Klasické pánské obleky

Klasické pánské obleky

I když jste příznivci uvolněného stylu a vaše pracovní dny jsou mimo kancelář, potřebujete klasický oblek. V životě každého člověka je důvod ho nosit. Proto, pokud váš šatník stále postrádá tak důležitou věc jako oblek, je čas přemýšlet o jeho koupi.

Vlastnosti a výhody

Pánský oblek není jen funkční věc, ale také výstřelek. Některé mody odkládají svou akvizici kvůli stereotypům. Předpokládá se, že kostým je nudný a příliš formální. Přišel čas vzdát se předsudků.

5 důvodů, proč odložit nákup na neurčito:

 • Za prvé, pro několik sezón v řadě, módní návrháři trvají na tom, že dobře zvolený pánský oblek je číslo jedna v šatníku. Můžete ho nosit jak společně, tak v kombinaci s jinými oděvními doplňky, vytvářet soupravy v neformálním stylu;
 • Za druhé, oblek dělá muže atraktivnějším v očích ženy. Toto tvrzení potvrzuje i výzkum. A není to překvapující, protože člověk vypadá odvážně a zároveň stylově. V očích žen je obraz muže v obleku spojen s úspěchem a sexualitou;
 • Třetím důvodem je určitý postoj vytvořený takovým oděvem. Stačí, když si to vezmete do skříně, a vaše sebevědomí se výrazně zvýší;
 • Čtvrtý důvod je důvod, proč chcete přijít se sebou, abyste se znovu ukázali v nové věci. Bude to rozdíl ve vašich šedých dnech;
 • A konečně pátý důvod: nikdy nebudete mít obchodní večeři, výlet do divadla nebo dlouho očekávané datum, pokud se ve vašem šatníku skryje krásný oblek, který čeká na vydání.

Vlastnosti moderního kostýmu

Klasický pánský oblek již dávno přesahuje obvyklé a poněkud nudné kroje. Pro muže je k dispozici široký výběr barevných řešení a dekorativních prvků. Bylo vhodné nosit oblek i na procházky v parku.

Móda se změnila pro doplňky: styli vybrat barevné ponožky a motýly, světlé kravaty a šátky.

Módní styly a modely

Existují tři hlavní modely pánských obleků:

 • Jeden-breasted je nejvíce populární u mužů, kvůli skutečnosti, že to je univerzální. Charakteristické pro model jedna řada tlačítek, ozdobí muže jakékoli velikosti těla;
 • Dvouřadý má stylovější vzhled díky zipu ze dvou řad tlačítek. Sedí nejlépe na štíhlých a vysokých mužech;
 • Třídílný oblek je sada skládající se ze tří položek: kalhoty, bundy a vesty. Vesta dává více neformální vzhled a slouží také pro pohodlí. Pokud se cítíte horký, můžete si sundat sako. Díky jednobarevnému střihu, který je typický pro sako, lze oblek z třídílného obleku nosit s jakýmikoliv prvky obrázku.

Moderní modely kostýmů jsou rozděleny především podle typu bundy: \ t

 • Vybaveno
 • Zdarma.

Modely obleků s tenkou bundou:

Anglicky

To může mít jak jedno-breasted a double-breasted bunda. Tento model se vyznačuje britskou primitivností a elegancí. Bunda je mírně protáhlá, linie ramen je podtržena ramenními vycpávkami.

Kabát je nařezaný, pas je poněkud přeceňován. Pro tento kostýmní model jsou k dispozici jak dvouřadové, tak i jednobarevné bundy. Pro dvouřadovou bundu jsou charakteristické 4 nebo 6 knoflíků, pro jednořadovou bundu - 3. Je možné ponechat spodní tlačítko rozepnuté.

Kalhoty mají volný střih, bez zadních dveří. Pro Brity, to je považováno za normální držet vaše ruce v kapsách, který je poskytován sloty.

K dispozici je také třídílný oblek v přísném anglickém stylu s tradičním vzhledem.

Italština

Jeden z nejzajímavějších modelů. Klasický italský styl by měl být na obrázku jasně upraven. Tyto kostýmy jsou obecně vyráběny na zakázku. Pro italský styl se vyznačuje zvláštní pozornost k detailu, který tento předmět mužského šatníku nevynechal.

Volba délky, dekorativních prvků, tkanin - vše se přizpůsobí zvláštnostem postavy majitele. Přednost se dává řezu pláště s jednou prsou.

Kalhoty mohou mít rovný střih, ale mods vybrat model, který se zužuje dolů.

Francouzština

Tento model je ztělesněním francouzského stylu a jemné chuti. Bunda, často jednobarevná, má mírně zkrácenou délku a siluetu zužující se směrem dolů. Formy jsou měkké, lehce zaoblené. Francouzi častěji volili zúžené kalhoty.

Počet dílů je nižší než italský, ale stávající dekorativní prvky dávají majiteli opravdovou pařížskou eleganci.

Modely s rovnou bundou:

Rusky

Vzhled obleku byl položen na otisk sovětských časů. Nyní nemá v minulosti žádnou popularitu, ale v ruském kostýmním modelu se objevují lidé s vadami postav, stejně jako politici zralého věku.

Charakteristickým rysem je komfort. Bunda z volného střihu se dvěma sloty a volnými kalhotami s vysokým pasem. Živý příklad toho, jak se móda a styl obětují pro pohodlí a všestrannost.

Američan

Obyvatelé Spojených států oceňují jednoduchost a pohodlí vyšší než rafinovaný styl. To je důvod, proč má klasický americký kostým volný, pytlovitý střih. Bude to dar pro krátké a tlusté muže.

Bunda povolená dvouřadová nebo jednořadová, bez ramenních vycpávek. Řez bundy může být velmi rovný nebo lehce nasazený. V linii boků, to se zužuje, zatímco obyvatelé států často nosí oblek pod bundou.

Kalhoty mají široké volné nošení, mohou se mírně zužovat směrem dolů.

Němčina

Praktičnost obyvatel Německa se odrazila v zvláštnostech pánského oděvu. Preferují volný střih, který připomíná Američana. Charakteristickým znakem kvalitního obleku je tkanina vyrobená pomocí speciální technologie. Pokud si oblek ponecháte složený na dlouhou dobu a pak jej narovnáte, všimnete si, že tkanina plně zaujme svůj původní tvar. To není deformační - je vyroben pro snadné nošení.

Moderní kostýmní modely

Klasické kostýmy v tradičním smyslu, postupně ustupující k neformální a stylové. V dnešním světě většina událostí již nevyžaduje přísné dodržování pravidel oblékání, jak tomu bylo dříve. Moderní mody vybírají jasnější modely pro každodenní nošení a vzhled. Existují dva hlavní oblíbené modely:

Móda

Moderní interpretace klasiky, charakterizovaná použitím moderních materiálů a barev. Croy absorbovala to nejlepší z klasiky a nejnovější trendy. Takové modely nejsou konstantní, protože móda se mění velmi rychle. Tento problém lze vyřešit výběrem klasičtějšího řezu z tradičního monochromatického materiálu světlé barvy. Bude vhodné se podívat na módní akce, přátelské párty, v divadle.

Příležitostné

Muži často chtějí doplnit každodenní šatní obleky, nevyberou si klasiku. Nový model je navržen tak, aby jim v tom pomohl. Ve skutečnosti je to symbióza klasického a každodenního stylu. Obleky mají demokratičtější vzhled a styl, mohou být vyrobeny z různých tkanin. Barevná řešení jsou odlišná, ale spíše konzervativní. Ideální jako pracovní forma, budete pohodlní a vzhled se přizpůsobí pracovní vlně.

Barvy

Pamatujte na pravidlo, že světlé barvy jsou vhodné pro teplou sezónu, tmavé barvy jsou vhodné vždy, ale vypadají harmoničtěji na podzim av zimě. V tradičních klasických kostýmech se používají tyto barvy:

 • Černá Jednoduchá a stručná barva, která vyhovuje všem. Spojen s mocí a zdůrazňuje smysl pro styl. Je důležité, abyste to nepřeháněli: zředěte ponurý obraz bílou košili a doplňky.
 • Bílá Vyberte si odstín bílé podle typu vašeho vzhledu. Pamatujte, že barva je plná. Světlý soubor zřeďte světlým příslušenstvím.
 • Šedá Laconic univerzální barvy v podnikání znamená podnikání a obchodní prozíravost. Chcete-li na vás zaměřit pozornost, použijte na snímku jasný kontrastní detail, například modrou kravatu.
 • Béžová barva - letní náhrada šedá. Je univerzální a nevyžaduje další příslušenství. Zástupce v obleku této barvy má pro sebe a vzbuzuje důvěru.
 • Modrá - barva vůdce, zdůrazňující autoritu. Chcete-li vypadat méně formálně, přidejte pár kontrastních doplňků.
 • Brown Tato barva není pro každého, je to poměrně složité. Jasnější odstíny budou vyhovovat mladým mužům. Tlumená hnědá barva dodá obrazu pevnost.

Moderní designové inovace nabízejí rozšíření rozsahu barev:

 • Červená barva vyzařuje důvěru a sílu. Chcete-li ztlumit barvu, vyberte stručné příslušenství nebo noste červenou bundu s černými kalhotami.
 • Zelená V módě, všechny odstíny od neonu po láhev. Při výběru barvy zvažte svůj věk a vzhled.
 • Růžová Zapomeňte na saténové světle růžové bundy z 90. let. V módním světle fuchsie. Tato barva může vybrat velmi sebevědomého muže. Zřeďte světlý oblek neutrální košili a botami, pro tento účel se nejlépe hodí světlé odstíny.
 • Bordeaux a všechny jeho odstíny několika sezón neztrácí význam. Barva vypadá ušlechtilá a dokáže vyzdobit muže jakéhokoliv věku. Pro doplnění obrazu přidejte jasné příslušenství.

V klasických i módních modelech je povolena kombinace bundy a kalhot různých barev. Nejnovější módní trendy nabízejí širokou škálu kostýmů s různými tisky: od širokých pruhů na kalhotách až po zvířecí tisky na bundách.

Materiály

Tradičně, tkanina pro pánský oblek je vlna. Tenší vlnu si vyberete, tím dražší kostým vypadá. Tenká vlna je náchylnější k opotřebení a je dražší než tlustá. Často můžete najít směs vlny s hedvábí nebo kašmír (ne více než 10% ve složení), aby se textilie měkké.

Zimní obleky jsou také šité z tvídu, flanelu a dalších druhů vlněné tkaniny.

Pro letní kostýmy je povoleno používat silnou bavlněnou tkaninu, ve které je pohodlné přenášet teplo.

Návrháři nabízejí moderní obleky, vyrobené z hedvábí, sametu, úpletu a prádla. Textura těchto tkanin činí kostým elegantnějším a zajímavějším.

Jak si vybrat

Při výběru obleku je důležité zvážit několik obecných pravidel:

 • Ujistěte se, že rukáv rukávy vyčnívají pár centimetrů od rukávu jeho saka. Je důležité, že není příliš krátká nebo dlouhá.
 • Délka bundy by měla pokrývat hýždě.
 • Bunda by měla sedět na postavě bez záhybů, bez střihu.
 • Při montáži bundy si všimněte, že spodní tlačítko není obvyklé.
 • Štěrbina by neměla štětiny.
 • Standardní kalhoty by neměly být širší než 3/4 délky boty.
 • Délka klasických kalhot by jim měla umožnit shromažďovat se v záhybech boty.

Zvažte několik speciálních pravidel pro výběr obleku pro majitele nestandardního obrázku:

 • Tlustí muži by si měli vybrat americký nebo německý kostým. Dokonale vhodné italské kostýmy, vhodné pro jakýkoliv typ postavy.
 • Muži krátké postavy by měli odmítnout prodloužené bundy a příliš volné kalhoty.
 • Mladí lidé by měli věnovat pozornost kalhotám, které jsou zúžené dolů a opatřeny bundou. Baggy oblečení přidává několik let.
 • Na vysokých mužích s dobrou postavou, anglicky a francouzsky kostýmy budou vypadat zvláště výhodné.

Co na sebe

Klasické kostýmy lze kombinovat s různými doplňky. Vyberte si barevné i klasické barvy.

Výběr košile

Pokud chcete vytvořit trvalý přísný obraz, vyberte si monochromatickou bílou košili. Košile růžového, modrého nebo krémového odstínu pomůže oživit přísný obraz. Budete mít možnost vytvořit skutečně módní duet na sobě kontrastní košili.

Kravata nebo motýl?

Tradičnějším doplňkem je kravata. Může být jak monofonní, tak barevný.

Motýlek přidá elegantní a oživit kostým, toto příslušenství je vhodnější pro mladé muže. Pro každodenní nošení si můžete vybrat lehkou verzi s gumičkou.

Chcete-li vytvořit sofistikovaný vzhled pro večer, použijte šátek, jak nejdivočejší mods dělají.

Všimněte si, že příslušenství krku by mělo být ve stejném barevném schématu jako ostatní detaily.

Jaké boty zapadají

Vyberte si klasické diskrétní barvy:

 • Klasické boty
 • Oxfordové,
 • Brogues,
 • Chelsea boty.

Kolik je

Kvalitní oblek nemůže být levný. Hodně záleží na zvolené značce. V průměru cena začíná několika desítkami tisíc rublů. Čím lepší materiál a čím exkluzivnější model, tím vyšší cena.

Nejdražší zakázka je šití ve studiu, ale kvalita představení bude mnohem vyšší.

Novinky značky

V každém ročním období, přední módní domy nabízející oblečení v různých cenových segmentech určují módní trendy příští sezóny. Zveme vás k seznámení se s hlavními módními trendy značek prémiových a luxusních segmentů.

Z luxusních značek:

 • Ami, Giorgio Armani a Boglioli nabízejí možnost hrát se vzorem, další značka - Missoni nabízí výběr velké buňky různých odstínů.
 • Etro a Valentino nabízejí výběr košile a obleku ve stejné barvě a se stejným vzorem.
 • Musika Frere nabízí luxusní oblečení pro volný čas.

Z prémiových značek:

Výrobci prémiových oděvů podporují počátky módních mistrů.

 • Gant navrhuje kombinovat klasický střih s jasnými barvami a pruhy, kostkovanými vzory.
 • Značka Lexmer nabízí kombinovat jednoduché stručné obleky s jasným příslušenstvím.

Stylové obrázky

Příklady setů, které dokazují, že klasika není nudná, ale stylová a moderní.

Vyberte si obleky z tkanin neobvyklých měkkých textur a kombinujte je s rolákem místo košile. Návrháři takhle celou zimu chodí.

Kombinujte tmavě modrý oblek s kontrastním velbloudovým kabátem a odpovídajícím pláštěm.

Opakujte styl ulice dandies: vyberte kalhoty a bundu v různých barvách, při výběru kabát, aby odpovídaly kalhoty.

Kostým je důležitou složkou mužského stylu, takže k jeho výběru přistupujte zodpovědně, aby byl každý den v trendu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky