Blise gel polský

Blise gel polský

Krásné a dobře upravené nehty - sen každé ženy. A i když péče o ruce a nehty vyžaduje nejen čas, ale ženy jsou povinny postarat se o všechny módní trendy a získávají jen nejkvalitnější nátěry na nehtové desky. Poměrně nedávno se na kosmetickém trhu objevil leštící gel Blise. Produkt byl vyvinut v Americe, v krátké době získal popularitu a poptávku mezi zákazníky.

Vlastnosti

Nelze říci, že by se již prodal v širokém prodeji, ve specializovaných prodejnách je stále obtížné ho najít. Mezitím, znalci profesionálního trhu s kosmetikou navrhnou: paleta Blise gel polish je prezentována na internetových zdrojích. Objednávky jsou snadno proveditelné a výběr správného odstínu z téměř dvou stovek navržených - to je již problém. Paleta barev a odstínů fascinuje, chci si koupit populární "kočičí oko" a módní "kovové" a neonové povlaky.

Zvláštností tohoto laku je, že velmi rychle schne, aniž by to způsobilo problémy žen s dlouhým sušením ve specializované LED lampě.

Objemy všech lahví, ve kterých se provádí lakování laku, jsou identické: dvanáct mililitrů, jeho přibližná cena je až dvě stě padesát rublů. Některé prodejny na dálku zajišťují propagační akce a pak se cena šelaku snižuje o 15-20%. Pro zásoby musíte neustále sledovat, abyste vyjednávali.

Každá láhev je chráněna před slunečním zářením. Někteří zákazníci, kteří si objednají poprvé, mohou být překvapeni černou barvou láhve. Tato skutečnost hovoří o profesionálním kosmetickém přípravku, protože chrání kvalitu laku. Tam je mírné nepříjemnosti, to spočívá ve skutečnosti, že každá láhev má jen množství tónu a barvy, ale není tam žádné mapování barev.

Recenze

I přes krátké období pobytu na trhu profesionální kosmetiky pro péči o nehty, tento výrobek již získal nejpozitivnější hodnocení. Na pětibodové stupnici, ženy, které hodnotily kvalitu laku, jeho barevné schopnosti, daly Blise gel polštář 4,7 bodů. Mnozí mluví velmi pozitivně o kartáčku. Je měkký a dostatečně široký, je vhodné rovnoměrně aplikovat nátěr na nehtovou desku. Pro první nátěr stačí dvě nebo tři aplikace. Takový kartáč je zvláště vhodný pro majitele širokých nehtových destiček.

Konzistence laku je silná, nešíří se, není shromažďována v jedné kapce, rovnoměrně rozložená štětcem. V lampách nehty dost suché na jednu minutu, pak můžete použít další vrstvu.

Rychlé schnutí je jednou z nejpočetnějších výhod. Nemusíte čekat dlouho, než budete pokračovat ve svém podnikání, a to je velmi výhodné pro ženy, které neustále žijí v aktivním režimu a oceňují vzácné minuty.

Je také zaznamenána vysoká odolnost povlaku. Gel polský kvalitativně spočívá na nehty desky po dobu téměř tří týdnů. Majitelé tenkých a náchylných k křehkým nehtům věří, že pro sebe našli perfektní výrobek. Je nejen vysoce kvalitní, s různými odstíny a barvami, ale také dokonale zachovává nehty po dlouhou dobu. A i když se tmavé tóny gelového polštáře Blise někdy mírně mění, pokud trávíte spoustu času na slunci, obecně ho můžete střílet pouze po třech týdnech.

Postup pro čištění nehtové desky nepředstavuje žádné problémy. Spolu se svou domácí základnou je za deset minut odstraněn. Pre-namáčení zcela rozpouští gel leštidlo, to stane se podobné "šupinatého peří." Mírně obtížnější, pokud se nátěr používá k odstranění nátěru: potrvá více času a námahy.

Přehled o gelových lacích Blise - v dalším videu.

Někteří zákazníci však věnovali pozornost některým nedostatkům. Například, některé tmavé tóny padají mírně horší než lehké, ztrácí sytost po dvou týdnech. Ale měli byste věřit profesionálům. Mistři designu nehtů budou schopni doporučit nejlepší tóny a odstíny, poradí, kdy se vyhnout „rozmarným“ barvám, které již byly přiřazeny „048“. Profesionálové sami také zkoumají nový segment kosmetického trhu a věří, že brzy naučí své zákazníky, aby si vybrali barvy a tóny polštáře Gel Blise.

Každý zákazník, který se rozhodl, že se rozhodne pro Blise, by měl pochopit, že musí udělat nový objev pro sebe. Seznamte se s novým produktem, zjistěte jeho kvalitu. Buďte připraveni na to, že některé tóny mohou být zklamáním, a některé mohou být dokonalé. Ve skutečnosti, seznámit se s Blise gel polský je druh experimentu, když musíte vybrat své vlastní barvy z různých palet barev.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky