Kožené svrchní oděvy

Kožené svrchní oděvy

Vlastnosti a výhody

Kožené svrchní oblečení vypadá krásně a neobvykle. Demi-season kožená bunda nebo pláštěnka slouží jako vynikající ochrana před podzimním deštěm a jarním vánkem. Nejen tyto vlastnosti dělají oblečení populárním - výhody spočívají v atraktivitě obrazu vytvořeného věcmi s vložkami nebo zcela vyrobenými z kůže.

Kožené oděvy zabírají hodné místo ve sbírkách slavných návrhářů. Tento rok není výjimkou. Módní domy vyvinuly pro ženy řadu exkluzivních oděvů z kůže, působivé odrůdy. Řez bund lze popsat jako stylový a zároveň jednoduchý. Měly by být upřednostňovány modely vytvořené na principu minimalismu - nic zbytečného a nezbytné prvky jsou vybrány tak, aby zdůraznily podstatu stylu.

Styly této sezony si konkurují o právo na šampionát, textury a barvy vám umožní vybrat si tu nejlepší variantu, která se hodí ke každé módě. Kožené výrobky jsou prioritou aktivních dívek, které chtějí nejen ukázat svou přitažlivost, ale i trochu šokovat publikum.

Módní styly

Takový elegantní materiál, jako je samotná kůže, vypadá elegantně v každém výrobku. Exkluzivní oblečení v nenapodobitelném stylu šité se všemi módními trendy. Elegantní kusy matné kůže, doplněné kovovými kování, jsou harmonicky kombinovány se zlatými a stříbrnými šperky.

V trendu výrobku se širokými rameny, jako by šel dolů. Jak nejkratší, tak dlouhé modely vypadají objemněji - nadměrná bunda může vypadat, jako by byla převzata z ramene někoho jiného. Skutečnou bombu sezóny lze nazvat barevnými ultra krátkými koženými bundami, zdobenými hadími brutálními koženými bundami.

Spolu s klasikou jsou také nekonzervativní řezy, překvapující svou novinkou a neobvyklostí. Dá se na ně správně odkazovat na kimonový kabát s velmi krátkými rukávy. Běží bez spojovacích prvků a podlahy jsou jednoduše ukotveny k sobě přes pás.

Nevzdávejte se svých pozic a koženek, originálního ženského kabátu pro chladné období. Designéři nabízejí velké množství stavových modelů v klasických i avantgardních stylech. Základem pro jejich rozvoj byly siluety osmdesátých let minulého století.

Kabáty a pláštěnky s velkými kožešinovými límci a rukávy, zvýrazněným pasem a ramenními liniemi budou jejich vlastník vypadat jako hvězda obrazovky. Lehký a dlouhý lem padá dolů, s důrazem na důstojnost postavy.

Dekor a prvky

Módní detaily a střihové prvky z kůže učinily ještě výraznější. Zdá se, že plní dvě funkce najednou - hlavní a dekorativní. Používají se tedy častěji než ostatní:

 • Kapsy na zip a svar.
 • Originální květinové tisky připomínající romantické léto.
 • Dlouhé rukávy ve tvaru banánů, s manžetami, bez švů a příslušenství.
 • Výšivka a neobvyklý povrch.
 • Kožešina na otočném límci, často liška nebo králík.
 • Obojky upevněné na nýtech. Jako alternativa, stylisté navrhují použití stylových hedvábí nebo vlny stoles.
 • Dekor tlačítek,
 • Závěs a asymetrie.

Barvy

V této sezóně neutrální barvy daly cestu. černá a hnědástejně jako složité tóny. Barva prášku a cihly, zaprášená růže a rez, velbloudí vlna a čokoláda, kovové odstíny - ocel, olovo a stříbro. Trochu méně často najdete červené nebo modré modely.

Svrchní oděvy se stávají středem pozornosti v soupravě, zejména s kožešinou, vybíranou v melodii nebo na principu kontrastu.

Co na sebe

Koženou bundu lze právem považovat za univerzální věc v šatníku. Používejte ho s šaty, kalhoty nebo sukně - záleží na zvoleném stylu, tkanině materiálu. Stylisté nabízejí následující položky pro vytvoření módního obrazu s koženou bundou:

 • Šaty. Čím delší jsou šaty, tím kratší by měla být kožená bunda. E-mail a romantika - ultra krátký model s šaty z tenké tkaniny.
 • Džínové sukně nebo kalhoty. Toto oblečení bude úspěšně doplňovat bundu z kovových odstínů, stejně jako produkty z květin blízko béžové a hnědé.
 • Šortky Možnost pro statečné dívky, které chtějí zdůraznit krásu štíhlých nohou. Nejlepší v kombinaci s koženou bundou ve stylu grunge šortky z vlny, lehké džínoviny nebo tvíd.
 • Sukně a blůzy. Klasická ležérní verze, požadovaná v obchodním stylu. Sukně s tužkou je harmonicky kombinována s halenkou a rolákem. Neobvyklý a ženský vzhled bundy do pasu s hadi s plisovanou sukní.

Abychom nevypadali směšně, neměli byste najednou nasazovat více než jednu koženou věc, nosit kůži a semiš a také vzájemně kombinovat lesklou a matnou kůži. Nejlepší je doplnit soubor o elegantní kožené doplňky - módní vlásenky a rukavice, náramek.

Doporučuje se vybrat kabelku tak, aby odpovídala barvě, a černé kalhoty nebo sukně vždy doplní soubor koženou bundou. Stejné pravidlo platí i pro klobouky - klobouky a barety.

Jak si vybrat

Správně nasazená bunda by měla těsně přiléhat. U dívek s plným dolním tělem nebo nohama, zúžené věci nebudou fungovat, je lepší věnovat pozornost produktům rovné nebo lichoběžníkové siluety. Bunda s protáhlými podlahami a klopami je ideálním modelem pro malou holčičku s malou hrudí. Volejbalová bunda a velký klenot na krku pomohou vizuálně zakrýt nedokonalost proporcí postavy.

Krásně vypadá krátká bunda nebo sako, stejná barva jako vlasy. To je kombinováno s šaty ve velkém vodorovném pruhu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky