Oblečení pro novorozence

Oblečení pro novorozence

Vzhled novorozené dívky v domě pro každou rodinu je považován za největší štěstí. Když skončí devět měsíců těhotenství, rodiče budou mít zodpovědnou péči - přípravu na život s malým mužem. Za prvé, musíte nejen vybavit místnost pro dítě, ale také koupit potřebné oblečení. Všechny věci pro drobky by měly být praktické, pohodlné, krásné a bezpečné. Při výběru oděvu by mělo být upřednostňováno oblečení, šité výhradně z přírodních tkanin.

Poprvé stojí za to koupit si bavlněné oblečení bez blesku, hrubé švy, blesky a aplikace. Všechny švy v kojeneckém oblečení musí být venku. Nedoporučujeme mít v dětské skříni předměty zdobené různým příslušenstvím, jsou nepohodlné a mohou poškodit pokožku. Novorozenec roste velmi rychle, takže nemusíte kupovat spoustu oblečení. Pokud jde o rozsah barev, je nejlepší zvolit měkké barvy, tmavé odstíny.

Odrůdy

V současné době jsou dětské oděvní modely prezentovány s elegantním výběrem, od vesty až po kombinézu. Zvažte nejběžnější druhy oblečení pro kojence.

Tělo

Populární a pohodlný typ oblečení pro děti. Hlavním rysem těla je přítomnost speciálních uzávěrů mezi nohama novorozence. Sukně mohou být buď s dlouhými nebo krátkými rukávy.

Klouže

Je to kombinéza, ve které jsou ruce a nohy zavřené. Slipy se snadno používají a snadno se nasadí. Existence pohodlných spojovacích prostředků umožňuje měnit pleny bez zvláštní práce.

Halenky

Moderní modely halen jsou šity z pletenin. Takové oblečení je nejen praktické, ale také elegantní, stylové. Blůzy jsou pohodlné, když se dítě vzduchové lázně.

Posuvníky

Jsou to kalhoty. Díky zavřené špičce se jezdce snadno nosí.

Košile

Povrchně se podobají halenky, jejich hlavním rozdílem je absence spon. Košile jsou velmi vhodné pro použití v prvních měsících života novorozence.

Kombinézy Bib

Tento typ oblečení se nosí přes halenky a kombinézy. Jedná se o stejné jezdce, ale s ramenními popruhy. Polobotky sešívají jak z pletenin, tak velur, fleece.

Čepice, čepice

U kojenců v prvních měsících života není jaro ještě uzavřeno, takže hlava potřebuje zvláštní ochranu. Být doma není třeba nosit čelenku, ale je to nezbytné pro každodenní procházky po ulici.

V šatníku malého dítěte nesmí být jen módní módní oblečení, ale také oblečení, v závislosti na ročním období. Takže v zimě budete muset zakoupit další sady. V chladném období, kromě skluzu nebo těla, budete potřebovat svrchní oděvy, jak můžete použít teplé kombinézy z bavlny nebo vlny. Je velmi důležité, aby nohy dítěte byly vždy teplé, takže byste si měli na zimu koupit froté ponožky. Kromě toho můžete také skladovat na vlněné ponožky s kravaty.

Jít na zimní procházky, dítě by mělo nosit dva, a ne jeden klobouk. Jeden z uzávěrů by měl být tenký, s kravaty, druhý je více zahřátý. Budete také muset také koupit flannelette deku. Dnes, tam je mnoho cool světlé deky na prodej. Důležitým prvkem oblečení je zimní obálka, může to být peří nebo srst.

Na léto budou novorozenci potřebovat minimum oblečení. Pro vypuštění je třeba zakoupit čepici na hlavě, tenký film, skluz nebo lehký oblek. Šaty z bavlny jsou vhodné pro malé módy.Vzhledem k tomu, že v létě je počasí chladné, musí být v dětské skříni přítomna teplá obálka.

Pokud pád a výtok padají na podzim nebo na jaře, sada oblečení je poněkud odlišná. V tomto případě je zimní nebo demi-sezónní sada ideální pro novorozence kit. Minimální sada oblečení by neměla zahrnovat těsnou kombinézu, teplou čepici a čepici, ponožky, deku a obálku s demi sezónou.

Seznam nezbytných věcí

S výskytem novorozené dívky v domě se většina rodičů snaží koupit co nejvíce nových a krásných věcí. Ale ne vždy je hodně dobré. Dětské oblečení by se mělo skládat pouze z těch nejnutnějších věcí. Takže, jít do nemocnice, musíte se postarat o přítomnost několika sad oblečení, skládající se z jezdců, vesty, klobouky a ponožky. Kromě toho budete potřebovat jednu elegantní sadu pro vypouštění.

Dětské oblečení by mělo být vybráno s ohledem na sezónu. Počínaje od narození do tří měsíců, čtyři sady oblečení sestávající z:

  • Plenka. Budete potřebovat alespoň pět tenkých kaliko a pět flaneletových plen.
  • Blůzy nebo košile
  • Posuvníky
  • Ponožky (pletené, froté) \ t
  • Obálka pro vypuštění
  • Palčáky

V budoucnu může být skříň novorozence doplněna pohodlnými kalhotami, vycházkovými obleky, halenkami a tělem. Spousta věcí stejného typu nestojí za nákup, protože po několika týdnech, s dobrým přibýváním na váze, může být vaše dětské oblečení malé. Nemusíte kupovat příliš drahé oblečení. Pokud jde o boty, to také není potřeba, stačí, aby botičky a ponožky v šatníku.

Jak si vybrat

V očekávání vzhledu novorozence bude mnoho rodičů čelit mnoha příjemným problémům, mezi nimiž je hlavním místem nákup věcí. K dnešnímu dni je trh pro dětské oblečení prezentován v elegantním sortimentu, takže nebude těžké vybrat si kvalitní a krásné oblečení pro miminko. Jediné, co potřebujete vědět, je seznam věcí, které je třeba zakoupit.

Oblečení pro novorozence je zakoupeno v závislosti na době života dítěte. První období začíná narozením a trvá až tři měsíce, druhé období od tří do šesti měsíců a třetí období od šesti měsíců do jednoho roku. Proto byste neměli kupovat spoustu oblečení stejné velikosti, protože oblečení na výšku 50 cm bude po několika týdnech malé. Obecně platí, že dítě do tří měsíců potřebuje nějaké oblečení.

Chystáte se nakupovat pro novorozence, musíte si uvědomit, že oblečení by mělo být nejen krásné, ale také volné, pohodlné, vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Nejlepší je dát přednost bavlně nebo bavlně. Správnou volbou by bylo oblečení z měkké a tenké tkaniny, nelze si koupit oblečení se syntetikou, protože nepřirozené materiály mohou u novorozence způsobit alergické kožní reakce. Dětské oblečení by navíc mělo být snadno umývatelné a opotřebitelné. Nedoporučuje se vybírat modely, které se oblékají přes hlavu, mají spoustu spon a knoflíků.

Volba dětského oblečení by měla být zpracována zodpovědně. V první řadě je třeba věnovat pozornost bezpečnosti. Nemůžete koupit výrobky, které mají vazby na krk. Neměli byste si vybrat příliš zdobené oblečení, to není pohodlné a může poškodit novorozence. Hlavní charakteristikou oblečení pro děti je přítomnost vnějších švů.

Pokud jde o svrchní oděvy pro kojence, v chladném období je vhodné koupit výrobky z měkké vlny.

Dobrá ochrana proti chladu pro drobky bude kombinéza s kožešinou nebo teplá obálka s přirozenou izolací.

Přehled zbrusu nových produktů

Moderní trh s dětským oblečením je reprezentován mnoha známými značkami. Ochranná známka O'STIN je velmi populární. Návrháři firmy neustále prezentují originální kolekce oblečení pro novorozence i děti do 14 let.Šaty O'STIN jsou vždy praktické, krásné, módní a hlavně pohodlné. Kromě toho jsou všechny značkové oděvy šity výhradně z vysoce kvalitních materiálů.

Dnes většina rodičů raději nakupuje oblečení svým dětem od značky Gulliver. Všechny modely značky se liší od ostatních výrobců v krásných barvách. Takové oblečení lze nosit jak doma, tak i na výstupu.

Samostatně bych chtěl upozornit na známého výrobce dětského oblečení Benneton. Díky originálním designovým inovacím se dítě vždy bude cítit pohodlně a bude vypadat módní.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky