Dvouřadový oblek pro muže a ženy

Dvouřadový oblek pro muže a ženy

Tempo moderního bydlení z nás činí funkční a pohodlné oblečení. Není vždy možné měnit oblečení v intervalech mezi prací a setkáním s přáteli nebo stranou. Oblek pro muže a ženy proto již dávno přesahuje rámec kancelářského stylu, což nás dělá bližším pohledem na tak důležitý detail šatníku. Pojďme diskutovat o stále populárnějším obleku se dvěma prsy.

Co to je?

Na začátek, pojďme zjistit, co je to dvouřadový oblek. Jeho charakteristickým rysem je přítomnost dvou řad tlačítek na bundě nebo vestě. Také na zadní straně bundy ze dna by měla být malá štěrbina - štěrbina. Je navržen tak, aby bunda při nošení nedržela pohyby. Dno může být prezentováno jak kalhoty, tak sukně, pokud se jedná o ženskou možnost.

Vlastnosti a výhody

Na rozdíl od klasické jednobarevné bundy je dvouřadová verze více neformální a uvolněná.

Výhody dvouřadového obleku:

 • Neformálnější pohled, díky kterému by byl oblek vhodnější podívat se na různé události;
 • Moderní a mladistvá bunda vám umožní vybírat sady s různým stylem kalhot a sukní;
 • Řezaná bunda nejenže zvýrazňuje napjatou postavu, ale také vám umožňuje cítit se v takovém oblečení méně omezeném. Pro kostýmy je to významná výhoda.

Módní trendy

Takový významný kus oděvu, jako oblek, v dámské a pánské módě není zbaven pozornosti designérů a výrobců. Každá sezóna mění módní styly a barvy, zatímco oblek sám po dlouhou dobu nevyjde z módy.

Pro muže

Návrháři nabízejí mužům širokou škálu barev. Volba stylů obleků pro muže se neliší. Představujeme Vaší pozornosti nejnovější trendy v oblasti pánských obleků.

Styly

V nové sezóně není výběr stylů naplněn rozmanitostí. Muži jsou vyzváni, aby si vybrali jen výřez kalhot pro svou soupravu. Při výběru bundy si můžete vybrat počet tlačítek: může to být 2,4 nebo 6. Také se musíte rozhodnout, zda bude bunda vybavena nebo rovná.

Ale volba kalhotek kompenzuje hubený rozsah stylů horní části obleku.

Vyberte si hubené, klasické rovné nebo záměrně široké kalhoty. Designéři Bold fashionistas jsou připraveni nabídnout na výběr bundu. Zkrácené a dlouhé - pro každou variantu existuje varianta délky a střihu.

Barvy

Na množství barev pro pánské obleky, návrháři nejsou jasně lakomí. Můžete vybrat jasnou barvu nebo neobvyklý tisk. Vše záleží na vašich preferencích. Nejmodernější barvy v nové sezóně:

 • Klasické černé, šedé a béžové barvy. Vhodnější pro obchodní oblek, ale se správnou kombinací, můžete vytvořit jasný každodenní vzhled.
 • Hluboké modré a zelené jsou oblíbené sezóny pro pánský oblek. Vhodné jak v kanceláři, tak na párty.

Nenechávejte bez pozornosti kostýmy z potištěné tkaniny:

 • Pruhované. Aby nedošlo k příliš strnulosti, vyberte si jeden detail obleku s takovým vzorem. To může být bunda nebo kalhoty. Tato barva vám pomůže vizuálně upravit tvar. Pro formální příležitosti si vyberte oblek s mělkým, sotva viditelným pruhem.
 • Flóra a fauna. Květiny a ptáci zdobí různé výtvory módních mistrů. Podobný vzor se dostal k pánským oblekům. Buďte opatrní: tisk by neměl být příliš malý nebo jasný.Mějte na paměti, že tyto sady jsou vhodnější pro mladé muže.
 • Cage Malý klasický nebo velký designér - všechny typy takového vzoru jsou vhodné pro pánské obleky v nové sezóně.

Pro ženy

Vzhledem k tomu, dvojitý-breasted oblek půjčil od mužů usadil v dámském šatníku, designéři z sezóny na sezónu se hýčkat je s různými styly a barev.

Styly

V nové sezóně jsou módní značky připraveny nabídnout vám výběr mezi bundou a vestou.

Dámská dvouřadová bunda může být ženská - zkrácená a osazená a může se podobat samci, být rovná a protáhlá.

Stejné pravidlo platí pro vestu. Ale častěji můžete najít prodlouženou vestu v pánském stylu.

Spodní část může být reprezentována sukní nebo kalhotami.

Ženy mají přísnou tužkovou sukni nebo frivolní sukni A-line.

Řez kalhot je nabízen zúžený, úzký, přímý, rozšířený nebo široký.

Několik sezón v řadě v módním stylu pyžama. Dvouřadový set, který vypadá jako pyžamo, je nejaktuálnějším trendem u ženských modelů.

Barvy

Ženy návrháři nabízejí monochromatické světlé barvy, nebo vzor charakteristický pro klasické mužské soubory. Kombinace horních a dolních částí různých barev v jedné sadě je vítána. Nejoblíbenější barvy nové sezóny:

 • Klasické černé, bílé a šedé barvy.
 • Hluboké odstíny modré, zelené, víno, lilek.
 • Světlé barvy: fuchsie, citron, fialová, korál.
 • Měkké ženské odstíny: práškové, broskvové, mléčné.
 • Čísla vybírají tradiční pro pánské šatní skříně: malý článek, proužek.

Jak si vybrat

Tento model není vhodný pro každého kvůli vlastnostem řezu. Dvojitá řada knoflíků zvýrazňuje veškerou pozornost na žaludku, a proto by vlastník takové bundy měl mít štíhlou postavu.

Styl kostýmu vizuálně zkracuje růst, takže z něj by měli být vyhozeni malí muži. Ženy mohou kompenzovat nedostatek růstu pomocí bot s podpatky.

Při výběru byste se měli zaměřit na dva důležité parametry: barvu a velikost.

 • Při výběru barvy obleku se ujistěte, že odpovídá typu vašeho vzhledu a příslušenství.
 • Je také lepší zvolit rozsah barev podle ročního období a cíle vybraného oblečení. Na jaře a v létě si vyberte světlé a světlé barvy, pro chladnější období tmavší odstíny jsou vhodnější.
 • Mějte na paměti, že kancelář bude vypadat vhodnější k tradičnímu vzoru a omezeným barvám a na večírku všichni ocení jasnou barvu, neobvyklý tisk a zajímavý styl.
 • Vyberte model odpovídající velikosti. Věnujte pozornost přizpůsobení: rukávy by neměly být pro vás krátké, stejně jako délka nohou, všechna tlačítka by měla být snadno upevněna, nikde by se neměly shromažďovat.

Co na sebe

Dvouřadový oblek se hodí k různým prvkům oblečení a obuvi.

 • Muži i ženy by měli nosit klasický kabát. Ženy ji mohou kombinovat s kožichy.
 • Zástupci obou pohlaví mohou vyzvednout různé unisex boty, aby vyhovovaly: chelsea boty, mokasíny, brogues, oxfords.
 • Neformální kostýmy lze kombinovat s ležérními botami, jako jsou tenisky a kluzáky.
 • Dámy mohou doplnit obraz boty, boty, kotníkové boty s podpatky nebo baletní boty.
 • Je vhodné nosit oblek s klasickou blůzou nebo košili, s roláky a svetry.
 • Pro slavnostní příležitosti, muži by měli doplnit obraz kravatu nebo motýlek, ženy oblek šátek.

Všestranný, vhodný pro obě pohlaví, praktický a pohodlný - to vše je o dvouřadovém obleku. Pokud váš šatník ještě není, je čas jít nakupovat.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky