Zimní oblečení pro chlapce

Zimní oblečení pro chlapce

S nástupem zimy si každá matka myslí na oblečení pro své dítě. Teplé oblečení pro dívky a chlapce má svou podobnost a rozdíly, což znamená, že je důležité toto téma pochopit podrobněji a vybrat si zimní skříň, která může hrdě sloužit více než jednu sezónu.

Vlastnosti

Dětské oblečení pro chlapce se liší od modelů pro dívky. Tak, bundy tady nemají podtrhaný pas, roztomilé odbočovací límce, zbytečné detaily v podobě luky, kožešiny pom-poms na kapuce a tak dále.

Důležitým aspektem je samozřejmě zbarvení. Zima je doba, kdy jsou mladí muži oblečeni v praktických barvách tmavých a bohatých barev, vyrobených v jednobarevném provedení nebo s přidáním originálních vzorů a potisků.

Odrůdy

Obecně platí, že oblečení pro děti bez ohledu na pohlaví jsou dnes vyráběny ve velmi vhodné formě, vybavené užitečnými maličkostmi a přinášejí radost dětem a jejich rodičům.

Kit

Zimní souprava je skutečná šatní skříň, prezentovaná všemi známými ochrannými známkami pro děti od šesti měsíců do 14 let. Představuje samostatné kombinézy tvořené pláštěm a polo overaly v jedné barevné škále.

Mohou být vyrobeny zimní modely, izolační materiály nové generace, polstrovaný polyester a ovčí kůže. Kožešina se používá pouze pro děti v kočárku, protože tento materiál je příliš aktivní pro aktivní hry. V některých modelech však může být bunda doplněna odnímatelnou kožešinovou vestou, díky níž je sada univerzální pro zimní i chladný podzim. Sintepon se také často nepoužívá v oděvech pro děti, protože časem klesá a navíc nevytváří vlhkost. Husa dolů a izolace - výběr známých zahraničních a ruských výrobců.

Kombinovaná kombinéza

Kombinovaná kombinéza je oblíbená pro děti od narození. S potěšením ho nosí teenageři jako sportovní vybavení. Modely pro novorozence mohou představovat transformační kombinézy, které potřebují spací pytel.

Modely pro starší kluky mají na zádech gumu, která dává elegantní kombinézu. Centrální zip na tříslovou linii usnadňuje nasazení.

Při výběru hladké kombinézy je důležité věnovat pozornost detailům, které jsou na první pohled malé. Proto musí být zip uzavřen ochrannou tyčí, která zabraňuje vniknutí studeného vzduchu dovnitř.

Některé finské modely jsou doplněny vnitřními popruhy, které podporují kombinézu za zády, pokud jsou rukávy odstraněny. Toto rozhodnutí je zvláště důležité, když jde s dítětem do obchodu.

Bunda

Bundy pro zimní sezónu pro chlapce jsou pohodlné v kombinaci se semi-overaly. Jejich styly jsou odlišné, některé mají elastické manžety na rukávech a liniích pasu, jiné mají manžety na rukávech a stahovací šňůrku, která zabraňuje vstupu studeného vzduchu.

Při výběru je důležité věnovat pozornost velikosti. Pokud je tedy sako s pletenými manžetami úzké v pase, model se vždy začne zvedat s aktivním pohybem dítěte.

Důležitým detailem je srst na kapuce bundy. Podle odborníků může hustá a hustá srst chránit dětskou pokožku před povětrnostními vlivy.

Kombinézy Bib

Polokošile představují kalhoty s prsou a zády nebo jen s prodloužením na zádech. Kalhoty jsou pevné elastické popruhy se schopností měnit délku nohy.

Je důležité zodpovědně přistupovat k materiálu semi-overalů. Pouze vodotěsná a trvanlivá tkanina může být nejlepším řešením pro dobytí ledových hor a kaluží v kaši.Přední výrobci navíc přilepí švy, čímž zcela zabrání vniknutí vlhkosti do polopěvových kombinéz.

Výběr oblečení podle věku

Každý věk má svůj vlastní model zimního oblečení. Například rodiče novorozence nemohou bez tavené kombinézy, kterou lze snadno nasadit i na spící dítě.

Děti ve věku 1 a 2 let se hodí jak na kombinované, tak na samostatné modely kombinéz. Je důležité věnovat pozornost snadnosti zimního oblečení, protože v této době se dítě právě začíná vydávat na první kroky a seznámit se s prvním ve svém životě v zimě. Nadměrné zatížení zde bude naprosto k ničemu.

Pro dítě do 3 let je důležitou podmínkou pro zimní oblečení jednoduchost a rychlost oblékání. Toto období nezávislosti a zahájení návštěvy mateřské školy by měly být do detailu doplněny oděvy s minimalismem. Podobné podmínky jsou vhodné i pro starší děti.

Velmi klíčové období života dítěte je 6-7 let. To bylo v této době, že dítě jde do školy a stává se zcela nezávislé. Takže pohodlná bunda je zde prostě nutná. Oblečení ve velikosti poskytne dítěti pohodlí a svobodu pohybu.

Kluci 10-12 let potřebují kvalitní sadu zimního oblečení, protože toto období je obzvláště aktivní a setkání s přáteli vždy končí hodinami chůze na čerstvém vzduchu. Teplé kalhoty s prsou nebo bez, doplněné o prodlouženou bundu - nejlepší řešení pro dítě.

Při výběru oblečení pro teenagera je nezbytné společné rozhodnutí o zakoupeném oblečení. Samozřejmě, že sada nebo sako by měly být stylové, odrážet chad záliby a jako majitel.

Barvy

Módní barvy, aby zimní oblečení světlé a individuální. Některé z nich mají navíc zvláštní praktičnost.

Modrá

Modrá barva zimního oblečení je klasikou pro chlapce. Monochromatické modely jsou doplněny tmavým dnem. Vrchol kombinézy nebo bundy je často vytištěn na modré ve formě letadel, maskování, nápisů a psacích strojů.

Černá

Navzdory tomu, že stylisté v této sezóně volají, aby nosili děti v bohatých barvách barevné palety, černá zůstává stejná a populární klasika. Batolata a starší kluci vypadají v této barvě dospělí a styloví.

Zimní oblečení v černém doplňují kontrastní srst a různé tisky, nejčastěji v podobě bílých kontur. To mohou být obrysy mezigalaktického prostoru, zvířat nebo přírodních témat.

S výkresem

Vzorované modely jsou oblíbené pro děti od narození do 12 let. Teenageři si často vybírají pevné a diskrétní modely.

Rodiče dětí si mohou dovolit spoustu fantazie, protože výrobci kombinézy a souprav nabízejí kresby zvířat, ptáků, pohádkových postav, alpských hor a zasněžených svahů. Také populární geometrický tisk v podobě čtverců, pruhů, kosočtverců, trojúhelníků. Stojí za to říct, že se jedná o geometrii ve výkresech, která je populární pro svrchní oděvy od narození až po dospívání.

Značky

Známé dětské oblečení nabízí v každém ročním období stylové oblečení, které osloví rodiče a batolata.

Lassie

Finská značka Lassie je jednou z nejoblíbenějších značek ruských rodičů, protože se vyznačuje nejen svou kvalitou, ale i relativně demokratickou cenovou politikou.

Značka z Finska představuje širokou škálu kombinéz, kombinéz, bund, kabátů a polokošile. Ty se vyznačují bočními zipy.

Reima

Reima je další finská značka, která si získala dobrou pověst mnoha let slušné práce. Modely této značky jsou proslulé nejen vynikající kvalitou a snadností materiálů, ale také důkladností každé sady do nejmenšího detailu. Zde si můžete prohlédnout kombinézy s elastickými popruhy, pohodlné kapsy, vložky ze štípané kůže, lamely z větru.

Crockid

Domácí značka, která není kvalitnější než finská konkurence, nabízí každoročně nové kolekce nejen špičkového, ale i letního oblečení.Všechny modely jsou spojeny jedním nápadem a designovým řešením. Například, pod kombinézu můžete snadno vyzvednout sadu fleece a klobouk se stejným módním potiskem.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky