Móda pro dívky 13-14 let

Móda pro dívky 13-14 let

Ve věku 13-14 let vypadají dívky mnohem starší než chlapci stejného věku a chtějí mít správné oblečení. V této době začíná přechodný věk, první děti se zamilují, a proto je pro dívku v tomto obtížném věku velmi důležité, aby vypadala módní a stylová. A co je nejdůležitější: v každém případě můžete zdůraznit svou jasnou individualitu a vyčnívat z davu.

Nicméně, neměla by tam být spousta oblečení pro 13-14-rok-starý dospívající dívky, protože právě v této době je silný růst skok, a tak, že vaše dítě nedostane naštvaný, že dobrá polovina šatníku již není vhodný pro růst, musíte si vybrat oblečení moudře . Nejdůležitější je mít k dispozici pár módních džíny, krásné šaty na výlety na různé akce, několik halenek a svetrů s chladnými tisky a formální oblek do školy.

Barvy v oblečení pro dospívající dívku by měly být jasné, protože je v tomto věku, že potřeba vyniknout se cítí velmi nadšeně. Ale nezapomeňte, že styly dospívající oblečení by neměly být příliš upřímné. Je lepší opustit výstřih a krátké sukně. Oblečení by mělo být pohodlné, většinou z přírodních materiálů.

Jak si vybrat

Tak, nejjednodušší způsob, jak si vybrat nejlepší oblečení pro dospělé princezny je koupit věci od slavných značek mládeže. Takový oděv je plný velkého množství triček, mikin, tenisek a různých batohů. Zajímavostí adolescence je touha napodobit určitý idol. A pokud vaše dítě chce koupit halenku nebo tričko s názvem slavné skupiny nebo s charakterem filmu - neměli byste to odradit.

Značky

Jeden z nejslavnějších výrobců džíny pro dospívající je Pepe džíny. Každý den vydávají spoustu nových modelů pro každý vkus. Košile, džínové sukně, kombinézy, vizitka této britské značky, a pokud vaše dítě preferuje ležérní styl, tato značka mu bude vyhovovat.

Neméně populární mezi dospívajícími dívkami dodnes zůstává takovou značkou jako Sela. Toto stylové oblečení je určeno pro obyvatele metropole a nenechá vaši princeznu lhostejnou, protože je plná různých pohodlných šatů a sukní.

Pokud vaše dívka upřednostňuje odvážné oblečení, které ji samozřejmě nenechá bez povšimnutí v šedé hmotě, pak značku pro mládež befree přesně to, co jste hledali. Odvážné styly, výtisky a barevné kombinace přitáhnou dítě a nenechají lhostejné ty nejnáročnější mladé módy a neovlivní tloušťku peněženek rodičů.

Konkurenční na trhu pro mladé věci zůstává španělská značka Zara. Cenová kategorie je samozřejmě vyšší než výše uvedené značky, ale stojí za to. Tyto šaty jsou prezentovány převážně v obchodním stylu a jsou skvělé pro návštěvu divadla, kina nebo restaurace s rodinou. V oděvní linii Zara děti Klidné barvy jako hnědá, bílá a černá převládají.

Obuv a doplňky

Pokud jde o boty pro dívky 13 a 14 let, měla by být pohodlná a nedeformovat nohu. Navzdory skutečnosti, že dívky v tomto věku mají tendenci zdůrazňovat svou ženskost a jeden a všichni chtějí začít nakupovat boty na vysokém podpatku co nejdříve, stojí za to odložit, aby se předešlo problémům v budoucnu.

Skvělým řešením pro dospívající dívky budou baletní byty, tenisky a všechny druhy tenisek. Bylo by hezké sledovat slipons nebo oxfords. Pokud je vaše dítě chce mít boty s podpatky, pak byste měli zvolit nízké čtvercové paty.

Dívky v tomto věku také začínají získávat lásku k tomuto ženskému atributu jako kabelky.Vzhledem k jejich věku, malé tašky přes rameno, různých tvarů, stejně jako barevné spojky a batohy bude vyhovovat vašemu dítěti. V dnešní době jsou obzvláště populární kožené batohy s velkou paletou dílů, od hrotů až po křídla a květiny.

Takže móda pro dívky ve věku 13-14 let je poměrně různorodá. V tomto věku, dívky chtějí zdůraznit jejich ženskost a odbočit od “ošklivých káčátek” do “pohádkové princezny”. Rodiče jsou zase povinni vštípit dítěti smysl pro styl a lásku k různým oděvům: od ležérního stylu až po přísné obleky. Hlavní věc je vztahovat se k výběru oblečení pro vaši princeznu s láskou, pak nebudou žádné problémy a neshody týkající se této problematiky, nejdůležitější je dát volnou ruku k představě vašeho dítěte.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky