Pánský kožich

Pánský kožich

Vlastnosti a výhody

Přichází zima a je na čase, aby se vážně zamysleli nad tím, jak se muži mohou zahřát pohodlně, aby to bylo nejen teplé, ale i muži vypadají stylově a osobně. Snad nejoblíbenější pánské svrchní oblečení je ovčí kůže. Tyto přírodní produkty vám pomohou udržet teplo i v těch nejtěžších mrazech. Na trhu existuje obrovské množství pánských kožichů, které se liší stylem, barvami.

Kožešina z ovčí kůže je nejběžnější z přírodních produktů na zimu. Taková srst z ovčí kůže se obvykle nekupuje po dobu jedné nebo dvou ročních období, proto se vysoce kvalitní přírodní předmět vyznačuje hmotností výrobku, musí být těžký. Pánská ovčí kožešina dokonale uchová teplo. Díky speciálním povlakům chrání před vodou a sněhem.

Módní styly a modely

V sezóně podzim-zima 2016-2017 návrháři prezentují kožichy různých stylů. V modelech této sezóny jsou k dispozici velké otočné límce nebo stojací límce, velké a hluboké kapuce. Zvažte nejoblíbenější modely kožichů z ovčí kůže.

Pilot

Pilot ovčí kůže, jinými slovy letec, je mezi lidmi velmi populární. V takové kožichu muž vždy vypadá brutálně a stylově. V klasické verzi je pilot vyroben z přírodní ovčí kůže, horní část výrobku je hnědá, ovčí kůže je lehká. Taková ovčí kůže není příliš těžká, ale udržuje teplo a odolnost proti opotřebení dokonale. Pilot ovčí kůže je vhodnější pro mladé lidi než muži ve věku.

S kapucí

Mužské modely kožichů jsou často vyráběny s kapucí, což umožňuje dodatečnou ochranu v případě silného větru a chladu. V klasické verzi je srst také zahřívána ovčí kůží, ale může být zdobena zcela odlišnými typy kožešin. Může to být srst stříbrné lišky, norek, vlk, tuskan, liška a další.

Klasika

Klasická je pánská kožená bunda rovného střihu, možná mírně rozšířená až na dno, do poloviny stehna. Tento kabát z ovčí kožešiny má malý rozevřený obojek s dvojitým poprsím. Tato varianta kožichu je vhodná pro všechny typy postav a pro všechny věkové kategorie. Klasický kožich z ovčí kůže nikdy nevyjde z módy.

Barvy

Samozřejmě, muži preferují klasické a praktické barvy: černé, všechny odstíny hnědé a tmavě modré. Tyto barvy nikdy nezmizí. Designéři jsou více originální barvy: světle šedá, béžová, tyto výrobky vypadají velmi módní a stylové v nadcházející sezóně.

Bílá

Pokud chcete ukázat svou vynikající chuť, vyberte si bílý kožich. Samozřejmě, že nejsou praktické, vyžadují čisté ponožky a zvláštní péči. Ale pohledy na krásnou polovinu lidstva budou upoutány k vaší osobě.

Zrzka

Červená ovčí srst je jasná, trochu provokativní, pomáhá dát vaší osobnosti image. Pokud jste odvážný a sebevědomý muž, který je zvyklý chytat názory žen, bude pro vás výborným řešením červená kožich.

Délka

Musíte mít délku, která nejlépe vyhovuje vašemu životnímu stylu a klimatickým podmínkám, ve kterých žijete.

Krátké

Krátký kožich je vhodný pro muže, kteří vedou aktivní životní styl. Tyto produkty jsou ideální jak pro městský život, tak pro výlety mimo město. V krátkých pláštích z ovčí kůže je vhodné řídit auto.

Dlouho

Dlouhý ovčí kabát pomáhá vytvořit elegantní styl. Délka přibližně kolena, nebo níže.Tyto výrobky jsou vhodnější pro těžké mrazy. Není příliš pohodlné v dlouhém kožichu za volantem. Proto při výběru zvažte všechny podrobnosti o tom, jak a kde plánujete nosit.

Materiály

Pánské kožené kabáty jsou vyrobeny z různých materiálů. Běžná je ruská opálená ovčí kůže. Jedná se o vynikající, vysoce kvalitní materiál, který dokonale udrží teplo v nejtěžších mrazech, má dobrou odolnost proti opotřebení. Takový kožich vám bude sloužit více než pětileté období.

Také pro výrobu ovčí kůže používané španělské ovce nebo kozí kůže. Jedná se o jemnější materiál ve srovnání s ruštinou. Jejich kvalita je však také vynikající, i když výrobky jsou mnohem lehčí. Tenké kůže pomáhají vytvářet nejneobvyklejší styly kožichů z ovčí kůže. Ale tam je významný mínus, v zimě v něm nebudete teplo, bohužel. Proto je lepší koupit kožené kabáty z takového materiálu na podzim nebo na jaře.

Kůže

Kožené pláště jsou pohodlné, nenáročné na péči, dobře odolné vůči opotřebení. Dobře oblečená kůže dodá vašemu obrazu reprezentativnost a mužnost. Kožené povlaky dokonale chrání před vodou a sněhem, dobře udržují teplo. Na trhu je obrovský výběr kožených kožichů různých stylů, takže si můžete sami vybrat správnou volbu.

Suede

Srst semišové ovčí kůže je v zimě také výborným svrchním oblečením. Na dotek je měkká a sametová. Taková kvalita pokožky je přijímána díky speciálnímu oblékání. Vysoce kvalitní semišové kožichy jsou ošetřeny speciální impregnací, která umožňuje odpuzování vody a sněhu. Tyto výrobky nejsou horší kvality a trvanlivosti kožených kožichů. Nicméně, pro takové semišové ovčí kůže pláště, všechny takové zvláštní péče je zapotřebí, aby vždy vypadaly slušně.

Jak si vybrat

Při výběru mužského kožichu je třeba především dbát na materiál, ze kterého je vyroben. Je nutné zkontrolovat stopu psaní, abyste toho dosáhli, posuňte prst po ovčí kůži zdola nahoru, je-li stopa (vlákna se zdají být zvednuta opačným směrem), pak je taková kožená bunda vysoce kvalitní. Pokud si koupíte kabát z ovčí kůže ne pro jednu sezónu, ale více, pak zvolte produkt těžší. Tenké pláště z ovčí kůže se díky speciální výrobě kůže stávají méně odolnými proti opotřebení. Kromě ovčí kabáty z Toskánska, jsou lehké a velmi teplé, i když jejich cena je vyšší než běžné kožichy, ale jak víte, musíte zaplatit za dobrou kvalitu.

Vyzkoušejte si ovčí srst, pamatujte si ji, věc dobré kvality okamžitě zaujme svůj původní vzhled. Vzhled výrobku by vás také neměl zmást. Švy by měly být úhledné, knoflíky, kvalita blesku a dobře šitá k produktu. Vnitřní srst by měla být bez plešatých skvrn, skvrn a vždy v jednom směru. Je-li ovčí kůže malovaná, musíte zkontrolovat kvalitu barev. Chcete-li to udělat, strávit bílé tkáně nebo ubrousek na výrobku, pokud jsou stopy na to, pak byste neměli brát takový kožich, jako barva "bude proudit" v dešti nebo sněhu.

Srst ovčí kůže by neměl bránit pohybu. Vyberte si potřebuje o něco větší, než je obvyklé oblečení. Vzhledem k tomu, budete nosit na sako, tlusté svetry, měli byste být pohodlné. Při výběru věnujte pozornost rukávům. Měly by být také o něco delší, protože po týdnu nebo dvou po ponožkách se rukáv poněkud zkrátí kvůli záhybům v oblasti loktů.

Co na sebe

Pánská kožená bunda dokonale ladí s téměř jakoukoliv šatní skříní. Džíny rovné, široké nebo zúžené, objemné svetr nebo svetr, roláky a košile vypadají skvěle s koženou srstí. Stojí však za to připomenout, že oblek nevyhovuje krátkému kožichu. Proto, pokud většinu svého času strávíte v kanceláři, při jednáních, kde je přísný oblékání, je lepší zvolit prodlouženou srst ovčí kůže, spíše jako kabát.

Jaké příslušenství a obuv se hodí

Vyberte si boty založené na základním stylu, například boty, vysoké boty, boty se silnou podrážkou nebo tenisky nebo mokasíny budou ideální volbou pro všechny druhy kožichů. Pro krátké výrobky si můžete vybrat barety, boty ve vojenském stylu.

Ideální pro kabáty vhodné jako šátky: objemné, velké pletené, tenké pletené. Zde je třeba vzít v úvahu základní styl oblečení. Pro příležitostné, objemné obleky jsou vhodnější, a pro obchodní styl je lepší použít tenký pletený nebo vlněný šátek. Nezapomeňte na kožené rukavice. Vynikající možností by byly rukavice v tónu ovčí srsti nebo o něco tmavší.

Stylové obrázky

Pokud chcete experimentovat se svým obrázkem, vyberte si kožené kabáty z jasných barev, jako je žlutá, červená. V nich budete ve výšce módy. Mnozí designéři v této sezóně používají kožešinové ráfky, vypadají elegantně a dávají vašemu vzhledu určitou působivost. Na pódiích byl představen nový styl ovčí kůže ve stylu Divokého západu, lze jej bezpečně nazvat exkluzivní. Je to dlouhá ovčí srst - více než sto centimetrů, je vyrobena z kůže, má malý límec velurového kožichu, velká tlačítka a opasek se sponou ve stylu kovboje. Takový styl pro velmi sebevědomé muže, kteří chtějí vytvořit jedinečný dojem a držení smyslu pro styl.

V každém případě, vyberte si kožich, měli byste nejprve použít své pocity, pochopit, kde budete nosit. Mělo by to být pohodlné a pohodlné pro vás, móda je přechodná, a správně vybraný kožich se stane Vaším spolehlivým přítelem v chladném období.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky