Módní krátký dámský kožený kabát 2019-2020

Módní krátký dámský kožený kabát 2019-2020

Vlastnosti

Pokud jste stále trápeni volbou, jak vypadat elegantně v chladné zimě a zároveň v teple, rádi vám sdělíme o okouzlující a stylové zimní věci - krátkém kožichu. Díky těmto tipům stačí zvolit správný model a styl, volba na trhu je obrovská, pro každý vkus a rozpočet.

Krátké ženské ovčí kabáty se objevily ne tak dávno, asi před padesáti lety, ale okamžitě získaly srdce žen. Pro módní oblečení je velmi krátká doba. Poprvé se na molu ve sbírce Vyacheslava Zaitseva objevily krátké kožichy. Od té doby jsou stylovým šatníkem jakékoli módy.

Délka krátké ovčí kůže do poloviny stehna, někdy jsou modely až do pasu. Takové produkty jsou velmi oblíbené u avtoledi, protože je to pohodlná a pohodlná věc, která neomezuje jízdní pohyby. Krátké kožichy jsou vynikající alternativou pro kožichy, udržují teplo stejně dobře a náklady na kožichy jsou mnohem nižší než kožichy.

Při výběru krátkého kožichu je třeba mít na paměti, že velikost by měla být o něco větší než to, co obvykle nosíte. Vzhledem k tomu, pod ním budete nosit teplé oblečení. Zvláštní pozornost věnujte rukávům, měly by být také o něco delší než obvykle, protože během prvních týdnů ponožek se rukávy zmenší v důsledku záhybů v oblasti loktů.

Odrůdy materiálů

Pro ovčí kůži je hlavní věc materiál, ze kterého je vyrobena. Pro každý styl používá určitý typ obvazu a ovčí kůže. Chcete-li získat semiš ovčí srst, kůže jsou jemně mleté. Díky tomu je povrch sametový a velmi plastový pro další použití. Suede je dobře malované a vypadá v malovaném vzhledu stylově a draho. Stojí za to připomenout, že semiš potřebuje dobrou péči.

Srst ovčí kůže má různé textury. Díky speciálnímu ochrannému a ochrannému povlaku se můžete setkat s matnou kůží, lesklou, lakovanou. Tyto modely jsou odolnější a nejoblíbenější. Kabát z ovčí kůže vždy vypadá stylově a luxusně. Hodí se téměř ke každému šatníku.

Kožešiny z ovčí kůže jsou velmi odolné proti opotřebení a dokonale zadržují teplo v nejtěžších mrazech. To vše díky speciálním technologiím, které se používají při zpracování kůže. Je snadné se o takový kožich starat a hlavně se nebojí vody a sněhu.

Kromě přírodních ovčích kožichů jsou zde i kožichy z umělého materiálu. Oni také vypadají stylově a módní. Na takových pláštích experimentují designéři s různými vzory a potisky: zvířecí, s barvami a geometrickými vzory. Nevýhodou je, že umělé ovčí kabáty v mrazu je nepravděpodobné, že by vás zahřály.

Módní styly a modely

V této sezóně jsou takové modely ovčí kůže jako kožich, kožená bunda, pilot. To však neznamená, že ostatní styly jsou zapomenuty a méně poptávány. Díky speciálním technologiím se na pokožku nanášejí laserem různé vzory, které vám umožní vypadat výrazněji a dát vaší osobnosti.

Srst ovčí kůže

Srst ovčí kůže je jednou z nejvýznamnějších v této sezóně. Takové produkty mohou být na zimu zkrášleny kožešinou a mimo sezónu bez kožešin. Pláště z ovčí kůže jsou velmi praktické, odolné proti opotřebení, nevyžadují komplexní údržbu.

Avtoledi

Krátké kožichy pro avtoledi - to je praktický a pohodlný produkt, nebrání pohybu za volantem. Většina z nich je vyrobena z ovčí kůže, mají těsné rukávy, často mají vysoký stojací límec. Tento kožich vypadá velmi stylově a elegantně.

S kožešinou

Krátké kožichy s kožešinou vypadají opravdu stylově a módně. V sezóně podzim-zima 2016-2017 jsou rozpoznány lišky stříbrné, lišky polární a norky. Dlouhá a načechraná srst vám dá pozornost. Budete vypadat luxusní, ženský a sexy. Ale co je nejdůležitější, přírodní srst bude skvělá, aby se zahřála v chladném počasí. Kožená ozdobná kapuce, rukávy, lemové výrobky podél linie upevňovače.

Na blesk

Kožešiny z ovčí kůže mají často zip. Je vhodné použít. Včetně zipů mohou být kapsy. Buďte opatrní, pokud je podél linie zipu kožešinová ozdoba, v takovém případě budete muset zajistit, aby se srst nedostala do spony.

Biker bunda

Dámská kožená bunda je módní myšlenkou mužského stylu s diagonálním zipem. Významné rozdíly oproti mužským modelům spočívají v přítomnosti obrovských kožešinových límců u ženských kožichů, které dodávají ženskost a sexualitu. Pro takové ovčí kůže použijte tenkou ovčí kůži s dobrým dresinkem, která vám umožní vytvářet různé formy výrobku.

Vybaveno

Tenké a krátké kožichy jsou ideální pro štíhlé a vysoké dívky. Opakují každou křivku těla, zdůrazňují všechny vaše ctnosti. Střih z ovčí kůže může být zcela odlišný, záleží na představivosti designéra. Existují modely, jak s pásem, tak bez něj.

Přímka

Krátký ovčí rovný styl je klasická verze kožichu s kapucí. Tento styl se hodí naprosto k libovolnému typu postavy. Rovný plášť dokonale s jakoukoliv skříní.

Pilot

Krátký plášť z ovčí kůže je velmi podobný plášti, protože má široké klopy. Tento plášť z ovčí kůže je nejvhodnější pro dívky s ideálními formami, pomáhá zdůraznit všechny výhody. Délka takové ovčí kůže do pasu.

S pásem

Pásy z ovčí kůže s pásem zvýrazňují pas. Ale i díky pásu máte lepší ochranu před větrem. Kožešiny z ovčí kůže s pásy najdete v zimě iv mimosezónních modelech.

Zima

Zimní verze krátké srsti ovčí kůže je nutně izolována přírodní, méně často umělou kožešinou, s velkou a teplou kapucí nebo podstatným límcem, který vás ochrání během chladného období. Pro izolaci se často používají ovčí kůže, přírodní kožešinová ozdobná kapuce, límec, lem a podél linie upevňovacích prvků. Můžete si být jisti, že vás zimní plášť z ovčí kůže z přírodních materiálů dokonale zahřeje.

Tenké

Tenké kožichy jsou mezi ženskými koženými kabáty elity. Takové věci nejsou vhodné pro extrémní chlad, je lepší je používat v mimosezóně. Pro takové ovčí kůže použijte kůže mladých jehňat. Kože jsou velmi tenké, ale velmi dobře si uchovávají teplo a jsou velmi plastické, což designéři používají k vytvoření svých nejdivočejších snů při výrobě těchto kožichů.

Přirozeně

Krátký kožich z přírodních materiálů je samozřejmě nejpohodlnější a nejpraktičtější volbou pro svrchní oděvy. Dokonale vás zahřeje v nejtěžších mrazech. Přírodní ovčí srst je velmi odolná proti opotřebení a bude Vám sloužit více než pětileté období.

Barvy

Barevná paleta dámských kožichů je na trhu tak široce zastoupena, že je těžké popsat všechny světlé a oblíbené odstíny. Béžová barva a všechny její odstíny budou velmi oblíbené v sezóně podzim-zima 2016-2017. Olivová a mokřivá barva neopouští pódium. Klasické barvy nikdy nevypadnou z módy a vždy zůstanou v trendu. Je černá, šedá a všechny odstíny čokoládové barvy. Tmavě modré odstíny červených cihel vybírají odvážné a sebevědomé dívky. Kožešiny z ovčí kůže s kombinací barev srsti vypadají jasně a neobvykle.

Co a jak se nosí

Krátké kožichy jsou dokonale kombinovány s džíny a kalhotami, stejně jako u širokých, rozšířených a hubených modelů. Krásný soubor může být tvořen dlouhou sukní a teplým svetrem. Perfektně pletené předměty a doplňky se dobře hodí k krátkým kabátům z ovčí kůže, mohou to být svetry, šaty, svetry, šály, čepice, rukavice. Výběr šatů, vyzvednutí těsných, teplých punčochových kalhot, perfektně se kombinuje s krátkými kožichy. Současně můžete „hrát“ s barvami punčochových kalhot, což dodá vašemu vzhledu stylovější a sofistikovanější vzhled.

Vysoké boty nebo kotníkové boty jsou ideální pro krátké kožichy. Pata může být vysoká i široká, buď na pevné podešvi nebo na klínu. Sportovní obuv není nejlepší volbou pro krátký kožich, v tomto obrázku budete vypadat směšně.

Při použití příslušenství, jako je taška, je třeba mít na paměti, že tašky přes rameno a batohy je nejvhodnější používat, protože můžete snadno zanechat na ovčí srsti ošklivé stopy a opravit to bude nemožné. Je lepší zvolit středně velké tašky, které můžete nosit v rukou, s krátkými úchyty.

Stylové obrázky

Jedním z nejoblíbenějších snímků designérů sezóny podzim-zima 2016-2017 jsou krátké kožichy, zdobené drahými přírodními kožešinami, což dává výrobku zvláštní eleganci a styl. Pro tyto modely používají kožešinu ze stříbřitých lišek nebo arktických lišek. Omezení a aristokracie dává ostříhané hladké srsti. Zvláštní styl je věnován krátkým kožešinám z ovčí kůže, dávají vašemu obrazu tajemství, ženskost a vždy ukazují vaši elegantní chuť.

Mnoho návrhářů v této sezoně kombinuje světlé barvy srsti s jasným a kontrastním kožichem. Velice preferují designéři takové barvy, jako je slonovina, bílá a barva zlatého šampaňského. Jedná se o velmi nepraktické barvy, ale vypadají luxusní, ukazují, že se celá žena stává ženou. Jedním ze stylových rysů této sezóny je také dekorační plášť z ovčí kůže s volánky z vlny nebo úpletu (na rukávech, límci, podél spodní části výrobku a podél linie upevňovacího prvku). Nezapomeňte, že vojenský styl také zůstává relevantní pro několik sezón.

Je třeba mít na paměti, že si vyberete krátký kožich, založený na jeho stylu, praktičnosti a pohodlí, protože taková věc není zakoupena na jednu sezónu, ale na dálku. Měli byste si vybrat kožich, ve kterém budete pohodlní, což vám pomůže vždy vypadat žensky a elegantně.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky