Módní oblečení pro dívky ve věku 12-14 let

Módní oblečení pro dívky ve věku 12-14 let

Většina rodičů adolescentů se potýká s problémem výběru oblečení pro své děti, protože na jedné straně by to mělo být pohodlné a pohodlné, stejně jako jakékoli dětské oblečení, a na druhé straně je 12-14 let věkem, kdy se dítě vnímá z pozice. dospělého a chce vypadat vhodně. Bohatství sortimentu módních obchodů spíše komplikuje úkol, než usnadňuje, protože není divu se zmást, snažit se určit, který styl je nejrelevantnější a který z nich dává přednost. Nabízíme společně pochopit trendy moderní módy.

Vlastnosti

Dospívání u dívek je charakterizováno zvýšenou pozorností k jejich vlastnímu vzhledu, protože změny spojené s dospíváním ne vždy nesou výhradně pozitivní emoce. Úhlost a nejednotnost postavy může zničit náladu i těch nejpoutanějších a flegmatických mladých dám. Mnoho moderních designérů se zabývá tvorbou oblečení pro teenagery a úspěšně uspělo ve snaze přidat kouzlo, zdůraznit zásluhy a skrýt nedostatky „ošklivých věcí“t. V současné době se módní oblečení pro dívky ve věku 12-14 let vyznačuje různorodostí stylu, širokým rozsahem velikostí, včetně tělesných rysů, takže není těžké vybrat šatní skříň pro dítě, ve kterém se bude cítit pohodlně a uvolněně.

První modely pro teenagery vytvořil pařížský Jeanne Lanvin. Být slavný svými sbírkami nádherných klobouků a večerních šatů, jeden den Zhanna přemýšlela, že požádá svou mladou dceru, aby šila její krásné, ale pohodlné každodenní šaty.. Na počátku minulého století se oděvy dívek nelišily v pohodlí, protože představovaly sníženou kopii dospělého oblečení. Jeanne také vyrazila vytvořit šaty, ne omezující pohyby, ve kterých můžete běžet, skákat, zatímco zůstane jako dívka roztomilá, koketní, spontánní. Její nápady měly velký úspěch, a 1908 se stal výchozím bodem pro zavedení dětské a dospívající módy.

Jak si vybrat

Přemýšlíte o nákupu oblečení, měli byste zpočátku rozhodnout, jakou příležitost by se měla hodit. Pokud se jedná o základní šatní skříň, pak je zpravidla minimum věcí, které lze navzájem kombinovat v různých výkladech a vytvářet různé obrazy. Podle módních kánonů obsahuje moderní základní šatník dospívající dívky deset předmětů:

 • Za prvé, jsou to boty. Bez ní, nikde. Patří mezi ně černé klasické boty a béžový pár, vhodné ve většině případů. Jako alternativní - barevné boty, kombinované se specifickým oblečením; stejně jako sandály, zimní a zimní obuv, tenisky;
 • Top nebo tričko černé a bílé;
 • Halenka nebo košile;
 • Dva nebo tři roláky;
 • Pulovr tichého stínu, nebo černý;
 • Džíny - lepší, pokud alespoň dva páry;
 • Přísné kalhoty a sukně ve stejném stylu;
 • Tepláky;
 • Elegantní šaty;
 • Příslušenství.

Když se staráte o slavnostní šaty, můžete zastavit výběr na modelu "jako máma", protože tento styl je v poslední době velmi důležitý. Nejdůležitější věcí není zaměňovat se s volbou barvy a stylu. Štíhlé dívky se hodí na štíhlou siluetu a zdůrazňují eleganci postav.s, a módyv těle “ doporučený volný střih, který vypadá zvláště dobře spolu s předraženým jhem.

Stejný model bude skrývat nadměrnou tenkost, stejně jako verze s nadýchanou sukní a širokým pásem.

Upřednostňujeme toto nebo to společně, neměli bychom zapomínat, že dvanáctileté dívky jsou většinou děti, které nejsou cizinci pro hry, jako jsou dohady, jsou ošklivé, takže oblečení by nemělo omezovat pohyb. 13-14leté dámy jsou ve svých podnětech více zdrženlivé, takže šaty se mohou překrývat se sbírkami pro dospělé.

Stylpříležitostné"vytvořené tak, jako by to bylo speciálně pro období dospívání. V tomto věku vypadají tyto oděvy nejpůsobivěji. Trička s potiskem idol, prodlouženými pulovry s vyfoukanými rukávy, džíny, mikiny, mikiny, palčáky a legíny - to vše podtrhuje křehkost a kouzlo. mladé princezny.

Pro plnohodnotné dívky jsou pletené lehce rozšířené šaty, tuniky, vesty, jemně přehozená postava, nadměrná srst.

Mnohé mladé dámy jsou nešťastné, že musí ve škole dodržovat určité zásady oblékání, ale krásné a stylové školní oblečení je dokonale dosažitelným cílem. Stačí jej zředit světlým příslušenstvím, jako jsou barevné podvazky, pásek na kalhoty nebo sukně, neobvyklý rám na brýle. Dokonce i struktura látky halenky může být výhodná, když se do ní vtiskne zajímavý vzor.

Sezóny oblíbené

Jak víte, móda - člověk velmi proměnlivý, rozmarný. Nadcházející sezóna si vybírá následující barvy se svými oblíbenými:

 • Zelená, pistácie, žlutá. Oblečení v těchto barvách je vhodné zejména pro dívky s červenými nebo měděnými vlasy, stejně jako se světlou, průsvitnou kůží a pihami.
 • Broskev, šedá melanž, pomeranč, korál. Tyto barvy zdůrazní krásu blondýnek tak dobře, jak je to jen možné, dodají obrazu čerstvost a lehkost.
 • Modrá Všechny indigo deriváty jsou dobře kombinovány s tmavými vlasy a fair skin.

Použití v jedné sadě oblečení na čtyři jména barvy je povoleno.

Pokud jde o tisky, zde dlaň patří žakárovým vzorům. Relevantní jsou také nápisy, geometrické tvary, květinové motivy a hrách. Nelze však omezit schopnost tisku vizuálně štíhlé nebo naopak, vyplňovat obrázek, proto by oděvy měly být vybírány podle estetických hledisek. Tenké oblečení se hodí k oblečení s velkými vzory, horizontálními pruhy, klikatými kličkami a velkými dívkami, je lepší zastavit pohled na vodorovný pruh, malý ornament.

Když už mluvíme o texturu, vedoucí postavení je samet, velur, pletenina a nikdy stárnutí denim.

Módní obrázky

V roce 2017 jsou nejoblíbenějšími styly oblečení "retro"(podle analogie 60. let), ležérní, vojenské a romantické. Většina značek považuje za svou povinnost předložit pro každou novou sezónu sbírku šatních skříní pro teenagery, které jsou zastoupeny v obchodech značky Zara, Gloria Jeans, Tom Tailor. , Tommy Hilfiger, Sela a další.

Romantické oblečení je nemyslitelné bez maškarního oblečení. Textilie textura a velké etnické výšivky dávají zvláštní jemnost. V souboru s volným svetrem z jemné broskvové barvy, šaty nutí jednoho, aby spojil svého majitele se vzdušnou vílou. Účes z kategorie "uměleckého nepořádku" činí obraz úplným.

"Retro" styl navrhuje štíhlé mini šaty, šaty. Poutavé barvy, potisky, americká průlez, 3/4 rukávy vytvářejí auru ženskosti spojenou s odhodláním a sebedůvěrou.

Příslušenství nebude zbytečné, jako malá, ale prostorná kabelka nebo pás, který bude odpovídat.

Džínové kraťasy, vysoké kolena, oříznuté štíhlé bundy, hravé minisukně s žakárovým vzorem jsou nepostradatelné pro vytvoření obrazu ve stylu "příležitostné"Je nutné přidat pohodlné boty, kabelku přes rameno, pár detailů, jako je nedbale hozený přes dlouhý šátek nebo pletený baret a mladý městský fashionista je připraven jít."

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky