Móda pro dívky 6-7 let

Móda pro dívky 6-7 let

Žena v každém věku chce vypadat stylově a módně. 6-leté drobky nejsou výjimkou. Designéři věnují tomuto věku zvláštní pozornost, protože v této době je příležitost vštípit dívce dobrou chuť.

Je třeba poznamenat, že oblečení pro dívky ve věku 6 a 7 let se v této sezóně liší od dospělých. Proto můžete, bez váhání, vzít si kopii maminčiny šatníku.

Magická barva

Oblečení pro děti od 6 let se zaměřuje na různé barvy - od oranžové po šedou melanž. Kombinace několika monochromatických prvků zůstává dodnes trendy. Varianta takových šatů je ideální pro plnohodnotná miminka.

V jarní kolekci 2017 můžete vidět oblečení z jemné pastelky:

  • práškové;
  • měkká modrá;
  • tlumené vápno.

Tyto odstíny jsou ideální pro dětský šatník, zdůrazňující lehkost a eleganci obrazu mladé dámy.

Styl a tkanina

Co se týče výběru stylu a tkaniny, zde jsou návrháři sjednoceni v jedné věci - pouze přírodních materiálech. To zajišťuje snadný pohyb a dobrou polohu.

Z materiálů na vrcholu jara 2017 móda pro dívky 5-7 let:

  • bavlna;
  • len;
  • pleteniny;
  • džíny.

Ten je více populární, protože jeho pohodlí a praktičnost. V letošním roce návrháři nabízejí džínové oblečení, aby se diverzifikovali s kamínky a vložkami lurex.

Populární styly

Ozbrojené a nebezpečné

Novinkou této sezóny byl styl armády, který se přesunul z oblečení pro dospělé do školky. V módní kabát a pláštěnky khaki, zdobené různými vojenskými atributy (náplast kapsy, vysoce lesklé knoflíky). Ve verzi pro děti nemusí být vojenský styl nošen pouze v tmavých barvách, ale světlé odstíny žluté, růžové, modré a zelené barvy koulí.

Svět přírody

Móda pro tisk zvířat je také přenesena z dospělého průmyslu. Neváhejte si vybrat princezna leopardí legíny v kombinaci s monochromatickým rolákem.

Více grafů

Vrcholem této sezóny bylo vrstvení oblečení. Můžete snadno kombinovat různé kalhoty, svetry, roláky a vesty. Vícevrstvé šaty s volánky nebo volánky jsou módním řešením pro procházku nebo výlet do školy.

Jeho Veličenstvo šaty

Z modelů šatů jsou v této sezoně vhodné dětské panenky, rovný střih a A-line.

Jako oblečení pro malé princezny se hodí modely s důrazem na bílý pas ve stylu 60. let. Velký nebo malý potisk tmavých odstínů - hrachu, pruhů a klece se do takové kompozice dobře vejde.

Kromě toho, kromě módy, nezapomeňte na pohodlí. Korzet je proto lepší odejít na slavnostní příležitost. Dekorace na oblečení, například: korálky, flitry, korálky, volumetrické aplikace, pomohou přidat obraz slavnosti. Taková výbava v kombinaci s vestavěnou sukní z pastelových odstínů a pásem zvýrazní ženskost malé krásy a vytvoří pocit exkluzivity.

Více odvážné mladé ženy módy budou vyhovovat krátké šaty s načechraný sukně-pack. V takových případech byste měli dát přednost jasnějším barvách dovolené - růžové nebo oranžové.

Pro denní variantu je lepší zvolit si šaty, které jsou volné, aby se zabránilo ztuhlosti při pohybech a podráždění kůže.

Patchwork

Rodiče malých princezny by si měli pamatovat, jak důležité je v tomto věku ukázat dětem různé barvy a látky, protože tento svět zná a studuje. Pro tyto účely přišli designéři s technikou patchwork - oblečení vypadalo jako „deka“, která nemá švy. Vypadá to velmi originální a krásné.

Pro teplo

V zimě jsou obzvláště oblíbené pletené modely. Dívčí šaty budou vypadat velmi stylově a útulně, navzdory skutečnosti, že rodiče se nemohou obávat, že jejich dítě zmrzne.Můžete použít jakoukoliv výšivku a ornament. Pokud se náhle rozhodnete plést takové šaty sami, nezapomeňte si vybrat speciální dětské (ne ostnaté) příze.

Kalhoty se otáčejí ...

Vynikající řešení pro demi sezónu budou kalhotové transformátory. Tyto modely jsou dobré jak pro chlapce, tak pro dívky. Na vaše přání se tyto kalhoty stanou pohodlnými šortkami.

Boty

Tenisky nikdy nevyjdou z dětské módy, protože je to nejpohodlnější typ obuvi pro dívky v tomto věku. Mohou chodit celý den bez strachu, že se špiní a unaví. Kit pro slavnostní podél nejlepší boty nebo pohodlné sandály.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky