Srst ovčí kůže z toskánského jehněčího

Srst ovčí kůže z toskánského jehněčího

Kabáty ovčí kůže vstoupily do našich životů. Ale během tohoto krátkého časového období se jim již podařilo vyhrát své publikum. Kožešiny z toskánské kožešiny jsou velmi praktické, stylové a hlavně velmi pohodlné. Kromě toho jsou velmi lehké a beztíže.

Co je toskánsko

Nejdřív pochopíme, co je to kožešina Toskánsko. Kožešina dostala své jméno díky speciálním ovcím, které byly chovány v provincii Toskánsko v Itálii. Vlna tohoto plemene ovcí je tenčí a delší než běžná ovčí vlna. Tuto srst přijímejte pouze z jehňat. Toskánská jehněčí kožešina je často zaměňována s umělou kožešinou.

Vlastnosti a výhody kožešiny

Pravděpodobně nejdůležitějším rysem toskánského jehněčího ovčího kabátu je, že má dlouhou, rovnou a velmi tlustou vlnu. Pláště z ovčí kůže jsou velmi lehké, tenké a hlavně teplé. Navíc je velmi odolný a odolný proti opotřebení. Pro šití ovčí kůže z Toskánska se srst vůbec neošetřuje, používá se ve své původní podobě. Šijí kožešiny nejen s koženkami, ale také jako dekor pro jiné věci.

Navíc, toskánská kožešina je hypoalergenní a, co je důležité, to není ostříhané vůbec. Proto, pokud obchody nabízejí ovčí kabáty ze střižených Toskánska, víte, to určitě není Toskánsko, ale s největší pravděpodobností ovčí kůže.

V takovém kožichu to nebude děsivé chodit mínus 30 stupňů. Aby srst neztratila svou měkkost a hedvábnost, měla by být někdy česána.

Velké modely

Pláště z ovčí kůže z Toskánska jsou nejčastěji šity v klasických rovných a vybavených siluetách. Velké modely mají z větší části rovnou nebo mírně rozšířenou siluetu. Je to tento druh šití, který vám umožní skrýt nedostatky obrázku. Délka modelů velkých rozměrů nebo kolen nebo uprostřed stehna. Velmi často jsou velké toskánské kabáty zdobeny pásem, který zvýrazňuje pas.

Barvy jsou samozřejmě tmavé, nebo nejsou příliš jasné. Takové barvy mohou znatelně učinit postavu štíhlejší.

V takových modelech plášťů z ovčí kůže, prakticky neexistují dekorační prvky (kameny, lesklé knoflíky). Jako hlavní dekor používají kožešinu nebo stejnou barvu jako kožich nebo jiný. Kožešina může být na kapuci, manžetách, kapsách nebo voláncích.

Populární styly a modely

V poslední době jsou mezi ženami velmi žádané modely kožichů z toskánského pláště s kapucí. Kromě toho, kapuce dokonale chrání hlavu před sněhem a mrazem, aniž by poškodil účes. Tyto modely kožichů z ovčí kůže jsou vždy bohatší a krásnější než jednoduché modely. Dnes, na vrcholu popularity modelu s kapucí, která může být rozšířena jako límec.

Čisté pláště z Toskánska s objemným límcem jsou také velmi populární mezi ženami módy. Límec styl může být jiný, především jeho velikost. Límec může vypadat jako šátek nebo být ve stylu anglického límce. Tyto límce často fungují jako ozdoba z ovčí kůže.

Pláště z ovčí kůže v Toskánsku z větší části šijí rovný řez. Z dekorativních prvků mají pouze měkký, ne příliš široký pás.

Kabáty z ovčí kožešiny A nejsou nižší. Kožešina z ovčí kůže tohoto stylu díky svému širokému a šířícímu se lemu činí obraz ženským a sofistikovaným. Takové modely dávají ženě zvláštní milost, která se skrývá za vrstvou svrchního oděvu.

Velmi často, s výjimkou kapuce, ovčí kabáty z toskánského jehněčí mají stojan límec.Tento model kožichu z ovčí kůže je jen vrcholem klasického stylu mezi kožichem z ovčí kůže.

Střih z ovčí kůže je méně hodnotný než při dlouhém zdřímnutí, protože se tak dobře nezohřívá.

Materiály a povrchové úpravy

Pláště z ovčí kůže z Toskánska v jasných barvách v kombinaci s lehkou kožešinou vypadají velmi pěkně. V takových modelech může být srst na lemu, kapsách, límci a rukávech.

Kožené kabáty s toskánskou srstí vypadají velmi prakticky a stylově. U většiny modelů je srst přítomna na kapsách, lemu výrobku, kapuce a samozřejmě na límci.

Semišové kožichy jsou také zdobeny různými kožešinami. V takových modelech je na kapuci a manžetách přítomna převážně srst. Jedná se především o toskánskou srst, lišku stříbrnou, mýval nebo arktickou lišku.

Módní barvy

Samozřejmě, mezi módními barvami ovčí kůže je bílá a černá. Tyto dvě klasické barvy se používají nejen v krajčírství kožichů z Toskánska, ale i pro ostatní zimní oděvy. Stejně jako bílé a černé kožichy jsou velmi snadno znečištěné. Proto byste měli věnovat pozornost kožichům z ovčí kůže modré nebo hnědé. Produkt šedé barvy je velmi praktický, protože s ním můžete kombinovat jakoukoliv barvu oblečení.

Délka

Pro ovčí kůň toskánského jehněčího, jako pro ostatní ovčí kůže, existují tři hlavní délky:

  • Dlouhý model kožichu je nejpůsobivější a luxusní. Velmi často mají kožené kabáty takové délky opatřený nebo úzký střih.
  • Krátký model je vhodnější pro ženy, které vedou dynamický životní styl. S takovými modely můžete kombinovat téměř jakýkoliv oděv.
  • Kožichy z ovčí kůže jsou velmi praktické pro každodenní nošení.

Co na sebe

S nástupem chladného počasí, počáteční otázka pro všechny fashionistas, jak as čím, nosit toto nebo to zimní oblečení. Vskutku, v zimě se jedná o svrchní oděv, který slouží jako základ pro vznik obrazu. Takže, pojďme pochopit, co můžete, a co je nejdůležitější, musíte nosit ovčí kabát z Toskánska.

Pro úspěšné přizpůsobení obrazu je nutné správně zvolit rozsah barev a také nezapomenout na délku oděvu, který se hodí k sobě.

Není těžké vybrat si oblečení pod dlouhým kožichem. Ale v takovém kožichu není pohodlné chodit každý den, hodí se spíše na prázdninové příležitosti. Pod takovou koženou srstí můžete snadno obléknout šaty a sukně různých délek, vaše nohy budou stále teplé. Džíny a kalhoty, dokonce i kalhoty, budou vypadat velmi harmonicky s dlouhým kožichem.

Pláště ovčí kůže střední délky jsou perfektně kombinovány se sukněmi a šaty. Kromě toho mohou mít jak sukně, tak šaty různé délky. Lepší, pokud je midi nebo maxi délka. Vypadá to velmi pěkně, když šaty nebo sukně vykukují zpod kožichu. Kalhoty nebo džíny, na takovou délku srsti z ovčí kůže, je lepší zvolit hubený nebo hubený. Jeggings bude také vypadat velmi cool.

Pod krátkou koženou srstí není vyzvednutí oblečení také obtížné. Taková ovčí srst je méně náročná než středně dlouhá kožich. Mini sukně a masky a šaty budou vypadat velmi ženský s krátkým kožichem. Kalhoty a džíny lze nosit v jakémkoliv stylu.

Jaké příslušenství a obuv se hodí

Neméně důležitou roli při vytváření obrazu hrají správně vybrané doplňky a obuv. Pod ovčí kabáty z Toskánska, vysoké boty nebo kotníkové boty jsou nejvhodnější jak s podpatky a klín paty nebo bez podpatků. Boty by měly být vybrány podle barvy kožichu, nikoli pod pytlem. Také s krátkým pláštěm z ovčí kůže lze nosit čepy, které se nedoporučují s ovčí srstí střední délky.

Vak je také jedním z nejdůležitějších doplňků. Chcete-li správně vybrat pytel pod kožich, musíte nejprve přemýšlet o obrázku. Pro výkonný nebo romantický vzhled jsou vhodné malé kožené tašky. Aby byl obraz neformálnější a volný, je nejlepší zvolit velké pytle ve tvaru pytle. Pro sportovní styl se samozřejmě hodí jen malé módní batohy.Ale stojí za to připomenout, že pytel podle své textury a barvy by se neměl shodovat s kožichem z ovčí kůže.

Kabáty a šály zapadají do kožichu. Hlavní je vybrat ne příliš objemné modely, aby obraz nebyl přetěžován. Například, spánek může být nošen pouze s koženými kabáty vybavených stylů.

Čepice se dobře hodí k ovčí srsti. Můžete si vybrat modely se širokým okrajem a kožešinou, hlavní - čepice by se měla harmonicky zasunout do celku.

Stylové obrázky

Pro ležérní styl je perfektní kombinace kabátu z ovčí kůže nad kolenem a hubenými džíny. Chcete-li dokončit vzhled, můžete nosit vysoké boty a vzít pletené, velké pletené čepice. Je žádoucí, aby barevný gamut všech věcí, které tvoří módní obraz, byl v jednom tónu.

Pro stoupence sportovního stylu můžete kombinovat krátký kožich a izolované tenisky nebo šněrovací boty. Na hlavě můžete nosit malý pletený klobouk.

Pro večer, můžete nosit dlouhý nebo krátký kabát z ovčí kůže s maxi šaty a boty s podpatky. Obraz můžete doplnit kloboukem se širokým okrajem.

Sukně nebo kalhoty ve stejné škále barev dokonale padnou do barevného kožichu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky