Dětské oděvy "Lemming" \ t

Dětské oblečení Lemming

Činnost společnosti Lemming (v ruské verzi "Lemming"), která vyrábí svrchní oděvy pro děti, pochází z počátku tohoto století. První modely jsou svrchní oděvy určené pro chladné období: časné jaro, pozdní podzim a zima.

Výrazné vlastnosti

Oblečení "Lemming" - je především zářivými odstíny barev a jedinečným designem a každý z těchto modelů se od ostatních liší svým výrazem, originalitou. To se týká určitého obrazu, který představuje určitého hrdinu z oblíbené karikatury, pohádky, nebo to může být jen vtipné roztomilé zvířecí zvíře.

Vývojáři společnosti, kteří vytvářejí sady oblečení pro děti, dbají v první řadě na to, aby dítě bylo pohodlné, aby se nepohybovalo v pohybech, ale zároveň by mělo být jeho tělo bezpečně zakryto před větrem a chladem, s nímž by takové děti měly být chráněny. vysoce kvalitní materiál-izolace, jako termo vlákno.

Více o materiálu

Thermofiber kombinuje jak tepelně stínící, tak ventilační vlastnosti, což je pro dítě tak důležité - nebude studený a zároveň se nebude potit. Tento materiál je sypká látka s dutými polyesterovými a silikonizovanými vlákny a tepelným upevněním po celé ploše materiálu. Je zárukou jeho pevnosti a ochrany před delaminací během provozu. Migrace vláken v tomto materiálu je poměrně nízká.

Každý detail je promyšlený.

Aby děti pohodlně nosily Lemming oblečení, jeho vývojáři používali stahovací šňůry, pomocí kterých je nastavena jeho šířka. Tím, že přizpůsobí fit podél pasu, podél spodní části bundy a na kapuce, můžete lépe chránit dítě před větrem.

Pochopení toho, jak rychle malé děti rostou, mají vývojáři nastavitelné popruhy na kombinéze a na kalhotách a rukávech jsou speciální manžety, díky kterým může dítě nosit soupravu dva roky nebo dokonce tři.

Dětské zimní bundy mají odnímatelné kapuce, odnímatelné vlněné vesty a kožešinovou ozdobu (lze ji také odstranit např. Pro praní).

Všechny sady mají na spodní straně rukávů manžety a manžety, které ukončují nohy, což neumožňuje, aby sníh padal pod šaty, což znamená, že dítě bude vždy suché a teplé. Nosit sako bylo pohodlné, podšívka v něm je vyrobena z úpletu a v rukávech - z polyesteru, který chrání před smočením.

Teplé a krásné

Pozoruhodný vzhled Lemming souprav je zásluhou profesionálních návrhářů a profesionálního vybavení, který používá metodu screen-tisk aplikovat obraz. Použitá barviva jsou tepelně zpracována, takže výkres je obzvláště odolný vůči nátěru. Proniknou hluboko do tkaniny, což umožňuje, aby vzor nevypadal, ne trhal a nebál se praní.

Suché zipy budou chránit před větrem, a dítě je snazší vyrovnat se s nimi než s tlačítky nebo zámky - takže se může dokonce pokusit obléknout se nebo se svlékat.

Sortiment

V současné době továrna vyrábí následující oblečení:

  • zimní verze svrchních oděvů pro děti, která je dodávána s izolovanou bundou, stejně jako semi-overaly, jejichž výrobní materiál je vysoce kvalitní. V procesu šití této soupravy je vrchní vrstva vyrobena z materiálu dewspo a izolace je dvouvrstvá termojádra. Odnímatelná bunda je přírodní vlna (80%) s přírodním mývalem nebo polární liškou;
  • Oblečení pro děti na jaře av pozdním podzimu je šito ze stejného materiálu jako v zimě, ale izolace se zde používá pouze v jedné vrstvě;
  • Zimní kombinézy pro děti jsou vyrobeny z vrchní vrstvy - stejná tkanina dewspo, izolace je termo-fayber pro ni přichází ve dvojité vrstvě a navíc jsou kolena kombinézy a její zadní strana vyztuženy speciálně navrženými obloženími pro zvýšení pevnosti.

Představuje svrchní oděvy

O velikostech

Pokud budeme hovořit o velikosti sortimentu výrobků, pak vyrobené výrobky jsou navrženy tak, aby rostly 80-116 centimetrů, i když některé modely jsou určeny pro děti vyšší - od 122 do 132 centimetrů.

Jak určit velikost

Obvykle výrobci uvádějí velikost podle věku, výšky nebo pohlaví podle obvodu hrudníku (ve sloupci „velikost“). V tabulce jsou uvedeny průměrné parametry. Kostýmy TM Lemming pro zimu mít větší velikost, a jaro je lepší, aby ve velikosti.

Recenze

Studium hodnocení zákazníků hovoří o pohodlí obleků Lemming a jejich nenáročnosti při mytí a tkanina, ze které jsou šity, je dokonale umyta, což je tak důležité, pokud jde o děti a jejich aktivní hry, například po dobrém dešti.

Na svrchních oděvech Lemming takové recenze na sociálních sítích již hojně. Maminky tam sdílejí své dojmy a pozorování, všechno píšou, jak to vlastně je, bez předstírání nebo skrývání. V podstatě se píše o tom, že svrchní oděvy pro děti se nosí po velmi dlouhou dobu, ne trhá, neumývají, snadno se umývají.

Pozitivní

Zvláště chci poznamenat, že mnoho rodičů věnuje pozornost pohodlí mytí, dá se to udělat téměř každý druhý den a nejsou žádné problémy s barvením oděvů a oblečení těchto dětí překvapivě rychle vysychá - stačí zůstat na baterii doslova půl hodiny, a je suchý.

Hodně dobrých slov je řečeno na adresu všech druhů gumiček (na bundě ve spodní části, v pase na kalhotách s kapucí, na kapuci, ve spodní části kalhot, ve spodní části rukávů - to vše umožňuje přizpůsobit přizpůsobení oděvu tělu dítěte a neumožňuje, aby sníh padal pod dětské oblečení.

Negativní

Nevýhody ukazují ve formě slabých armatur, které nevydrží zátěž a v prvním měsíci provozu se rozpadnou. Zámky musí být nahrazeny silnějšími, samolepky musí být nahrazeny knoflíky, zlobivé manžety jsou šity nitěmi. Někteří rodiče nemají rádi skutečnost, že dětské oblečení je tak objemné, že se v něm dítě bude cítit nepříjemně.

Navzdory těmto tvrzením jsou však všichni rodiče ve svých společných závěrech jednohlasní - hodnotí dětské oděvy Lemmingu jako velmi pohodlné, teplé, lehké a trvanlivé (některé děti nosí oblek zakoupený pro růst a třetí rok. existuje mnohem více recenzí než negativních, a ty negativní skončí tím, že tento vnější oděv si stále zaslouží jakoukoli pochvalu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky