Kabáty z ovčí kůže od firmy Sagit

Kabáty z ovčí kůže od firmy Sagit

S příchodem chladného počasí, dívky chtějí vypadat neméně úžasné, zatímco cítí teplo a pohodlí jejich svrchního oblečení. Pro ty, kteří chtějí šatní skříň diverzifikovat a nahradit srst něčím novým, doporučujeme tuto možnost považovat za kožich z přírodních materiálů.

Zvláštní styl a praktičnost kožichů se liší od továrny Sagitta. Splňují nejnovější módní trendy a zároveň velmi ženský a velkolepý. Můžete si jednoduše vybrat pro sebe možnost, která dokonale zapadá do ležérního stylu nebo zvláštní příležitosti.

O značce

Factory Sagitta je v současné době největším výrobcem kožešinových výrobků v Rusku. Kromě továrny se v celé zemi nachází také síť značkových značkových prodejen, ve kterých je pro každou chuť prezentován obrovský sortiment.

Materiály, kožešiny a kůže nejvyšší kvality jsou nakupovány od dodavatelů v Itálii a Španělsku. A vzhledem k tomu, že výrobky jsou prodávány ve vlastní síti obchodů, kupující mohou nakupovat produkty bez obchodní marže.

Pláště z ovčí kůže jsou navrženy italskými designéry, kteří odpovídají za soulad výrobků s potřebami trhu. Ujistěte se, že váš produkt bude exkluzivní.

Vlastnosti a výhody produktů

Všechny kabáty z ovčí kůže se vyznačují originálním designem, nádherným dekorem. Kožešina z ovčí kůže se vyznačuje dokonalým střihem. Tak, dívky s jakýmkoliv typem postavy si mohou dovolit takový kožich.

Velký výběr kožichů z ovčí kůže, a to asi 1500 druhů, vám umožní vybrat si v závislosti na vašich vlastních preferencích. Sagitta kabáty jsou vhodné jak pro mladé dívky, tak pro starší ženy.

Rozdíl v ovčí srsti značky od ostatních je jejich ostřílené barvy a hlavní důraz je kladen na dekor výrobku. Co dělá tyto nátěry vhodné kdykoliv a kdekoli.

Délky se liší od zkráceného, ​​těsně pod pásem, po prodloužené, až do středu lýtka. Délka je samozřejmě jedním z rozhodujících faktorů tvorby cen.

Přehled modelů

Nejprve se podíváme na základní materiály, z nichž jsou vyrobeny známé kožichy.

Z toskánského jehněčího

Jedná se o jeden z nejoblíbenějších a nejžádanějších materiálů na evropském trhu. Materiál má dlouhou hedvábnou srst a tenkou jemnou koženou tkaninu.

Toskánské jehněčí je jedním z nejdražších materiálů. V souladu s tím mají povlaky z ovčí kůže tohoto typu materiálu poměrně vysokou cenu. Ale nezapomeňte, že takový výrobek získáte, určitě ho budete nosit několik sezón.

Mnozí výrobci často používají tento materiál pouze pro ořezávání límce, manžet a jiných dekorů, ale pro domácí šití používají levnější, ořezaný materiál s nízkou kvalitou.

Na rozdíl od bezohledných výrobců šetří továrna Sagitta na surovinách, ale naopak využívá plnohodnotné toskánské jehněčí kožešiny.

Tento typ kožichu je jednou z nejteplejších. V něm určitě nezmrzne v chladné mrazivé zimě.

Ze španělského merina

Merino je druh jemnozrnných ovcí, které se vyznačují vysokou kvalitou česané vlny složené z jemných a jemných vláken. To je přesně to, co poskytuje odolnost ovčí kůže proti chladu.

Nejlepší merino, ze kterého se vyrábějí materiály pro výrobu kožichů, se pěstuje ve Španělsku.

Španělské kabáty z ovčí kožešiny merino jsou ve srovnání s jinými kabáty z ovčí kůže nízké.To vám umožní vytvořit rozpočet, ale neméně stylovou volbu.

Od španělského merinillo

Merinillo je další populární a vysoce kvalitní surovina. Jsou z ní vyrobeny nejlepší opalovací materiály. Tento materiál je široce používán v prémiovém segmentu. Pokud chcete koupit produkt průměrné ceny, pak je to vaše volba.

Pláště z ovčí kůže od merinillo praktické a odolné proti chladu. Snadno se nosí a vyzvedávají různé obrázky.

Řekli jsme vám o hlavních typech kožichů a surovin prezentovaných v obchodech Sagitta. Nyní stojí za to věnovat pozornost hlavním módním trendům, které jsou pro tyto kožichy charakteristické.

S kapucí

Perfektní volba na zimu. Kromě teplého materiálu kožichu z ovčí kůže budete mít navíc možnost obdivovat pohodlí a pohodu.

Kromě toho, kapuce vám umožní nosit klobouk, a to zejména proto, že žena polovina obyvatel dává přednost vzdát se v zimě.

Stand-up límec

Další módní detail pro ještě působivější prezentaci kožichu z ovčí kůže. Navenek tento styl připomíná přísný mužský styl.

Takový obojek vás ochrání před větrným chladným počasím. A stojací límec vizuálně prodlužuje siluetu svého majitele.

Originální spojovací materiál

Věnujte pozornost upevňovacím prvkům ve všech kožichech z kolekce Sagitta. Jedná se především o dvouřadovou sponu se čtyřmi nebo šesti tlačítky. Často takové upevňovací prvky zdobí výrobky s rovnou, přizpůsobenou nebo lichoběžníkovou siluetou.

Dalším trendem je asymetrie. V tomto případě se odráží v upevnění kožichů z ovčí kůže. Takový stylový detail dodává koženému kabátu zvláštní efekt.

Recenze

Šťastní majitelé kožichů ze Sagitty zdůrazňují produkty nejvyšší kvality. Kožešina se vyznačuje speciálními standardy, což naznačuje její důkladné zpracování. Je dokonalý, těsný. Bez sebemenších vad.

Tyto kabáty z ovčí kůže jsou velmi lehké, což vám neumožňuje vrásčit oblečení pod ním.

Zvláštní pozornost je věnována vynikající kvalitě a odolnosti proti opotřebení ovčí kůže. Zároveň poměrně nízká cena. Cena ovčí kůže začíná od 14 000 rublů.

Všechny kožichy jsou poměrně cenově dostupné ve srovnání s mnoha výrobci. Překvapivé je, jak luxusní vypadají, bez ohledu na typ materiálu.

Dívkám, které si zakoupily takové nátěry, se doporučuje, aby se přísně řídily pokyny pro péči, zejména pro lehké odstíny. Je lepší čistit kožešinové výrobky ve specializovaném čističi. Nezapomeňte, protože řádná péče zajišťuje dobu trvání vaší ovčí kůže.

Pokud vycházíme z doporučení módy, doporučujeme Vám koupit si kožichy s objemnou srstí, která zdobí kapuci nebo límec, stejně jako rukávy rukávů.

Stylové obrázky

Srst ovčí kůže ze španělské merino šedé. Laconic design, stojací límec a srst na okrajích vytvářejí ženský styl.

Srst béžové barvy z toskánského jehněčího masa s objemným límcem. Kontrast hnědého límce s béžovou základnou vytváří velkolepý a elegantní produkt a obraz jako celek.

Krátká kožená srst hnědé barvy ze španělského merinillo. Ideální pro každodenní život, stejně jako pro "avtoledi".

Srst ovčí kůže z toskánského jehněčího masa s bílou srstí. Kontrastní bílá srst odchází z obličeje.

Smaragdový ovčí kabát ze španělského merinillo. Vhodné pro dívky, které milují pozornost ostatních. Neutrální smaragdový odstín se snadno kombinuje s mnoha šatními skříněmi.

Podrobně jsme vám řekli o originálních a ženských pláštích Sagitta. Budou vyhovovat těm, kteří chtějí změnit kožich na jiný styl oblečení. Dalším plusem jsou nižší pořizovací náklady.

Neváhejte si vybrat kožich z ovčí kůže, podle vašich preferencí, zejména proto, že všechny kožené kabáty perfektně sedí na obrázku.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky