Reima Kidswear

Reima Kidswear

O značce

Reima se objevila ve Finsku v roce 1944. Svou cestu začala s vytvořením dámského pracovního oblečení ze zbytků vojenské maskovací látky. Později, o několik let později, vyvinula společnost nové typy vysoce pevných materiálů. Z tohoto materiálu začala továrna šít dětské oblečení, které se stalo velmi populární nejen ve své zemi, ale iv zahraničí.

Uplynulo více než 70 let a značka Reima má stále vedoucí postavení na trhu.

Reima vyrábí oblečení, které umožňuje dětem po celém světě bavit se venku, bez ohledu na povětrnostní podmínky, takže jejich pohyby jsou snadné a zdarma!

Vlastnosti a výhody produktů

Společnost Reima neustále zavádí nové technologie do výroby svého oblečení a obuvi. Hlavním rysem oblečení a obuvi Reima jsou samozřejmě tkaniny, které mají speciální vlastnosti. Tyto tkaniny mohou být vodotěsné, větruvzdorné, impregnované impregnační impregnací a chránící před UV paprsky. Všechny textilie mají vysokou životnost a oděv je šitý, který je pohodlný a pohodlný na nošení.

Výhody oblečení značky Reima nad podobnými oděvy jiných značek jsou: \ t

 • Velký výběr modelů. Společnost pravidelně aktualizuje své sbírky s ohledem na potřeby spotřebitelů a vznik nových technologií.
 • Bezpečnost Veškeré oblečení této značky splňuje bezpečnostní požadavky, je vyrobeno z materiálů, které nepoškozují tělo dětí.
 • Pohodlí. Díky použití moderní technologie, jako je lehčí izolace, jsou kombinézy Reima pohodlnější a pohodlnější na nošení ve srovnání s jinými značkami. V takových kombinézách se děti mohou volně pohybovat, zatímco zůstávají v teple.
 • Odolnost proti opotřebení. Vysoká pevnost použitých tkanin umožňuje dlouhodobé nošení oblečení Reima bez dodatečné opravy nebo výměny.
 • Snadná péče. Díky speciální impregnaci nečistot nevyžadují některé kombinézy praní. A aby se odstranily nekomplikované skvrny jiných modelů, stačí je otřít vlhkou houbou nebo si je umyjte v pračce při dodržení nezbytných podmínek praní.

Další vlastnosti oblečení Reima:

 • Přítomnost velkého počtu reflektorů, které vám umožní vidět dítě ve tmě.
 • Vnitřní povrch rukavic a rukavic je ošetřen speciální antibakteriální vrstvou.
 • Klobouky Reima dokonale chrání před větrem díky větru odolné podšívce na uších.

Řádky

Veškeré oblečení Reima lze rozdělit do následujících kategorií:

Reimatec

Oblečení řady Reima odolné vůči povětrnostním vlivům, pohodlné a pohodlné. Jedná se o oblečení pro každodenní nošení. Úroveň vodotěsné tkaniny - 3000 - 10 000 mm. Švy oblečení jsou nahrané, což je činí trvanlivými. Použité materiály a materiály jsou bezpečné pro děti.

Oblečení Reimatec má zvýšenou odolnost proti vodě s odolností proti vodě 8 000 - 15 000 mm. Švy svrchního oděvu jsou také nahrané. Některé modely mají vnitřní manžety v rukávech a na nohách. Tkanina impregnovaná impregnací odpuzující nečistoty

Reimatec +

Oblečení této řady je vhodné pro ještě extrémnější podmínky, například pro lyžování nebo dlouhé hry na sněhu. Tkanina je vodotěsná do 15 000 mm. Oblečení doplněné o sportovní detaily a high-tech prvky.

Oblečení kolekce

 • Novorozence. Oblečení určené speciálně pro novorozence. Trička, tělo, kalhoty, čepice a svrchní oděvy. Vše je vyrobeno z ekologicky šetrných a bezpečných materiálů.Downové bundy a kombinézy jsou šité z tenčí a elastické tkaniny, mají dodatečné oteplování v kalhotách
 • Hrát Kalhoty, bundy a kombinézy, které byly vytvořeny pro hry. Vyrobeno z vysokopevnostní tkaniny Reima nebo Reimatec. V takových oděvech se dítě může cítit pohodlně na čerstvém vzduchu po dlouhou dobu a zůstat suché a teplé.
 • Aktivní. Oblečení z této kolekce je skvělé pro cvičení aktivního sportu. Je funkční, pohodlné a praktické. V něm dítě zůstane suché a teplé.
 • Deštník. Oblečení, ve kterém můžete chodit v dešti. Je vyrobena z nepromokavé gumové tkaniny.
 • Nepromokavé. Řada oblečení, která chrání dětskou pokožku před UV zářením. Jedná se o trička, šortky, kalhoty, bundy, čepice, boty z rychleschnoucího materiálu a materiálu absorbujícího vlhkost.
 • Urban. Oblečení vhodné pro každodenní nošení, můžete jít do školy nebo na procházku. Je lehká, pohodlná a praktická.
 • Softshell. Tato řada oděvů je určena k ochraně před povětrnostními vlivy. Zahrnuje sady z jiných řad, které jsou vhodné pro nošení v extrémních podmínkách.

Přehled modelu pro chlapce a dívky

Nová kolekce oblečení Reima jasná a dynamická! Velký výběr modelů a barev umožní každému vybrat si, co vyhovuje jeho dítěti.

Svrchní oděvy

V této sezóně vydala Reima retro sbírku inspirovanou sedmdesátými lety Reima. Demi-season overaly, bundy a kalhoty vypadají velmi zajímavě. Jsou prezentovány v různých barvách.

Pro procházky v dešti si můžete vybrat pláštěnku nebo dokonce čepici.

Membránové oblečení Reima je vhodné pro aktivní děti. Nepropustí vítr a vodu. Uvedení by mělo být vědomo principu vrstvení v oblečení. Oblečení pod membránou by neměly být zcela přírodní látky. Například, na sobě zimní kombinézu, měli byste nejprve dát na termální prádlo a po montérkách. V případě silného mrazu byste měli nosit fleece poddeva.

Zvláště pro dospívající, Reima také má několik bund.

Tabulka velikostí

Aby bylo možné určit, jakou velikost oblečení zvolit, je nutné změřit požadované části těla dítěte. Je lepší provádět měření v tenkém domácím oblečení a v klidném stavu.

Rozměrné síťové oblečení Reima je následující: \ t

Kolik je

Cena oděvů Reima je velmi vysoká, ale její vysoká cena odůvodňuje cenu.

Tak například kombinézy v oficiálním obchodě Reima stojí mezi 5000 a 8000 rublů. Coats stojí 6000 rublů. Ceny bundy začínají na 2800 rublů.

Fleece kombinézy pro dítě bude stát 2600 rublů. Obuv Reima lze zakoupit pro 3000 a gumové boty pro rok 2000.

Také oblečení a obuv Reima lze zakoupit ve velkých řetězových obchodech pro děti.

Jak odlišit originál

Vzhledem k vysoké popularitě kombinézy a jiných oděvů Reima existuje možnost získání padělků. Aby se chránil před takovým nákupem, je lepší si koupit oblečení v oficiálním obchodě Reima nebo v jiných známých obchodech.

Při nákupu oblečení v malých obchodech a od jednotlivců musíte být opatrní.

Co bych měl hledat?

Kvalita zpracování švů. Měly by být hladké a čisté, stejně jako šité etikety.

Zkontrolujte knoflíky a zipy, měly by být na místě a v pracovním stavu.

Barva výrobku je jasná, bez skvrn.

Země výroby. Nyní Reima převedla část své produkce do Číny, takže tato země může být na etiketě.

Štítky oděvů Reima musí obsahovat informace o teplotních podmínkách, pro které jsou určeny, indikátory odolnosti proti větru a vlhkosti, jakož i nezbytné informace o péči o výrobek.

Recenze

Většina hodnocení Reima oblečení je pozitivní. Kupující označují vysoce kvalitní produkty. Montérky jsou obzvláště oblíbené: jsou odolné a pohodlné.Vzhledem ke speciálním vlastnostem textilních oděvů z materiálu Reima mohou být nošeny v dešti a silném větru, což je samozřejmě pro spotřebitele, protože jejich děti zůstávají při chůzi suché a teplé.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky