Obočí gel Faberlic

Obočí gel Faberlic

Moderní dívka má štěstí v mnoha ohledech, s ohledem na péči o její tělo a obličej. S pomocí moderní kosmetiky můžete zdůraznit všechny výhody a skrýt nedostatky. Jedním z těchto magických nástrojů je Faberlic obočí gel, který může být již přičítán seznamu nutných produktů.

O značce

Kosmetická společnost Faberlic je mezinárodní, ale má své kořeny v Rusku. Tato skutečnost se ale nemůže radovat, protože "její" kosmetika je vždy blíž a způsobuje větší důvěru. Navíc náklady na kosmetiku jsou mnohem nižší než náklady zahraničních konkurentů.

Zpočátku se společnost zabývala tvorbou produktů péče o pleť. Faberlic si okamžitě získal důvěru žen díky efektivnosti a dostupnosti svých produktů. Před více než deseti lety byla kyslíková kosmetika považována za skutečné know-how a okamžitě přitáhla pozornost zákazníků.

Postupně se firma začala rozšiřovat a otevírala nové továrny na výrobu unikátních výrobků. Dnes v katalogech naleznete různé kategorie zboží garantované kvality. Po otevření jednoho katalogu budete moci zakoupit dekorativní kosmetiku, výrobky pro péči o tělo pro celou rodinu. Na stránkách katalogu se začaly objevovat poměrně nedávno výrobky pro domácí péči. Je třeba poznamenat, že domácí chemikálie jsou pro mnoho známých značek hodnou konkurencí.

Společnost spolupracuje se známými designéry oděvů a spodního prádla, díky čemuž se pravidelně objevují sbírky oblečení pro celou rodinu. Kromě hlavních katalogů si můžete vychutnat katalogy spodního prádla, doplňků a výrobků pro zdravý životní styl.

Vlastnosti a výhody

Ženské hrany mají jedinečnou schopnost zdůraznit vzhled, přitáhnout pozornost, zamilovat se. Aby však všechny tyto funkce fungovaly, musí mít obočí ideální tvar, který přetrvává po celý den. Stojí za to připomenout, že obočí jsou člověku dány přírodou nejen pro estetiku, ale především pro výkon ochranné funkce. Proto by oprava měla ponechat maximální počet vlasů.

Obočí gel je vhodný pro každého, dívky s libovolným tvarem a tloušťkou obočí. Hlavním úkolem tohoto kosmetického přípravku je poskytnout ideální formu, fixaci, která vás potěší po celý den.

Z tohoto důvodu se nemusíte starat o to, jak se obočí dívá najednou. Hlavní výhody gelu na obočí od kosmetické firmy Faberlic jsou následující:

  • Nedostatek lepení a vážení vlasů. Tyto body jsou velmi důležité, protože lepené obočí není vůbec atraktivní. Díky lehké struktuře necítíte nástroj vůbec.
  • Podtrhněte přirozenou formu. To je důležité zejména pro dívky s hustým obočím, které jsou nyní módní. S pomocí gelu dodáte skutečnému obočí krásný tvar, aniž byste museli silně vytáhnout chlupy.
  • Dává lesk a hedvábí. Složení gelu je jedinečné, takže po jeho aplikaci uvidíte rozdíl mezi „před“ a „po“. Obočí bude mít přirozený lesk a bude vypadat lépe.
  • Obnova obočí. Tato položka je relevantní pro ty, kteří z nějakého důvodu ztratili své krásné tlusté obočí. Včetně vitamínů posiluje obočí a činí je hustější.

Odrůdy

Bezbarvý

Tento typ gelu je průhledná látka, která plní funkci modelování vlasů, jejich zpevňování a fixace.Ne mnoho dívek se může pochlubit krásnou přírodní a bohatou barvou obočí, ale stále existují. Je to pro ně a vytvořil bezbarvý nástroj pro modelování obočí. Můžete dát krásný tvar bez změny barvy vlasů.

Pro snadné použití je gel k dispozici ve stejné zkumavce jako běžná řasenka. Díky ztuhlému tvaru kartáče můžete nástroj snadno aplikovat po celé délce. Mělo by být aplikováno z vnitřního rohu na vnější, rovnoměrně rozdělující gel. Nejdůležitější věcí je odhadnout správné množství gelu, nemělo by to být příliš mnoho, ale dost.

Po první aplikaci zpravidla mnoho dívek začíná zjistit, kolik peněz potřebují. Dávkovací gel je poměrně snadný vzhledem k tomu, že je umístěn v průhledné zkumavce. Kromě toho, vždy víte, kdy prostředky skončí, aby získal nový v čase.

Pokud byly obočí předem natřeny barvou, pak po použití gelu musíte kartáč dobře opláchnout, aby částice barvy nespadly do zkumavky a nepoškozovaly výrobek.

Přípravek obsahuje léčivý ricinový olej, který má pečující účinek, přispívá k růstu a hustotě vlasů.

S nádechem

Barevný gel je zbrusu nový produkt, který je v katalogu Faberlic prezentován v několika odstínech, díky kterým si můžete vybrat barvu, která vám vyhovuje. Majitelé fair skin a sotva znatelné obočí může přijít v přírodní béžový odstín. Vaše hrana bude vypadat přirozeně, ale ne jasně, dokonale zdůraznil pohled.

Tmavě hnědý odstín je vhodný pro dívky s bohatými tmavými okraji. Gel dokonale zaplňuje všechny mezery, takže vaše obočí je skutečně dokonalé. Díky barevnému gelu můžete snadno simulovat tvar obočí, který bude přetrvávat po celý den. Navzdory tomu, že nástroj je poměrně perzistentní, můžete jej snadno vyjmout z obočí pomocí nástroje pro mytí nebo odstranění make-upu.

Složení gelů obsahuje panthenol a mnoho dalších užitečných složek, které přispívají k růstu a hustotě chlupů.

Recenze

Mnoho dívek čelí problému výběru nástrojů pro modelování obočí. Recenze gelu Faberlic jsou pozitivnější než negativní. První věc, kterou si zákazníci všimnou, je přirozená barva bez lepícího účinku. Nástroj byl ideální pro dámu té doby, jejíž obočí mělo šedé vměstky. Gel dokonale zvládl úkol malování.

Dokonce i ten nejtmavší odstín vypadá přirozeně, dává určité sametové a hedvábné obočí. Dívky jsou spokojené s pohodlným kartáčem, se kterým obočí padne stejně, jak by mělo.

Kromě spokojených zákazníků existují i ​​ti, kteří jsou zklamáni nákupem. Nespokojenost byla ve struktuře nástroje, který více se podobal obvyklé řasence. Z toho vyplynulo, že gel vůbec neimuloval formu, ale poskytl pouze stín. Negativní zpětná vazba byla také v nedbalosti společnosti, která namísto očekávaného gelu obočí poslala prázdnou láhev.

Zkontrolujte tento produkt ve videu níže.

Kolik lidí - tolik názorů. V každém případě, stejný výrobek nemůže být ideálně vhodný pro absolutně každého, takže byste měli věřit pouze své pocity.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky