Dětský Boom By Orby

Dětský Boom By Orby

Ruská značka oblečení pro děti a mládež, Orby, představuje stylové a originální dětské šatní skříně: od ležérní, lehké až po teplou zimní a demi sezónu. Ochranná známka Boom By Orby je dynamický charakter a nejjasnější barvy a mimořádné styly, které jsou zakotveny v módních modelech módní ruské značky. Vysoce kvalitní materiály tvoří základ produktu Boom By Orby, jeho současné a módní trendy, pohodlný střih, promyšlený design a příjemná cenová politika jsou stejně důležité.

Modely

Dětské oblečení Boom by Orby jsou reprezentovány modely bund, souprav špičkových zimních a demi sezónních oděvů pro chlapce a dívky, kabáty, kombinézy a kombinézy, větrovky, pláštěnky a doplňky jako klobouky, šály a rukavice.

Všechny modely pro děti jsou obvykle rozděleny do dvou kategorií: sbírky podzim-jaro a zima; Liší se stupněm izolace a některými interními a externími materiály, potiskem.

Boom by Orby sady dětského svrchního oděvu jsou kombinací bundy a kalhot (kombinézy nebo semi-overaly), které jsou kombinovány s sebou pomocí tkaniny, exteriérový design: tisk, krejčovství, styl směru. Takové soupravy jsou vhodné, protože jsou univerzální; Nebudete muset zlomit hlavu nad tím, že si vyrobíte celou sadu samostatného kusu oblečení, ale musíte jen vyzvednout příslušenství a boty. Kombinézy - jiný typ oblečení pro děti; Kombinézy Baby-Boom jsou vhodné zejména pro kojence a děti do 3 let, kdy je nutné dítě rychle obléci a zajistit, aby byl v kostýmu nejpohodlnější. Kombinézy pro novorozence Baby-Boom mají tkaninu z vrchu bolon a jejich vnitřní část se skládá ze 100% bavlny. Zpětná vazba na takové sady je mimořádně pozitivní; rodiče na vědomí, že jsou teplé, pohodlné pro dítě, jsou pohodlné na nošení a vzlétnout.

Oddělené oděvy pro dívky a chlapce od Boom by Orby Kiddy Boom, jako jsou bundy, větrovky, kabáty, bundy, kalhoty, kalhoty, které vám umožní sbírat unikátní vzhled nebo použít pouze jeden kus svrchního oblečení pro oteplování. Mezi zajímavé modely výrobce Boom by Orby stojí za zmínku:

 • dětské bundy nebo soupravy pro dívky s ušima zajíček na kapuci, s barevnou aplikací "korunka", kapuce podlouhlého trojúhelníkového tvaru;
 • modely pro chlapce a dívky s přírodním mývalím okrajem na kapuce a kapsách;
 • zimní dětské kombinézy s ušima na kapuce nebo zábavné aplikaci;
 • světlé pláštěnky pro dívky na teplém, ale křehkém počasí, nebo lehké větrovky pro chlapce a dívky s kapucí a zajímavým potiskem.

Rozměry

Ruská módní značka Boom by Orby vyrábí stylové dětské oblečení pro děti od narození a teenagerů do 14 let. Výrobce konvenčně rozděluje rozsah velikostí svého oblečení do tří kategorií: pro batolata, malé děti (předškoláky) a starší (žáky, mládež). Všechny velikosti dětského oblečení jsou v cm, což odpovídá výšce dítěte.

Promluvme si o dětech a velikostech, které jim značka Boom by Orby nabízí. Nejmenší velikost je 62 cm a největší v této skupině je 80 cm. Chcete-li to provést, změřte růst dítěte v poloze na břiše a porovnejte s údaji v tabulce; Navíc můžete změřit obvod jeho boků a hrudníku.

Druhá skupina - malé děti, jejichž velikost je určena značkou od 86 cm do 122 cm, tj. Od jednoho do půl roku až 7 let. A třetí - děti od 128 cm do 146 cm na výšku, nebo věk od 8 do 14 let.Tabulky velikostí jsou uvedeny níže a odpovídají výšce dítěte (velikosti oblečení Boom by Orby).

Před nákupem dětské oblečení Boom by Orby, je dobré si je vyzkoušet před nákupem; pokud to však nemůžete udělat, nezoufejte. Velikost mřížky oblečení módní značky Boom by Orby jasně odpovídá výšce dítěte nebo teenagera, jde přesně o „velikost do velikosti“ a data v tabulce vám umožňují přesně určit požadovanou velikost pro dívku nebo chlapce, což jednoduše vyžaduje měření jeho výšky a hrudníku a kyčlí. .

Když už mluvíme o výběru ležérního oblečení: košile, svetry, kalhoty a další předměty, měli byste vzít v úvahu řez tohoto nebo tohoto výrobku a zvolit délku rukávu nebo nohy tak, aby pokrývali kotník na noze nebo kosti na paži - pak model oblečení vypadá "ve velikosti" . Svrchní oděvy by neměly omezovat pohyb dítěte, takže když se rozhodne, měla by dávat přednost větším modelům za předpokladu, že parametry dítěte odpovídají dvěma dimenzionálním kritériím.

Materiály

Při výrobě svrchních oděvů nebo běžných modelů používá značka Boom Orby unikátní moderní materiály:

 • Tkaniny odpuzující vodu a nečistoty se používají k výrobě svrchních oděvů, které neumožňují absorpci vlhkosti a způsobují nepohodlí při zachování nahromaděného tepla.
 • Jakákoliv tkanina používaná při výrobě dětského oblečení Boom by Orby, dýchá, to znamená, že vzduch cirkuluje a odstraňuje přebytečnou vlhkost. Když už mluvíme o látkách, Boom by Orby používá plášťové materiály, nebo taft, nylonové materiály, bolony, závěsy, další impregnace, které chrání dítě a jeho oblečení před vlhkostí, foukané větrem a jinými povětrnostními podmínkami.
 • Na vnější straně jakéhokoliv svrchního oděvu pro děti jsou reflexní prvky, které zajišťují bezpečnost dítěte na silnici a za špatných podmínek viditelnosti.
 • Použití membránových tkání - syntetických materiálů - je způsob, jak odlehčit dětem oděv a udržet jeho vlastnosti v teple a dýchání. Membrána v oděvu umožňuje volně cirkulovat vzduch a vlhkost a odstranit odpařování.
 • Design výrobků a moderních tkanin vám umožní vytvořit takové modely svrchních oděvů, které vyrostou s dítětem nebo teenagerem, a umožní vám je používat několik sezón: proč ušetřit peníze za nákup a užívat si opravdu vysoce kvalitního výrobku? Chcete-li to provést, stačí jen zastrčit manžety a opravit je, nebo naopak, rozpustit zásoby, které již existují na rukávech nebo nohavicové kalhoty a užívat si procházky v příští sezóně.
 • Ohřívací oblečení pro děti Boom by Orby má tři stupně: střední a malé. Nejvyšší stupeň oteplování se používá při vytváření zimních souprav dětských oděvů s použitím syntetických lehkých teplých materiálů, které dítěti dodávají teplo a udržují ho na vysoké kvalitě.

Jako mírný stupeň se jako hlavní obložení používá fleece a pro malé není vůbec žádná vnitřní izolace.

Komfort

Díky modernímu a pečlivě promyšlenému střihu je dětský oděv Boom by Orby pro dítě pohodlný, i když je velmi aktivní.

Boom by Orby oblečení pro nejmenší děti jsou pohodlné díky 100% bavlněnému lemování v celém vnitřku kombinézy; schopnost zcela zavřít ruce a nohy vám umožní udržet je v teple a suchu za špatného počasí.

Starší děti a mladiství se budou cítit svobodně a snadno ve svrchních oděvech Boom by Orby kvůli použití lehkých vnějších materiálů a vnitřních vrstev izolace; Všechny modely jsou „plastové“ a jako by opakovaly pohyby dítěte, což mu neumožňuje být omezen.

Bezpečnost

Při výrobě svrchních oděvů pro děti, Boom by Orby používá vysoce kvalitní tkaniny a materiály, které jsou netoxické a hypoalergenní, takže kombinézy a soupravy od známé ruské značky mohou být nošeny nejnáročnějším dětem.

 • Veškeré doplňky v oblečení Boom by Orby jsou bezpečné, takže i nepřipravený kluk se může naučit upevnit a rozepnout zipy a knoflíky svého oblečení;
 • Na vnější straně svrchních oděvů pro dívky a chlapce Boom by Orby jsou speciální pruhy, které jsou viditelné na silnici, když na ně dopadají světlomety;
 • Vnitřní syntetická plniva jsou také hypoalergenní a bezpečná, kromě toho je o ně snadná péče a praní je co nejjednodušší.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky