Dětské oblečení Gulliver

Dětské oblečení Gulliver

Všichni rodiče chtějí pro své děti to nejlepší. Se společností CJSC Trading House "Gulliver and Co" je snadné. Značka vytváří opravdu nádherné výrobky pro děti: oblečení, hračky, doplňky. Společnost vždy sleduje módní trendy. Široká nabídka v různých barvách vám dává možnost vybrat si přesně to, co se vám a vašim dětem bude líbit.

O značce

Gulliver se objevil v roce 1997. Od té doby získala ruská značka svůj status rok co rok. První výrobky byly hračky a oblečení se začalo objevovat až v roce 1998.

Produkty společnosti nejsou jen krásné a kvalitní věci. To je touha každého zaměstnance společnosti pomáhat rodičům vštípit dětský smysl pro styl již od útlého věku. Vysoce kvalifikovaní odborníci a milující rodiče mají svůj vlastní, jedinečný přístup k vytváření obrazů dětí. Společnost má pobočky ve velkých městech, které jsou otevřeny od roku 2006. Obyvatelé těchto měst mohou nakupovat zboží bez placení lodní dopravy.

Kromě toho má Gulliver vlastní továrnu, kde vyrábí oblečení. Zvláštnost továrny v přítomnosti experimentálního oddělení. Jsou zde testovány nové nápady na design. Ale masová výroba se provádí v továrnách v Asii a Evropě. Značkové obchody a interakce s obchodními domy, salóny umožňují nákup zboží této značky ve více než 25 regionech Ruska.

Vlastnosti a výhody produktů

Procházení sbírek je poměrně jednoduché. Všechny kolekce oděvů jsou rozděleny do 4 věkových skupin:

 1. Dítě - od 0 do 2 let.
 2. Mini - od 3 do 6 let.
 3. Děti - od 7 do 10 let.
 4. Dospívající - od 11 do 15 let.

Základním principem tvorby nových kolekcí je celkový vzhled. Společnost se zavázala k úplnému vytvoření šatníku mladých módy. Oblečení je určeno pro děti do 15 let.

Velkou výhodou firmy je obrovský rozsah: od spodního prádla až po svrchní oděvy. Můžete si koupit naprosto všechno. Současně jsou všechny věci trvanlivé, neodtrhávají se od prvního pádu. Originální design oblečení potěší oko.

Produkty jsou rozděleny do sbírek. Při pohledu přes katalog po určitou dobu roku, můžete snadno kompletně oblékat jak dívku a chlapce. Kromě našich obvyklých oděvů nabízí výrobce školní uniformy a různé doplňky pro děti.

Kombinace vysoce kvalitních tkanin, originálního designu a přijatelných cen odlišuje výrobce mimo jiné. Zároveň získáte jedinečnou příležitost vytvořit kompletní image značky, což je velmi pohodlné. Příležitostné oblečení, oblečení pro dovolenou, studium, turistika - to vše najdete v obchodě Gulliver.

Přehled nové kolekce

Společnost nás znovu a znovu činí šťastnými novými zajímavými kolekcemi pro děti a mládež. Vlastnosti sbírek gulliver spočívají v tom, že máte možnost získat celý obraz. A pokud vás vytvořené obrazy nepřitahují - každou položku můžete vzít zvlášť. Stručně řečeno, naprostá svoboda jednání. Pro větší pohodlí jsou sbírky rozděleny na roční období jaro-léto a podzim-zima.

Jaro-léto zahrnuje následující sbírky:

 • Dijone Dítě. Základem snímků pro děti se stala červená, bílá, modrá a modrá. Hlavní důraz v designu je na legrační malované domy. Osm hotových obrazů se skládá z pohodlných a trvanlivých věcí. Kromě obvyklých je v kolekci několik velmi odvážných modelů. Například šortky s kapesním klokaním přinesou vašemu dětskému šatníku něco nového.
 • Ananasový koktejl Dítě Zajímavá a velmi zábavná sbírka. Béžové, modré, vínové a mléčně - barevné. Oblečení je zdobeno ananasem, nápisy a pruhy. Vytvořené obrazy vypadají velmi roztomilé a stylové.
 • Zlatá rybka. Dítě Kolekce pro holčičky přitahuje pozornost růžovou. Dokonce i většina ryb je růžová. Skutečný nález pro malé princezny. Texturované materiály s výhodou odlišují věci od této sbírky. Každý je oblíbený růžový v kombinaci s denim a svěží objem ok. Takový roztomilý a odvážný obraz současně.
 • Krajka Dítě Jemná krajka z mřížky vytváří jedinečný obraz. Stylizovaný vzor paisley vypadá dobře jak na krajce, tak na hladkém kambiku. Modré a bílé jsou považovány za základ a modré džíny přinášejí určitý kontrast.
 • Kakadu. TEENS. Jedná se o oblečení pro kluky v drsném a atraktivním stylu. Kombinace červené, modré a žluté přidává do šedivých dnů dospívajících výbušné barvy. Hlavním zaměřením dekorace je tisk na papouška. Opotřebované džíny přidávají vzpurný pohled na vzhled.
 • Havana Club. TEENS. Béžová, modrá a mléčná byla základem sbírky pro dospívající chlapce. Vinobraní tisky a složité designy dělají sbírku obzvláště atraktivní. Kolekce má všechny nezbytné prvky k vytvoření neformálního a slavnostního obrazu. Havana Club si zaslouží vaši pozornost.
 • Kostarika. TEENS. Nasycené barvy a tisky s kvetoucími kaktusy zvýrazňují kolekci pro dívky. Všechno je tam: od kabátu po plavky. V jedné kolekci uvidíte nemyslitelnou kombinaci módních trendů. Tření a jiné škody dělají džíny atraktivnější a originální. Velký výběr oblečení pro romantické povahy a nejen.
 • Plavba TEENS. Námořní téma v oblečení nadcházející sezóny je obzvláště relevantní. Pruhy a nápisy zdobí produkty bílé a tmavě modré barvy. Kolekce vypadá přirozeně a harmonicky. Oblečení je zároveň plně v souladu s módními trendy. Dobrá volba pro procházky a relaxaci. "Cruise" se stává dobrou volbou pro dívky, které chtějí vyčnívat z davu bez obětování vlastního pohodlí.
 • Sardinie. DĚTIHlavním tématem sbírky jsou sardinky. Kolekce vypadá svěží a nová díky krásným šťavnatým barvám. Obrazy jsou vyjádřeny výraznými nápady designérů. Žluté, modré a bílé byly vybrány jako základní tóny při tvorbě oblečení. Světlé kontrastní okraje přitahují pozornost. Každý chlapec bude chtít jít na obraz "Sardinie".
 • Picasso. DĚTI. Tato kolekce je také pro kluky. Má všechno, dokonce i tání. Z nabízeného sortimentu můžete snadno vyzvednout několik snímků pro cestování a rekreaci. Světlé šťavnaté barvy dokonale vyjadřují jarní a letní náladu. Boty jsou dostatečně dlouhé na dlouhé procházky.
 • Barevné příběhy. DĚTI. Děvčata prostě milovala, v obrazech hodně růžové a květinové tisky. Ty jsou vyrobeny zajímavým způsobem - kombinací kreseb akvarelem a tužkou. Tyto módní poškozené džíny rozmělňují celkový obraz. Moderní střih dodává vzdušnost a lehkost.
 • Ethno Park. DĚTI. Oblečení pro chůzi pro dívky. Obrazy jsou velmi zajímavé a odrážejí charakter jejich majitele. Oblečení zdobí zajímavé tisky a módní volánky. Hlavní důraz je kladen na geometrické tisky. V „Ethno Parku“ je vše vyváženo: textury, barvy.
 • Skica klubu. Mini. Tento návrhář exploze pro malé kluky. Nádherné návrhy a vtipné nápisy zdobí bundy, trička a košile. Legrační náčrtky zvýrazní chlapce z davu. Jasné barvy zdůrazňují pozitivní a zvláštní charakter dítěte.
 • Arizona Mini. Leitmotivem sbírky je kaktus. Na věcech vypadá jako skutečný. Terakota, béžová, mléčná a khaki se stala základem pro zajímavé tisky a nápisy. Stylové a módní modely budou vyhovovat vašemu vkusu.
 • Korálové útesy. Mini. Červené, modré a bílé oblečení osloví vaši dívku. Plavky, halenky, kalhoty a dokonce i kabáty v takovém jasném a zajímavém stylu doplní šatník vašeho dítěte. Mořské motivy zdobí všechny výrobky ze sbírky.
 • Heřmánek. Mini. Žluté, černé a bílé barvy oblečení se dobře hodí k džíny v tmavě modré barvě.Světlé a šťavnaté produkty se podobají glade poseté sedmikrásky. Kombinace věcí pomáhá vytvářet různé obrazy: od roztomilých a ženských až po tučně a tučně.
 • Akvarel. Od 1 do 15 let. Univerzální kolekce pro širokou věkovou skupinu dívek a chlapců. Obrázky z "Akvarely" jsou velmi vhodné pro večerní procházky nebo akce. Modrá a bílá dominují v paletě barev. A všechny kresby na tkaninách jsou vyrobeny ve stylu akvarelu. Šifon, krajka, bavlna - materiály na šaty a tuniky. Obleky pro kluky jsou vyrobeny z lnu.

Kolekce podzim-zima jsou také rozmanité. Mezi nimi jsou sbírky pro nejmenší s rozsahem velikosti Baby.

 • Waltz květiny. Hodně růžové a květiny - vypadá to velmi jemně a stylově.
 • Procházka městem. Módní obrazy se zajímavou barevnou kombinací pro chlapce.
 • Elegantní kolekce. Vám dává možnost vybrat si tvarovaný obraz pro oslavy.

Mini velikost kolekce pro předškolní děti:

 • Růžový džem. Jméno mluví samo za sebe. Položky z této kolekce mají různé odstíny růžové. Soubor doplňují džíny, bílé oblečení. Tyto prvky přinášejí do obrazu čerstvost.
 • Laponsko Tato kolekce je velmi zajímavým svrchním oblečením, včetně teplého kombinézy. Béžové, tyrkysové a mléčné barvy jsou kombinovány se zajímavým ornamentem.
 • Sněhová trať. Jedná se o kolekci pro stylové kluky. Modrá a bílá plně zprostředkovávají zimní atmosféru a zelený obraz celkově obnovuje. "Snow track" byl vytvořen ve sportovním stylu a je vhodný pro aktivní kluky.
 • Lovec Tato kolekce je barva "Boom". Zajímavá kombinace khaki s terakotou vypadá skvěle na pozadí uklidňujících béžových a hořčičných tónů. Takový obraz přinese do vašeho chlapcova šatníku zkroucení.

Pro děti ve školním věku jsou k dispozici sbírky o velikosti Děti:

 • Allure Kolekce je postavena na černé a bílé škále s přidáním červené. To vytváří nenápadný přízvuk. Obrázky nejsou přetížené a jsou ideální pro každodenní nošení. Svrchní oděvy, klobouky, rukavice - toto a mnoho dalšího najdete v kolekci Allure.
 • Okouzlený les. Výrobky této řady zdobí velký jelen s květinami na rohy. Elegantní barvy, které jsou základem kolekce, potěší každého módy.
 • Paddington. Světlé a stylové oblečení pro chlapce. Velmi útulné a teplé barvy používané v kolekci. Obrazy vypadají trochu neopatrně a to je jejich jedinečnost a přitažlivost. Dobrá volba pro aktivní chlapce.
 • Mraky Další linka pro kluky. Hlavní zaměření na modré a tmavě modré barvy. Doplňková barva je bílá. Mraky na oděvu jsou popraveny tak mistrovsky, že jsou téměř nerozeznatelné od skutečných. Vypadá to docela svěží a originální.

Pro mládež od 11 do 15 let připravili návrháři gulliver tyto sbírky:

 • Hollywood Stylový a pohodlný obraz pro dívky. Hlavní důraz je kladen na kombinaci bílé, šedé a černé barvy s jasnými tyrkysovými akcenty. Módní střih v kombinaci s kvalitními materiály nám dává možnost vychutnat si tuto kolekci.
 • Podzimní zahrada. Tato kolekce pro dívky se výrazně liší od té předchozí. Bohatá zeleň je kombinována se zlatem a zdá se, že podzim se odráží v oblečení. Dynamika je vytvořena pomocí originálních květinových vzorů. Tyto obrazy jsou důležité nejen v každodenním životě, ale i na slavnostních akcích.
 • Kobalt Sbírka způsobuje mnoho protichůdných pocitů. Kombinuje dobrý konzervatismus s nejnovějšími módními trendy. Všechny známé barvy - tmavě modrá, modrá, šedá - se hrají se zásadně novými barvami. Snímky ze sbírky vypadají velmi atraktivní a praktické.
 • Kilimandžáro. Kolekce pro kluky s převážně sportovním stylem. Červená, černá, bílá a modrá jsou dobře kontrastní. Z oblečení vyloženě dýchá aktivita a pozitivní. Dobrá volba pro aktivní a motivované kluky.

Ale to není vše.Velmi zajímavé sbírky mají širší škálu věkových kategorií:

 • Tango. Oblečení pro dívky od 3 do 15 let. Kolekce velikosti TEENS. Díky kombinaci černého a růžového mléka získává kolekce speciální poznámky pro dospělé. Kombinace různých textur dodává jedinečné obrazy. Zajímavý je zajímavý labutí tisk s vyšívaným pštrosím peřím.
 • Školní příběhy pro chlapce 7-15 let. Tam je naprosto všechno, co školák potřebuje, dokonce i batohy. Školní uniforma ve standardních barvách a business stylu nevypadá nudně. Naopak zajímavé kravaty a motýli učiní vaše dítě jedinečným.
 • Podzimní procházka pro dívky 7-15 let. Charakteristickým rysem sbírky je malý hrášek v neviditelných zónách. Kromě věcí, které jsou pro studenta nezbytné, návrháři přidali mikinu, která harmonicky ladí s obrazem.

Tabulka velikostí

Orientace ve velikosti firmy gulliver je velmi jednoduchá. A pokud budete mít po přečtení rozměrové mřížky ještě nějaké otázky, obraťte se na poradce a pomohou vám. Velikosti pokrývek hlavy odpovídají obvodu hlavy v centimetrech. Velikost ponožek odpovídá velikosti nohy. Chcete-li koupit palčáky požadované velikosti - změřte obvod dlaně.

Velikosti ve sbírkách série Baby jsou indikovány ve formě dětských růstových intervalů.

Boty

velikost Délka stélky, cm
18 11
19 12
20 13.10
21 13.80
22 14.50
23 15.10

Rozsah velikostí Mini - od 3 do 6 let.

2-4 roky 4-6 let
Výška / velikost 98 cm 104 cm 110 cm 116 cm
Obvod hrudníku 52 cm 56 cm 56 cm 60 cm
Obvod pasu 48 cm 51 cm 51 cm 54 cm

Boty

velikost Délka stélky, cm
24 15.70
25 16.30
26 17.00
27 17.60
28 18.20
29 18.90

Rozsah velikostí Děti - od 7 do 10 let.

6-8 let 8-10 let
Výška / velikost 112 cm 128 cm 134 cm 140 cm
Obvod hrudníku 60 cm 64 cm 68 cm 72 cm
Obvod pasu 54 cm 57 cm 60 cm 63 cm

Boty

velikost Délka stélky, cm
30 19.60
31 20.20
32 20.80
33 21.50
34 22.20
35 22.90

Teens velikostní rozsah - od 11 do 15 let.

10-12 let 12-15 let
Výška / velikost 146 cm 152 cm 158 cm 164 cm
Obvod hrudníku 72 cm 76 cm 76 cm 80 cm
Obvod pasu 63 cm 66 cm 66 cm 66 cm

Boty

velikost Délka stélky, cm
36 23.50
37 24.20
38 24.80
39 25.40
40 26.30

Kolik je

Výrobní náklady odpovídají průměrnému cenovému segmentu. Zároveň stojí za povšimnutí, že kvalita výrobků překračuje průměr. Velkou výhodou firmy je mimo sezónu velké slevy. Letní oblečení si můžete koupit v zimě a zimní oblečení v létě za více než rozumné ceny.

Jak odlišit originál

Originální věci značky jsou vždy šity z kvalitních a měkkých tkanin. Procházet příslušenství, loga a značky. Informace o nich by měly být jasně a jasně uvedeny.

Chcete-li přesně zakoupit kvalitní originální věci, nakupujte na oficiálních stránkách nebo ve firemním obchodě.

Recenze

Chcete-li více jemně cítit přístup kupujících k výrobkům tohoto výrobce - přečtěte si recenze. Někteří kupující si stěžují na cenu zboží. Ale všichni, jako jeden, souhlasí s tím, že kvalita výrobků odpovídá nákladům.

Většina rodičů je obeznámena s výrobky v obchodech a vyznačuje příjemné materiály a mimořádné palety. Většina rodičů označují oblečení pro dospělé, které přitahuje děti a mladistvé.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky