Pánský oblek v kleci

Pánský oblek v kleci

Muž v kostkovaném obleku vypadá neuvěřitelně chytře, ale zároveň vyhrazen. Módní geometrický tisk je spojován s něčím přísným, odvážným a aristokratickým. Je schopen radikálně změnit svého pána k lepšímu.

Můžeme s jistotou říci, že mladý muž v takových šatech má určitě dobrý vkus.

Vlastnosti

Klec je jednou z nejvíce trendových vzorů v této sezóně. Dokonale se kombinuje s mnoha outfity a činí obraz efektnějším.

Dobře oblečený tenký muž vysoký. Trojrozměrný vzor bude vizuálně větší a širší.

Musíte pochopit, že tento vzor je považován za soběstačný, takže miluje prosté košile a doplňky.

Kostkovaný oblek zároveň bude vypadat dobře v kanceláři, v každodenním životě nebo na akci. Někteří muži ho odvážně přidali k základní skříni.

Typy tisku

Madras. Lehká vícebarevná buňka, která je v mnoha zemích spojena s Indií. Vypadá velmi pozitivně, ale ve většině případů rustikálně.

Tartan. Jedná se o známou skotskou klec, která se chlubí mnoha produkty a doplňky. Mimochodem, značka Burberry vlastní patentovanou verzi tartanu.

Černé hodinky. Liší se tím tím, že se skládá ze tří základních barev. Černé hodinky se skládají z černých, modrých a zelených buněk. Vypadá dost přísně a někteří ji spojují s kamufláží.

Prince wales. Je založen na dvou základních barvách, které jsou potlačeny třetím odstínem. Tento vzor je považován za nejběžnější.

Husa nohy. Malý vzor vypadá jako malé nohy hus na světlém pozadí. On je docela slavný, ale v této sezóně je méně populární. Nejběžnější kombinace bílé a černé.

Dřevorubec. Jedná se o změnu dvou kontrastních barev. Zpočátku existovaly pouze červené a černé čtverce, ale nyní jsou běžné i jiné odstíny.

Módní trendy

Nyní jsou v módě módní a texturované materiály. Tweed bundy jsou ve velké poptávce v této sezóně. Kostkovaný vzor účinně doplňuje tuto tkaninu a činí obraz měkkým a útulným.

Také, popularita získávání produktů volného řezu, které vypadají docela baggy.

Mají rádi baculaté muže, kteří neradi zdůrazňují své nedostatky. Tato souprava je vhodnější pro každodenní použití.

Další trend trval několik sezón. Mnoho mužů si ráda zastrčí okraje kalhot. Zvláště zajímavé jsou kalhoty s kontrastní látkou. Tyto modely jsou velmi stylové a originální v kombinaci s vysokými botami.

Neobvyklé barevné kombinace také působí působivě. V módě trochu tlumené a nestandardní odstíny. Mezi nimi jsou hořčice, světle růžové, chladné šedé a vínové. Neméně módní jsou čokoládové, tmavě modré, bohaté zelené a béžové tóny.

Jak si vybrat a kdo bude vyhovovat

Vyberte si oblek podle vlastních preferencí. Barva vzoru by měla být příjemná a poměrně klidná. Příliš světlé a honosné kombinace jsou vhodnější pro mladé stylisty. Muž ve věku by měl věnovat pozornost tmavým a tlumeným odstínům.

Pokud se chystáte na oslavu nebo si vyberete kostým pro práci, věnujte pozornost vybaveným modelům. Ramena by měla být jasně na místě a kalhoty by měly být uprostřed bot. Přímo řezané kalhoty vypadají nejvíce a přísně.

Mimochodem, světlý tisk je vhodnější pro blondýnky a brunetky by měly věnovat pozornost tmavým barvám. Nezapomeňte na vlastnosti barevného typu.

Nezapomeňte si předem vymyslet obrázky s jinými věcmi. Většina šatníku by se měla s novým setem spojit. V opačném případě budete muset koupit další oblečení speciálně pro tuto věc.

Pokud si chcete koupit klasické univerzální oblečení, věnujte pozornost šedému obleku s bílými obrysy. To bude vypadat skvěle s většinou výrobků a zaujmout místo ve své základní skříň.

Co na sebe

Kostkovaný oblek nemusí nutně kombinovat s košile. Nyní jsou populárnější spojenectví.

Bílé bavlněné tričko bude vypadat skvěle s tvídovým čokoládovým setem. Výplň doplní perforované boty černé nebo hnědé barvy.

Klasický modrý oblek s bílými obrysy čtverců bude vypadat skvěle s bílou nebo modrou košili. Nezapomeňte přidat kravatu a tmavé barevné boty.

Světlé barvy oblečení vypadá docela mladistvý. Můžete s sebou nosit černý nebo bílý rolák. Jedná se o velmi moderní a moderní tandem. Doplňte jeho stylové šněrovací boty.

Můžete také pravidelně používat bundu a kalhoty samostatně. Kostkovaný top s můstkem a džíny budou obzvláště módní. Mohou být nošeny mokasíny nebo mokasíny.

Kalhoty lze kombinovat s různými košile a svetry.

Pokud jde o svrchní oděv, vhodnější pro kostkovaný oblek bude plášť přímého střihu z husté tkaniny nebo stylový trenčkot. Jsou vždy doplněny taškou nebo obchodní taškou.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky