Srst ovčí kůže od společnosti Vericci

Srst ovčí kůže od společnosti Vericci

Vlastnosti

Každá žena ví, že zimní oblečení z přírodních materiálů, například ovčí srst, ze všeho nejlépe zahřívá. Je praktičtější než kožich a vypadá mnohem okázaleji než sako, zejména proto, že moderní styly jdou daleko před kožichy a pytlovité sovětské modely.

Pláště z ovčí kůže italské značky Vericci - je kvintesencí stylu, elegance, krásy, praktičnosti a kvality. Šité na speciálních vzorech, vizuálně štíhlé a zdůrazňují důstojnost postavy, přičemž jsou velmi pohodlné na nošení a nenáročné na péči.

Různé typy ovčí kůže se používají pro šití, ale především:

"Toskánsko" - kůže z toskánských ovcí, jejichž vlna je nejen tlustá, ale také dlouhá, tenká, hedvábná. To je věřil, že tento "Toscano" vlasy prakticky nevypadne a není otřete, a výrobky z ní jsou nejteplejší.

„Merino“ je známé svými velmi hustými vlasy a zároveň nejmenším průměrem vlasů, což z něj dělá velmi tenké kožichy.

„Tigrado“ se vyznačuje velmi tenkou, ale hustou a dlouhou (až 5 cm) srstí, která má charakteristické kudrnaté kadeře. Schopnost zahřát si konkuruje "Toscano".

Všechny modely mají speciální impregnaci, díky které je výrobek odolný vůči nečistotám a má vodoodpudivé vlastnosti. Dbejte na detail a použití při šití exkluzivních armatur zaručují trvanlivost a pohodlí při nošení.

Zástupcem Vericci v Rusku je centrum kůže a kožešinových výrobků Snow Queen. Ceny za značku ovčí kůže na svých internetových stránkách od 24 000 do 78 000 rublů, v závislosti na stylu a délce.

Přehled modelů

Rozsah zahrnuje:

  1. Pláště ovčí kůže střední délky a klasického střihu s anglickým nebo turndown obojkem z "Toskánska". Jsou prezentovány v přirozených barvách a zahrnují jak jednobarevné modely, tak doplněné barevnými kontrastními prvky. Někteří mají šití od „Toscano“ od brány až po spodní část výrobku, zdobené knoflíky. Lze nosit s nebo bez pásu. Vhodné pro téměř jakýkoliv styl oblečení.
  2. Krátké kožichy a bundy. Většinou jde o zkrácenou kopii dříve recenzovaných produktů, ale existují i ​​unikátní modely prezentované pouze v krátké verzi.
  3. Kreativní styly středně dlouhých kožichů s neobvyklým střihem a / nebo strukturovaným povrchem.

Černý plášť z ovčí kůže s asymetrickým lemem a širokým límcem pro odbočení nemá knoflíky, háčky ani zipy - je jednoduše zastrčen a upevněn tenkým koženým páskem. Vhodnější pro podzim, perfektně doplňují oblečení v obchodním stylu.

Rovný, volný střih z ovčí kůže s širokými rukávy, útulný stojací límec a zip, díky němuž je výrobek velmi pohodlný na nošení a zajímavá kombinace kožešiny z ovčí kůže a „Toskánska“ dodává ženskost a šarm.

Vrcholem tohoto černého kožichu je široká povrchová úprava tigrado na spodní straně výrobku a na části anglického límce. Lze nosit s nebo bez pásu.

Oboustranný model v tmavě modré barvě, doplněný o 2 velké kapsy po stranách, úzký pás lesklé kůže, který odpovídá barvě a krátký stojací límec, pomáhá vytvořit 2 různé pohledy v jedné sezóně.

Recenze

Existuje jen málo recenzí od zákazníků Vericci, ale všichni jednomyslně potvrzují, že navzdory tomu, že ceny za kožichy jsou poměrně vysoké, stojí za to: velmi stylový, z neobvykle příjemné, kvalitní a opravdu teplé ovčí kůže, dokonale zapadající do těla a sloužící dlouho. Mnoho zákazníků se nakonec stalo věrnými zákazníky a fanoušky značky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky