Dětské oblečení Oldos

Dětské oblečení Oldos

Volba dětského oblečení spadá zcela na ramena rodičů. A někdy může být pro ně obtížné rozhodnout se, jakou verzi zimního nebo demi-sezónního oblečení si vybrat. Mezi nejrůznějšími věcmi pro děti patří firmy, které vyniknou mezi ostatními. Díky dobré kvalitě výrobků, přizpůsobené zvláštnostem anatomie dětí, si získali dobrou pověst. Jednou z nejpopulárnějších a nejvěrohodnějších značek je Oldos.

Vlastnosti

Aldous je jednou z největších společností specializujících se na výrobu svrchních oděvů pro děti. Společnost byla založena v roce 1993 v Petrohradě. Zpočátku se společnost zaměřila především na výrobu tkanin a doplňků. Po uvolnění první řady dětského oděvu bylo okamžitě zřízeno, aby ho vyrábělo trvale.

Designéři a technologové věnují velkou pozornost kvalitě vyrobeného oblečení, pečlivě vybírají látky a barvy, provádějí pečlivá měření předtím, než začnou vytvářet tuto nebo tu věc.

Oblečení se vyrábí inovativními technologiemi, z nichž mnohé jsou specifické pouze pro oděvy této značky. Vzhledem k tomu, že většina věcí se vyrábí v Rusku, patří značka do střední cenové kategorie. Aldous oblečení je k dispozici pro většinu ruských rodin s dětmi.

Kromě toho, oblečení je skvělé pro drsné ruské zimy, protože kdo, bez ohledu na to, jak ruský výrobce zná všechny vlastnosti klimatu země. Podle statistik trhu s dětským svrchním oděvem je Aldous jednou z nejvyhledávanějších značek. Mnoho rodičů ocenilo všechny vlastnosti oblečení pro děti a doporučilo je ostatním rodičům.

Je třeba poznamenat, že ruská značka není horší, pokud jde o vlastnosti oděvů známým zahraničním výrobcům, jejichž cena je několikrát vyšší.

Oblečení linka

Společnost dnes uvádí na trh dvě hlavní kolekce oblečení pro děti:

Oldoši

Tato linka je určena pro pěší i v nejchladnějším zimním počasí. Světlé sety, které se skládají z bundy a kalhot, potěší vaše dítě a budete si jisti, že vaše dítě je teplé a pohodlné. Za teplejšího počasí můžete srst rozepnout a ta věc bude mnohem snazší. Hluboká kapuce, orámovaná načechranou srstí, je další a velmi dobrá ochrana před sněhem a větrem.

Oldos aktivní

Je považován za novou generaci zimního oblečení pro děti. Je navržen speciálně pro malé fidgets, kteří se rádi aktivně pohybují na čerstvém vzduchu. Oblečení této série je neuvěřitelně lehké a teplé díky přítomnosti moderní izolace Hollofan Pro. Membránová tkanina poskytuje spolehlivou ochranu před chladem, větrem a vlhkostí. Prodyšný povrch poskytuje maximální pohodlí pro vaši malou představivost. Oblečení série Active je velmi podobné lyžařským oblekům, které mají mnoho pozitivních vlastností.

Obě řady oděvů jsou žádány mezi rodiči v závislosti na životním stylu a povětrnostních podmínkách dítěte na určitém území Ruska. Různé velikosti umožňují různým věkovým skupinám dětí, aby se oblékly do oblečení této značky, včetně nejstarší kategorie.

Šatník položky

Obálky

Pokud se vaše dítě narodilo v pozdním podzimu nebo v zimě, pak budete určitě mít otázku, jaký druh oblečení na nošení v prvních měsících života. Teplé tlusté deky postupně vybledají do pozadí a jsou nahrazeny příjemnými teplými obálkami.Na rozdíl od přikrývky, která musí být dlouhou dobu svázána, a někdy se ukáže, že se to děje daleko od první chvíle, obálky umožňují oblékat dítě mnohem rychleji a bez zbytečného utrpení dítěte.

Obálky Aldous mají jedinečnou funkčnost. Jak dítě roste, obálka může být nastavena a používána tak dlouho, jak je potřeba. Většina kombinézy má zámek, který zcela rozepne obálku na teplou deku. V budoucnu lze použít jako ložní prádlo pro kočárky nebo saně.

Další typy obálek značky Aldoz jsou modely s kapucí a rukávy. V tomto případě budou nohy dítěte volné a může je klidně pohnout. Kukla má pohodlnou záď, kterou lze dotáhnout nastavením velikosti hlavy dítěte. Zákulisí také existuje v hrudi, mohou být utaženy podle potřeby, ale nohy zůstávají volné.

Kombinézy

Poté, co vaše dítě zcela vyroste z obálky, budete si muset koupit pohodlnou kombinézu. Kombinézy pro dívky a chlapce Aldous často přicházejí s palčáky a teplými botičkami ze stejného materiálu jako samotná kombinéza. Další prvky jsou bezpečně připevněny k rukávům a nohám pomocí nýtů, které lze kdykoliv rozepnout.

Kombinézy mohou být dvou typů: s jedním zipem nebo se dvěma na každé straně. Mnozí rodiče dávají přednost druhé variantě, protože díky přítomnosti dvojitého zámku může být kombinéza zcela odříznuta a snadno položena na dítě. Poplatky za procházku nebo návštěvu se tak zrychlují a nezpůsobují nepohodlí pro dítě.

Jako kombinéza v kombinéze se používá vložka z umělé kožešiny a kožešiny z ovčí kůže, jejíž obsah není menší než 50%. Izolace může být vestavěna nebo odpojitelná. Ve druhém případě můžete kombinézu používat až do pozdního jara nebo od začátku podzimu.

Jarní kombinézy jsou potaženy přírodní bavlnou. Jsou velmi lehké a praktické. Jarní modely nemají další botičky, jsou jedno s kombinézou.

Bundy

Spravidla platí, že ve věku 1,5-2 let, kdy je dítě již schopno chodit samostatně, je použití kombinézy velmi nepříjemné. On je nahrazený bundami a semi-overaly, který může být oba zahrnutý a prodaný odděleně.

Aldous bundy mají střední střední-steh délky. Tato délka je považována za všestrannou a praktickou, taková bunda je dobře nošena s kalhotami a semi-overaly. Všechny bundy mají rukávy s otočením, takže bunda nemůže sloužit žádné sezóně. Bundy jsou vyráběny ve dvou typech a jsou obsaženy v každé sbírce, Oldos a Oldos Active. V prvním případě mají bundy teplou kožešinovou podšívku, pod kterou je bavlněná podšívka. Vnitřní vrstva rukávů je vyrobena z polyesteru, což umožňuje snadné nošení věci dítěti.

Bundy řady Oldos Active nemají extra polštářky, vypadají tenčí a lehčí. To však neznamená, že bundy této série jsou méně teplé. Moderní technologie umožňuje použití moderní izolace několika vrstev, z nichž každá hraje roli vodotěsné a větruvzdorné vrstvy.

Blesky z obou sérií mají ochranný proužek před větrem a jezdec zámku je chráněn jazykem tak, aby dítě nepoškrábal bradu.

Kalhoty a semi-overaly

Navzdory skutečnosti, že bundy a semi-overaly jsou prodávány odděleně od sebe, mohou být snadno kombinovány a vytvořit tak kompletní oblek. Kalhoty Aldos mohou mít různou šířku, výška prsou a zad se může také lišit. Pro děti mladšího věku je lepší koupit kombinézu s vyšším zadním dílem. S aktivním stoupáním přes závěji a sjezdem na sjezdovkách může bunda zaseknout, ale kombinéza nedovolí, aby se hřbet vrátil.

Každá noha by měla mít ochranný rukáv, který neumožní proniknout sníh dovnitř bot a udržet nohy v suchu.Kalhoty pro děti jsou také vybaveny popruhem, který se nosí přes podešev a neumožňuje, aby kalhoty šikanovaly.

Popruhy na kalhotách jsou poměrně široké a elastické, které nevyvíjejí tlak na ramena a nezpůsobují nepohodlí. Popruhy jsou výškově nastavitelné a přizpůsobitelné růstu dítěte. Zip na kalhotách, stejně jako na bundě, má dodatečnou ochranu proti větru.

Tepláky

Navzdory tomu, že hlavní výklenek ve výrobě oděvů Aldous je obsazen teplým svrchním oblečením pro děti, sportovní oblečení je také přítomno v sortimentu společnosti. Tento typ oblečení je k dispozici ve dvou verzích: od superelastických a polyesterových. Obě možnosti jsou považovány za velmi praktické. První typ dítěte může nosit v letním počasí, není horký a pohodlný.

Polyesterový oblek může zcela nahradit větrovku teplým jarem nebo chladným létem. Tkanina dokonale odpuzuje nečistoty a vodu, takže kalhoty a bunda mohou během deště nahradit lehký déšť.

Tepláky jsou nezbytné pro děti v každém věku. Tento typ oblečení je považován za jeden z nejvšestrannějších a praktických. Můžete ho nosit na procházku nebo na výlet. Všechny kostýmy Aldous mají backstage nebo elastické pásky dole, který nedovolí kalhoty táhnout se na zemi a opotřebovávat se rychle.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky