Dětské oblečení Pulka

Dětské oblečení Pulka

Dětské oblečení Pulka si zaslouží pozornost rodičů díky elegantnímu střihu vnějšího oblečení a trvale vysoké kvalitě každého výrobku.

Dětské oblečení Pulka si zaslouží pozornost rodičů díky elegantnímu střihu vnějšího oblečení a trvale vysoké kvalitě každého výrobku. Italský výrobce vyrábí stylové dětské oblečení pro zimní i mimo sezónu s úžasnými vlastnostmi kvality a ultra stylovým designem, protože celá značka nejlepších evropských designérů pracuje pod značkou a pro své sbírky.

Výhody

 • Zimní oblečení pro dívky a chlapce Pulka chrání před mrazem do -40 stupňů! Zdá se to neuvěřitelné, ale značka prohlašuje úžasné teplé vlastnosti svých sak, a „zkušení“ rodiče nemají čas to potvrdit.
 • Módní a vždy aktuální oblečení italské značky Pulka je příjemné jak dětem, tak jejich rodičům. Při výrobě oděvů používaly tkaniny nejvyšší kvality s originálními potisky a módními odstíny, praktické barvy. Jako příslušenství se používají nejlepší výrobky s ušlechtilým odstínem kovů.
 • Svrchní oděvy Pulka pevné a odolné díky použití vysoce kvalitních tkanin a přítomnosti několika tenkých vrstev a výplní ve výrobcích.
 • Pohodlný oděvní design vám umožní koupit věci pro dítě, aby rostly, to znamená, že kalhoty nebo rukávy budou moci složit v nepovšimnutém pozornosti druhých a tato skutečnost nezpůsobí dětem nepříjemnosti a umožní mu užívat si aktivní zábavy na ulici.
 • Díky moderním syntetickým materiálům je vrchní oděv Pulka pohodlný a snadno se o něj postará - stačí jen lehce otřít špinavá místa vlhkou houbičkou, pokud máte silnou špínu, můžete si prát prádlo a nebojte se ho zkazit.
 • V sortimentu značky bude oblečení pro chlapce a dívky: bundy a kalhoty, soupravy, doplňky: klobouky, šály a rukavice.

Použité materiály

Značka Pulka ve svých bundách, kombinéze a teplých sadách svrchních oděvů pro děti využívá jedinečných technologií vytvořených v rámci společnosti a patentovaných pod původní ochrannou známkou.

 • Mrazuvzdorné bundy a soupravy dětských oděvů se skládají z 5 nebo 7 vrstev: vícevrstvá vám umožní nahromadit vzácné teplo a udržet ho co nejdéle. Nový vývoj umožnil společnosti vytvořit tepelně úsporná plniva.
 • Pro vyplňování vrchního oděvu Pulka se používají syntetické materiály, například Isosoft je lehký, teplý, měkký, který není drcen a zachovává si své vlastnosti i po opakovaném praní výrobku.
 • Další umělé plnivo, které je ve společnosti velmi vhodné pro výrobu extrémně teplých oděvů pro děti - materiál Shelter Kids, který má buněčnou strukturu a je odolný vůči jakýmkoliv vnějším znakům - mytí, otřesům, mobilní zábavě dítěte.
 • Jako jeden z plniv používá jedinečný materiál mikrokapslí Wonder Wadding, který může "přizpůsobit" vnějším měnícím se povětrnostním podmínkám, jako je teplota vzduchu.
 • Umělé dolů, nebo sintepukh - častý host montérek a oděvních souprav pro děti z módní evropské značky Pulka. Je neobvykle lehký a svěží, neválí se do hrudek a nedovolí, aby oděv ztratil svou vizuální přitažlivost. Po umytí tento materiál rychle schne a při použití je jednou z priorit mezi ostatními plnivy.
 • Vnější tkanina pro vytváření dětského svrchního oděvu Pulka (bundy a kalhoty) má takové vlastnosti: nepropustnost, větruvzdornost, „dýchá“ a neomezuje pohyb dítěte.Kromě toho, bundy Pulka pro chlapce a dívky mají dodatečnou impregnaci vrstvy, která neumožňuje pronikání vody do výrobku a větru - aby ho vyfoukla.
 • Kalhoty pro děti od Pulka jsou vyrobeny z odolného materiálu a jsou snadno ovladatelné, zejména osloví velmi aktivní kluky. Silikonová páska je uložena v dolní části kalhot, takže se „šikmo“ nedá, díky stahovací šňůrce můžete upravit kravaty.

Modely

Dětské oblečení pro děti Pulka představuje zimní a demi-sezónní modely pro dívky a chlapce. Značka vyrábí stylové oblečení pro děti od 1 roku do 16 let a jeho velikost odpovídá růstu dítěte nebo dospívajícího.

Zimní pulka pro dívky Pulka má především světlý design exteriéru - květinové a geometrické tisky atraktivních barev, jako je růžová, modrá, modrá, žlutá a další, stručné modely stejné barvy s brilantním příslušenstvím, které nedovolí, aby bylo dítě ignorováno.

Demi-season modely stylových bund a krátkých kabátů Pulka pro dívky budou skutečným trendem nadcházející sezóny. Každý model má nízkou hmotnost a praktičnost a od "dívčího" designu doslova "závratě".

Modely oblečení pro chlapce a dívky mohou mít ozdobnou kapuci z přírodní mývalí srsti, která umožňuje, aby bunda nebo bunda vypadala stylově a moderně, zatímco malý dandy je chráněn před náhlým poryvem větru a chladu. Mezi řadu Pulka patří doplňky - klobouky, šály, rukavice a rukavice pro batolata a starší děti.

Tabulka velikostí

Italská značka Pulka vytváří vysoce kvalitní vrchní oděv pro chlapce a dívky od roku do 16 let. Velikost mřížky značky je uvedena podle výšky dítěte; mimochodem, Pulkovy oblečení už není ani menší, ani slovo, „velikost do velikosti“.

Značka vyrábí kolekce dětského oblečení pro zimu, podzim, jaro ve velikostech od 80-86 cm do 170 cm (existují modely značení 176-182 cm, ale takové případy jsou poměrně vzácné).

Rozměrová mřížka příslušenství: Pulleta: palčáky, čepice, označené podle věku dítěte; velikost čepice odpovídá objemu hlavy dívky nebo chlapce a rukavice na délce ruky.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky