Kalhotky s kalhotkami

Kalhotky s kalhotkami

Opravdoví fashionisté si už dlouho uvědomili, že s pomocí správně vybraných oděvů, můžete opravit i nejpřiměřenější postavu, a ne jen tak, ale udělat to perfektní. Moderní designéři mají pro tuto úpravu spoustu tajemství.

Hra s odstíny a vzory, textury a doplňky umožňuje vizuálně rozšířit nebo zúžit siluetu. Nejjednodušší řešení pro zvýšení objemu v bocích je Basque. Malý kus látky je často šitý na sukně a šaty, ale v této sezóně návrháři rozhodli se doplnit je s obleky kalhot. Co tento doplněk dává módy?

Vlastnosti a výhody

V kalhotkách s baskickou ženou vypadá elegantní a elegantní, a to vše proto, že tento prvek tkaniny je podvědomě spojován s francouzským stylem. Bylo to francouzské ženy, které poprvé začaly šít tento skládaný kus látky do kabátů a plášťů a vědí hodně o pravé ženské kráse.

Tato záležitost však není ani tak v asociacích, jako v vizuálním vnímání siluety oblečené v takovém obleku.

Baška je šitá obvykle na úrovni boků, což na jedné straně zvyšuje objemy v této oblasti a na druhé straně je snižuje v oblasti pasu o něco vyšší. Tvoří se tak silueta přesýpacích hodin, která je standardem krásy v našich dnech.

Módní trendy

Baskičtina není v současné době jedinou výhodou módních kalhotových obleků, protože designéři experimentují s tkaninami, odstíny a krejčovskými funkcemi, což vám umožňuje vytvářet více a více nových modelů obleků, které jsou jedinečné v jejich podstatě. Nejmodernější v této sezoně jsou kostýmy v nízkých barvách - modrá, béžová, černá, písek, mléko, zelená, vínová. Tyto kostýmy jsou obvykle šity z jednobarevné tkaniny, ale často doplněné stylovými tisky.

Must-hev této sezóny jsou kostýmy s floristickými, ale i abstraktními a geometrickými motivy.. Přímo sypané mohou být doplněny kalhotami i bundami.

Je zajímavé, že obchodní a ležérní obleky se obvykle vyznačují pevným střihem, zatímco ty, které jsou určeny pro večerní vzhled, nejsou tak omezené. Mohou se lišit od oděvních kalhot nebo volné bundy, ale vždy jsou vyrobeny z kvalitních tkanin - saténu, sametu, hedvábí, guipure. Obleky jsou zpravidla šité z kostýmové tkaniny a tvídu.

Jak si vybrat

Oblek s holkou oblek dívky s téměř jakýkoli typ postavyale pamatovat je několik důležitých pravidel:

  1. Pro štíhlé dívky s obdélníkovým tvarem je lepší zvolit obleky s baskičtinou, která má znatelnou expanzi v bocích. Takže můžete přidat objem v nejužším místě siluety a vizuálně zúžit pas.
  2. Dívky s obrázkem "obrácený trojúhelník" jsou zobrazeny obleky se sukní a rozšířenými kalhotami. Doplněk ve formě Basků s touto kombinací co nejblíže číslu siluety přesýpacích hodin.
  3. Dívky s typem "jablka" mohou také nosit obleky s baskami. Je pravda, že v nepřítomnosti pasu je lepší zvolit si rovný model obleku a baskičtinu, která není příliš objemná. Nejlepší ze všech koblih vypadají v oblecích, doplněných sukní.

Pečlivě s baskickými kostýmy modely by měly být přičítány majitelům siluetu "hrušky". Boky těchto dívek nepotřebují vizuální expanzi, takže je lepší zvolit kostýmový model s rouškou v oblasti hrudníku. Majitelé dokonalé siluety by neměli skrýt své harmonické linie za Baskickem.

Co na sebe

Obleky s baskičtinou se obvykle nosí v zapnutém tvaru, proto by neměly být doplněny bundami, halenkami, tričkami a roláky.. Takže jedinými prvky, které by se měly naučit, aby se vešly na takový oblek, jsou boty a doplňky. Protože každý kalhotový oblek patří k oblečení z klasické kategorie obuvi, je také lepší zvolit klasické. Boty - boty na malém podpatku nebo jehlu, stejně jako elegantní sandály budou tou nejlepší volbou.

Vak by měl být vybrán v závislosti na celkovém stylu obrazu a nadcházející události. Chcete-li vytvořit dojem z podnikání, doplňte obraz malými kabelkami jasné formy. V neformálním vzhledu by byla vhodná kabelka přes rameno a večer - stylová a elegantní spojka.

Stylové obrázky

Dekorace vždy pomáhají, aby byl obraz stylovější.. V případě kalhotek můžete experimentovat s elegantními přívěšky, náramky, náušnicemi a kroužky, ale nepřehánějte to. Také z masivních šperků by mělo být upuštěno, protože mohou vážit obraz.

Při výběru vhodného příslušenství by se měl zaměřit na vzhled samotného obleku. Pokud je světlý, doplněný různými dekorativními prvky a vzory, pak by dekorace měla být minimálně. Nadměrně přísný, stejný obraz může být zředěn dekoracemi, které budou v souladu s odstínem hlavních šatů.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky