů, to znamená, že šaty zdobené perlami vypadají dobře se spojkou zdobenou perlovou nití. Když už mluvíme o perly: vaše spojka se může podobat perle samotné, pouze ve velikosti s pohodlnou a prostornou kabelku kulaté husté formy. Krajkový design šatů je v souladu se spojkou zdobenou nejjemnější krajkou, a flounces na šaty odpovídají květiny na tomto příslušenství pro nevěstu.
  • Při výběru příslušenství, dávejte pozor na rukojeti sáčku, je dobré, když je popruh dlouhý, aby zavěsil tašku na rameno a neváhejte a přijměte blahopřání a kytice od hostů. Nicméně, každý si vybere vhodnou volbu pro sebe, pro někoho nejlepší je spojka s krátkým řemínkem, kterou si můžete jednoduše nasadit na ruku a ve spojce bez možnosti „upevnění“ bude nepohodlná.

Druhy

Existují spony jednoduchých a nejbizarnějších forem - od lakonického obdélníku až po perly a kožešinové spojky, od diskrétních dekorů až po neuvěřitelně jasné.

Obdélníková spojka

Tento model může být označen jako klasický. Tato položka svatební skříň je dobře kombinována s přísným oblečení bez hojnosti dekorace a krásně - s nadýchanými šaty a bohatou svatební výzdobou. Všestrannost této kabelky je vysvětlena její jednoduchou formou a schopností přinést do obrazu přísnost. Patří mezi ně spojky s pevnou základnou, připomínající skříně nebo měkčí spojky.

Peněženka Svatební spojka

Model je vhodný pro vytvoření obrazu v retro stylu nebo velmi ženského stylu pro svatební obřad. Taková kabelka pro nevěstu může být zdobena perlami nebo kamínky, květinami, nebo to může být naprosto jednoduché ze saténové tkaniny a minima dalších detailů.

Ve tvaru srdce

Romantičtí lidé budou mít rádi bílou spojku ve tvaru srdce, která je ideální jako doplněk k oblečení s vybavenou siluetou a bude sloužit jako určitý „zvýraznění“ při vytváření obrazu. Spojka ve tvaru srdce a další atypické varianty kabelky slouží jako světlé příslušenství a vyžadují lakonické oblečení. Nicméně, můžete hrát s barvou, ať je to ayvori, levandule, růžová.

Kulaté nebo oválné

Kulatá nebo oválná spojka zdůrazní obraz nevěsty a přinese mu lehkost a romantiku. Obzvláště oblíbené jsou perleťové spojky - velká, kulatá a trvanlivá barva slonoviny, která umožňuje příslušenství vypadat ještě více jako obrovská perla v rukou křehké nevěsty. Taková kabelka je bez detailů z perel a je lakonická v jejím provedení. V kulatých kabelkách nebo oválu můžete povolit přítomnost prošívané základny látky nebo světlé spony ve formě prstence.

Dekor

Zdobené korálky nebo perlami, spojky dobře zapadají do oděvu nevěsty, ať už se jedná o křišťálově bílé šaty nebo šaty jiného odstínu. Hlavní věcí při výběru bílé spojky je zvolit odstín vhodný pro šaty (studená, teplá, slonová barva, s modrou barvou) a je žádoucí, aby se dekor na obou oděvech shodoval.

Pokud se očekává tematická svatba, spojka může být vybrána alternativními barvami - levandule, tyrkysová, červená a jakákoliv jiná, je důležité, aby toto světlé příslušenství bylo v souladu s obrazem nevěsty a v kombinaci s něčím jiným v barvě: šperky, náramek, náušnice, alespoň trochu, ale důležitým prvkem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky