Pletená spojka

Pletená spojka

Každá dívka chce mít stylovou krásnou kabelku. Mnoho lidí má rád spojky, protože jejich malá velikost, originální stylový vzhled. Pro stranu je nejlepší volba. Je také relevantní v každodenních situacích.

V ideálním případě by každé oblečení mělo mít svou vlastní kabelku, ale finance často nedovolují, aby toho bylo dosaženo. Není nic jednoduššího, než svázat samotnou tašku. Ta věc, kterou udělají vaše vlastní ruce, má nepochybnou výhodu: druhá, kterou určitě nesetkáte. To samozřejmě dodá obrazu originalitu a výhodněji izoluje od davu.

Nabízíme vám několik nápadů.

Pletací jehlice

S takovou kabelkou je vhodné chodit jak na pláž, tak pěšky po městě, směle jít na rande.

Pro práci budete potřebovat:

  • T-SHIRT YARN příze (100% bavlna, 7 mm nit) - 2 přadena;
  • Pletací jehly číslo 10;
  • hák.

Vytočte 22 nebo jiné sudé číslo smyček.

1. řádek: odstranit okraj, 2. smyčka odstranit háčkem, 3. úplet přední. Pak se střídejte na konec řady: 1 odstraňte dvojitým háčkem, 1 obličej. Šít předposlední tvář, poslední - obruba.

2. řádek: odstraňte hranu, 2. a 3. úplet s obličejem, znovu nasaďte nakid z levé pletací jehly doprava. 3. a 4. tvář, nahý retake. Alternativní na konec řádku. Na konci, re-střílet čepici a uvázat poslední smyčku obruba.

3. řádek: Srazit hranu, dvojité háčkování smyčky, čelit další smyčky - odstranit s dvojitým háčkem. Vedle konce řady: 1 smyčka odstranit s dvojitým háčkem, 1 přední.

4. řádek: odstranit okraj, 1 přední, nakidov na reshoot z levé pletací jehlice vpravo, 2 obličeje, nakidi reshoot. Střídavě střídavě až do konce řady: 2 obličejové, nahé opakování. Na konci: 1 obličej, poslední - obruba.

5. řádek: odstranit okraj lemování, odstranit dvojité háčkování, pletené další dvojité háčkování přední smyčky. Dále: 1 odstranit smyčku s dvojitým háčkem, 1 obličeje, - až do konce.

6. řádek: opakování vzoru z 2. řady.

Přilepte plátno vysoké asi 18 cm, jedna polovina je připravena, když je vpravo 10 jizev. Připevněte druhou polovinu jako v první.

Obě poloviny zkombinujte k sobě, bez zavírání závěsů a neodstraňujte díly paprsky. Hák jemně sešívá díly po obvodu pomocí pracovního závitu. Po tom, převést všechny pletení na jeden pár pletacích jehel. Pletené v kruhu, pletené nakidy obličejové smyčky. Pletit asi 10-12 řádků s předními smyčkami, pak zavřete smyčky.

Nakrájíme na kousky příze dlouhé 40 cm, pomocí háčku zavažeme uzly zaháknutím nití do švů sáčku. Připevněte řetěz, navlékněte nit.

Háčkování

Chcete, aby si kabelka zachovala svůj tvar, ale nechcete se zabývat rámem? Použijte špagety příze. Tato nit je vyrobena ze 100% bavlny. Bez uzlů a zahuštění, dokonce i po celé délce, je příze ideální pro vytváření pytlů, krabic a dalších věcí.

Aby se takový model pletl, bude to trvat asi 170 m příze, háku č. 9 a trochu trpělivosti. Spojkové úplety s jednoduchými háčky.

Nejdříve je třeba navázat řetěz vzduchových smyček. Na háčku vytočte 21 stehů. Toto je délka výrobku. Je-li to žádoucí, lze jej nastavit.

1. řádek - Pletené s jednoduchými háčky. Poslední smyčka kravatu ve dvou sloupcích bez nakida.

2. řádek - spojit protější stranu se sloupky bez háčkování. Vyplňte řádek jako první řádek.

Podobně se pletou v kruhu 10 řádků, aby se dosáhlo požadované výšky. Dále otočte výrobek a pokračujte v pletení pouze na jedné straně.

Navlékněte první vzduchovou smyčku pro zvedání a plette jeden háčk do stejné smyčky. Pak pokračujte v práci s 10 řadami jednotlivých háčků. Zajistěte a zakryjte konec závitu.

Ukázalo se, že je to dobrý obálkový základ. A pak můžete bezpečně fantazírovat s příslušenstvím: šít ozdobný zip nebo zastavit na skromném tlačítku, přidat rukojeť k výrobku, krátkou nebo dlouhou, ozdobit štětcem nití nebo korálků.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky