Dětské oblečení Bilemi

Dětské oblečení Bilemi

Pohodlí, praktičnost, styl - tyto parametry by měly odpovídat kvalitnímu a kvalitnímu dětskému oblečení. Vyrábí se pouze z vysoce kvalitních surovin přírodního původu a je k dispozici naprosto všechno.

Tato kritéria byla zohledněna společností - výrobcem dětského oblečení Bilemi, zahájením výroby módních, krásných a spolehlivých produktů pro děti a mládež.

Prvky značky

Značka Bilemi (Itálie) zaujímá vedoucí postavení na světovém trhu výroby dětského oblečení již více než 10 let. Značka nabízí kupujícím kabáty, zimní kombinézy, bundy, zimní čepice, ale i transformační kombinézy pro děti všech věkových kategorií.

Všechny výrobky společnosti jsou určeny pro špatné počasí, nebojí se náhlých změn teploty, jsou vyrobeny z odolných materiálů.

Svrchní oděvy Bilemi je skvělou kombinací nejnovější technologie a střihu, moderních materiálů, vysoce kvalitního krejčovství a stylového designu, který odpovídá nejnovějším módním trendům. Každý výrobek je vytvořen s ohledem na fyziologické vlastnosti těla a strukturu těla dítěte. Rodiče se nemusí obávat, že v Bilemi oblečení se jejich dítě přehřeje nebo naopak zamrzne.

Ve sbírkách značky jsou čtyři věkové skupiny. Jedná se o oděvy pro novorozence z přírodních měkkých a hypoalergenních tkanin. Oblečení pro kojence od 3 měsíců do dvou let (celá šatní skříň je dodávána od plavek po teplé oblečení). Oblečení pro děti od 1 roku do 8 let (tam jsou věci na výlet a pobyt ve školce, škole, procházkách a každodenním životě). Oblečení linka pro děti od 8 do 16 let (pro věk, kdy mladší generace je obzvláště znepokojen vzhledem).

Právě tito designéři značky Bilemi nikdy nezapomínají na tyto aspekty, a proto mají od rodičů vždy pozitivní zpětnou vazbu o svých produktech.

Typy modelů

Výběr a nákup oblečení pro děti je odpovědným úkolem jejich rodičů. Tělo dítěte je velmi citlivé na vliv agresivních faktorů prostředí, zatímco dítě v neustálém pohybu rychle přehřívá a ztrácí teplo. V důsledku toho je špatná volba vnějšího oděvu plná řady problémů - rýma, kašel, zima.

Tvůrci TM Bilemi se starali o své mladé zákazníky tím, že trávili spoustu času vývojem oblečení, které bylo navrženo pro drsné povětrnostní podmínky. Díky tomu jsou v produktech značky děti vždy teplé, útulné a pohodlné.

Ve sbírkách společnosti Bilemi jsou ve zvláštní poptávce:

Montérky

Velmi pohodlný typ svrchního oblečení pro děti, které se jen učí chodit. Při pádu se zadní část dítěte nikdy neobjeví, a proto bude vždy teplá. Pro miminka Bilemi vyrábíme transformační kombinézu. S rychlým pohybem zápěstí může být výrobek otočen do sáčku nebo vyroben s oddělenými nohami.

Bunda pro chlapce

Děti nad 3 roky rodiče často kupují bundy. Bilemi má modely pro euro zimy, teplejší s více výplněmi, termální bundy, lyžařské bundy a další. Kromě nich si můžete vybrat polo overaly.

Kabát pro dívky

Coat Bilemi - praktická a všestranná věc. V těchto výrobcích může značka chodit na podzim, v zimě a na jaře. Dospělí nemusí kupovat několik věcí na různá roční období, což znamená, že můžete ušetřit peníze na jiné nákupy.

Kit

Zimní a demi-sezónní sada TM Bilemi se skládá z bundy a semi-overaly. Výrobky jsou světlé, krásné, módní, trvanlivé a spolehlivé. V takových šatech mohou děti bezpečně hrát ve sněhu, běžet v dešti.Rodiče nebudou snadno čistit oblečení před nečistotami.

Bunda dole

Bundy nikdy nevypadnou. V takových oděvech jsou děti teplé, jsou chráněny před podchlazením a přehřátím. V této sezóně, na vrcholu popularity, dolů bunda s brýlemi na kapuci je oblečení, které umožňují dítěti být stylový, a mezitím vést aktivní životní styl.

Zimní oblek

Pro děti školního věku není nic lepšího než zimní set. Bunda a semi-overaly, nebo v některých modelech kalhoty jsou součástí balení. V takových šatech nejsou děti omezeny v pohybu. Můžete snadno nasadit a sundat oblek sami.

Materiály

Všechny modely oblečení Bilemi jsou vyrobeny z moderních materiálů impregnovaných speciálním vodou odpuzujícím roztokem. Mezi hlavní vlastnosti těchto materiálů patří vysoká pevnost, snadná údržba, trvanlivost, vynikající tepelná izolace, vysoká odolnost proti tření a mechanickému namáhání. Oblečení z těchto tkanin schne velmi rychle, prakticky neabsorbuje vlhkost, nezvrásňuje, nevymizí po mytí, nezmizí pod paprsky slunce.

V oděvní společnosti Bilemi využívají především takové možnosti výplně:

  • husí kůže (trvanlivý materiál, lehký, ohřívá tělo i v mrazu -40C);
  • Termofab (lehké polyesterové vlákno, odolné. Perfektně prokázáno v chladném počasí až do -30 ° C);
  • přírodní ovčí kůže (hypoalergenní materiál, odolné proti opotřebení, tepelně izolační vlastnosti jsou podobné husí kůži);
  • Bio-down - vynikající tepelně úsporné vlastnosti, nízká hmotnost, „dýchání“, snadná údržba a obsluha;
  • holofiber (teplejší než sintepon, který se vyznačuje vynikající tepelnou a zvukovou izolací, nezpůsobuje alergické reakce, propustí vzduch, je lehký a měkký, nezpůsobuje parazity, je snadno ošetřitelný, odolný).

Tabulka velikostí

Otázka odpovídající velikosti se opravdu zajímá o zákazníky, zejména ty, kteří se rozhodnou nakupovat oblečení v internetovém obchodě. Výrobce Bilemi se postaral o své publikum, takže informace uvedené na štítku plně odpovídají popisu. Módní návrháři společnosti doporučili vybrat si své výrobky ve velikosti až do velikosti. Nicméně rodiče, kteří si chtějí na několik sezón skladovat věci, si mohou bezpečně koupit větší oblečení. Vzhledem k manžety a utyazhki věci nebude zasahovat do dítěte.

Praktičnost a pohodlí

Když jdou ven, i v zimě, děti se snaží vytáhnout co nejvíce osobních věcí z domu. Velké množství skrytých kapes, které jsou součástí produktů Bilemi, pomůže udržet malé hračky, vybrané listy, oblázky a další "poklady" bezpečné a zdravé.

Pro chlapce, stejně jako pro dívky, značka vyrábí obrovské množství modelů různých jasných barev. Ale existují možnosti a tmavé barvy, vytvořené speciálně pro děti, které v létě najdou louže. V takových výrobcích, s množstvím prvků odrážejících světlo, mohou děti tiše prozkoumat svět, zkoumat trávníky a provádět vykopávky na hřištích a jejich matky neustále vidí, která strana je její oblíbené dítě.

Malé princezny jsou při chůzi méně aktivní. Proto si mohou koupit bundy, kabáty a kombinézy ze světlých odstínů.

Děti, které právě začínají chodit, často padají, pro takové neklidné je lepší zvolit si oblečení TM Bilemi, vyrobené z vodotěsné, zatímco teplé, prodyšné tkaniny. Nejčastěji se jedná o polyamid s bavlnou.

Bezpečnost

Zdálo by se, že by to mohlo být jednodušší než nákup dětského oblečení? Ale někdy, když vidíte pestře oblečené děti, které se podobají modelům z lesklých časopisů, uvědomíte si, že jejich rodiče, kteří věnovali maximální pozornost módě a stylu, obětovali pohodlí a bezpečnost dítěte. Hrubá chyba!

Při výběru dětské oblečení, dospělí, především je třeba pečlivě studovat materiál, kvalita dekorativních prvků, věnovat pozornost řezu.

Jakékoliv dráždivé látky ze strany mohou negativně ovlivnit stav citlivé pokožky dětí, a proto jsou na tuto kategorii oděvů kladeny obzvláště přísné požadavky. Produkty TM Bilemi plně splňují očekávání svých rodičů.

Ochranná známka, která se stará o pověst vlastního jména, a co je nejdůležitější - zdraví jejích spotřebitelů, nikdy nebude používat nebezpečné materiály při výrobě oděvů. Výrobky vyráběné italskou značkou Bilemi se vztahují konkrétně na tyto výrobky. Značka oblečení pro děti je vyrobena z přírodních tkanin. Extra dekor je stejně bezpečný jako materiály vrchní vrstvy. Tkaniny a vnitřní výplně nezpůsobují alergické reakce.

Produkty TM Bilemi splňuje všechny mezinárodní standardy kvality a získala certifikaci Ruské federace. Je důležité a názor kupujících, jejichž hodnocení naznačuje, že společnost může být důvěryhodná!

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky