Pánský sprchový gel

Pánský sprchový gel

V otázce péče o pleť o výběru čisticího prostředku si ženy i muži myslí. Nyní v každé koupelně, kromě mýdla, můžete se setkat a sprchový gel. Tento prací prostředek nepomáhá jen k umytí nečistot. Rovněž hydratuje, vyživuje pokožku, obnovuje ji, naplňuje energií, energií, tóny a může relaxovat, zklidnit, připravit se na spánek. Na trhu sprchových gelů najdou muži různé vůně a vyberou si to pravé pro sebe.

Vlastnosti

Zástupci silné poloviny lidstva musí používat pánské sprchové gely. Tyto fondy na rozdíl od žen obsahují mléčné a ovocné kyseliny. Jsou nezbytné, protože mužské tělo obsahuje více potních žláz. Proto potřebujete aktivnější nástroj, který vám pomůže vyrovnat se s vůní a vyčistit hustší pleť mužů.

Na rozdíl od mýdla, které je vyrobeno na bázi živočišných tuků, sprchový gel čistí pokožku měkčí a jemnější. Toho je dosaženo díky neutrální hodnotě pH. V mýdle, alkalické médium, které může sušit a stahovat epidermis. Pro majitele citlivé pokožky je náchylný k svědění a podráždění. Proto je sprchový gel dobrou alternativou.

Charakteristické rysy:

  • různé příchutě;
  • přírodní složky, oleje a vitamíny v kompozici;
  • krásný design balení;
  • hustá pěna;
  • snadné použití.

Při výběru je třeba věnovat zvláštní pozornost barvě a vůni kosmetického přípravku. Hlavním vodítkem by měly být individuální vlastnosti kůže. To, co je vhodné pro mastnou pleť, je naprosto kontraindikováno citlivé a suché. Nedostatek parabenů je dalším plusem.

Druhy

Dnes jsou na trhu nástroje speciálně určené pro muže, ženy a děti.. Mezi všechny tyto druhy patří antibakteriální, s oleji, vitamíny, pro citlivou, suchou nebo mastnou pleť, parfémované, tonizující, změkčující a hydratační.

Parfémovaný gel pomůže nejen vyčistit pokožku, osvěžit, ale také nahradit toaletní vodu. Hydratační prostředky jemně čistí a nepoškozují pokožku, protože obsahují nižší koncentraci pracích prostředků než jiné produkty. Klasický gel bez barviv a dalších přísad je nejvhodnější pro mastnou nebo normální pleť. Pro citlivé výrobce vyrábějí gely bez vůní as médiem na bázi neutrální kyseliny; Takové prostředky prakticky nezpůsobují alergickou reakci. Existují gely s mikročásticemi, které nejenže odplavují nečistoty, ale také odstraňují odumřelé buňky epidermy.

Jak si vybrat

Při výběru hygieny je velmi důležité věnovat pozornost složení. Nejlepší ze všeho je, když obsahuje maximální přírodní složky, vitamíny a oleje. To ochrání epidermis.

Sprchový gel vám pomůže správně začít den, rozveselit se a probudit se. Za tímto účelem byste měli zvolit tonikum nebo aromaterapii kosmetiku.. Při výběru pH je důležité, aby byla neutrální. Věnujte pozornost výrobkům, které ve vzorci neobsahují mýdlo. To ochrání pokožku před vysycháním a póry před ucpáním.

Pro suchou pokožku je vhodnější prostředek s hydratačními přísadami. Citlivý si užívejte uklidňující gel. Mastná pleť potěší gel řasami, které normalizují mazové žlázy. Pro epidermis, náchylné k alergiím, existují také speciální nástroje.

Hodnocení populárních výrobců

Pro určení, která značka dává přednost, je nutné zkoumat výsledky testování, na kterých se podíleli obyčejní muži.

Ax "Anti-Hangover" nedotáhne pokožku, má příjemnou vůni, snadno se pění a je ekonomicky spotřebováván. Tato kosmetika má silnou strukturu a je nasycena vzduchovými bublinkami. Nespornou výhodou pro estety bude jasná barva výrobku a pohodlné balení. Ax dodává pokožce pocit vlhkosti a sametové, má neutrální pH, které je pro pokožku bezpečné. Pohodlný design obalu nedovolí gelu vyklouznout z vašich rukou a můžete ho otevřít jedním levým.

Nivea for Men «ochranu Silver“ To má další deodorační efekt. Tento gel nepoškozuje pokožku a pomáhá v boji proti pachu potu. Přípravek však působí pouze hodinu jako deodorant. Jako silné stránky si můžete všimnout příjemné vůně, dobré pěnivosti, hydratačních a čistících vlastností.

Citrát stříbrný je antibakteriální činidlo.

Dove "Men + Care" "Čistota a pohodlí" - Je to čistící prostředek nejen pro tělo, ale i pro obličej. Tato funkce je možná díky měkké formulaci a mikrofluidní technologii. Ti, kteří tento produkt použili, uvedli, že tento nástroj je vhodnější pro mastnou a kombinovanou pleť. Majitelé citlivé po sprše budou také muset použít krém. Vzorec má vazelínu, která může ucpat póry a neprocházet kyslíkem do epidermy.

Adidas "Pure Game" "Guayak Tree" To slibuje relaxační účinek. Tento gel je určen pro mytí těla a vlasů, takže je vhodné vzít si s sebou na výlet. Tento "2 v 1" čistící prostředek může nahradit šampon. Je navržen s účastí sportovců.

Výrobci však používali velké množství vody a těkavých látek, což v žádném případě neovlivnilo kvalitu výrobku.

Palmolive Muži "Sport" Vyniká mezi svými konkurenty kvalitním základem výrobku, silnou pěnou a příjemnou vůní. Uzávěr dávkovače se však čerpá, je velmi nepohodlné ho používat, i když samotné balení je elegantní a krásné. Obsahuje mnoho hydratačních a mycích složek, stejně jako vysoce kvalitní základnu, ale zároveň je pokožka mírně utažená a přehnaná. Je nepravděpodobné, že epidermis bude mít mírně kyselé pH. Vůně je velmi ostrý a amatérský.

Armelle To vyrábí produkty založené na výtažky z heřmánku. Sprchový gel obsahuje panthenol, aloe šťávu. Taková péče pomůže vyrovnat se s podrážděním na kůži, svěděním a šupinatěním. Rysem produktu je přítomnost aminokyselin, vitamínů, minerálů, stopových prvků. Buňky se regenerují lépe, ukazuje se, že mají antioxidační účinek.

Cien vydaný znamená 2: 1 s vůní vápna „Zelený kop“. Kůže a vlasy budou opatřeny výživou a změkčením. Intenzivní aroma výrobek bude klást důraz na individualitu. Lacoste je dobře známým výrobcem parfémové vody, ale ani tato společnost neprošla produkty péče a vytvořila parfémovaný pánský gel s dřevěnou kořeněnou vůní „EleganceTo je případ, kdy čisticí prostředek může být hodný dárek.

Mají Avon najít „Ocean Energy“ a „Instant Freshness“Který dá okamžitý pocit svěžesti. Přírodní aromatické tóny a osvěžuje. La petit Marseillais “extrakt z jalovců a kapradin” hydratuje a osvěžuje, zjemňuje, šetrně odstraňuje nečistoty. Na kůži zůstává příjemná bohatá dřevitá vůně, typická pro tohoto muže. Tento nástroj je vhodný pro ty, kteří chtějí poskytovat další péči o pleť.

Oriflame uvolní produkt s názvem „Brazilské dobrodružství“. To je skutečné dobrodružství, které si můžete vzít bez opuštění koupelny. Tento efekt vytváří šalvěj, jantar, graviolu. Přirozené ingredience zvednou náladu, jemně a jemně, aby epidermis byla čistá a aktualizovaná.

Recenze

Nejlepší mužský Gel těžké najít pro duši. Spotřebitelé chtějí, aby produkt kombinoval příjemné aroma, lehkou texturu, hydratační a výživné složky. Po použití se očekává dobrý výsledek: kůže by měla být měkká, sametová.Mezi kosmetikou masového trhu patří jeden z nejlepších, i přes testy, spotřebitelé volají Palmolive. „Citrusový poplatek“ osvěžuje a zahrnuje jak sprchový gel, tak šampon.

Ve výživové kategorii spotřebitelé volali Holubice nejlepší poměr ceny a kvality. „Extra čerstvost“ nejenže vyživuje a změkčuje pokožku, ale také dává chladivý účinek. Stejná akce vám umožní dosáhnout a Nivea „Extrémní čerstvost“.

Avon pro muže vytvořil nejen gel, ale šamponový gel s deodorizačním účinkem. „Síla přitažlivosti“. V tomto produktu, muži i ženy, jako je vůně - svěží, osvěžující, tonizující, odvážný. Po dlouhou dobu zůstává na kůži. Ideální pro letní sezónu nebo po sportu.

Toto video představuje nový gel Nivea “síla uhlí”.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky