Oblečení pro vysoké ženy

Oblečení pro vysoké ženy

Všechny dívky chtějí vypadat stylově a krásně, mají ve svém šatníku věci, které dobře zdůrazní všechny výhody a skryjí vady postavy. Vysoké dívky s modelem vypadají často obtížně při výběru oblečení. Většina spravedlivého sexu chce být na místě dlouhosrstých krás, ale ani si nedokáže představit, jak těžké jsou někdy vysoké dívky.

Vlastnosti

Oblečení pro vysoké ženy, stejně jako pro jakýkoli jiný typ postavy, má své vlastní vlastnosti, které pomáhají zdůraznit dlouhé nohy, zaměřit se na pas a pomoci postavě, aby se stala proporcionálnější. Při výběru oblečení by vysoké dívky měly brát v úvahu některé nuance, díky kterým budete vypadat perfektně:

  • Nízké pasové oblečení se hodí pro dámy, které chtějí vizuálně vypadat o pár palců níže. Kalhoty, šaty nebo sukně s nízkým pasem se zaměří na boky, mírně „snižují“ vás.
  • Vyhnutí se monochromatickým obrazům. Sady monochromatických dámských oděvů vytvářejí efekt tahání siluety, vhodnější pro dívky krátkého vzrůstu. V opačném případě se za ideální považují kontrastní kombinace spodní a horní části oblečení. Černá a bílá klasika - přesně to, co potřebujete. Široký pás doplňují monochromatické šaty, což je rozdíl mezi spodní a horní částí.
  • Používejte příslušenství, které je zcela nevhodné pro holčičky. Tyto položky zahrnují velké korálky a náhrdelníky, objemné náušnice a velké tašky. To vše vám pomůže dostat o něco nižší. Malé šperky nebudou vypadat vůbec, budou prostě ztraceny ve vašem obrazu.
  • Světlé barvy oblečení jsou ziskovou a velmi vhodnou volbou pro vás. Oblečení neonové barvy bere veškerou pozornost na sebe, a váš růst se stává ne tak chytlavé.

Populární modely

Šaty

Vysoké dívky mají právo být pyšné, že mohou nosit krátké koktejlové šaty s lehkostí. Nejdůležitější věcí zde není přehánět to s mini-délkou, aby nedošlo k přeměně elegantní ženský obraz na vulgární. Spusťte paže podél těla a vyznačte bod, kde se prsty dotýkají boků. Bude to minimální délka mini šaty.

Pokud dáváte přednost dlouhé rovné šaty, pak dávejte přednost modely s otevřenou linii zad a hluboký výstřih. Tyto prvky mají schopnost zkrátit siluetu. Šaty v obchodním stylu s poloprůhlednou siluetou vám budou dokonale vyhovovat.

Dlouhé šaty a šaty střední délky s nadýchanou sukní jsou také vhodné pro majitele dlouhých nohou. Nezapomeňte na pravidlo jasných barev. Světlé letní šaty budou pro vás v horkém počasí stejně důležité.

Kalhoty

Vysoké holčičky s dlouhýma nohama mohou nosit naprosto všechny styly kalhot: zúžené, rovné, jezdecké kalhoty a další modely. Chcete-li vizuálně vypadat níže, zvolte kalhoty s nízkým pasem nebo rozšířené ze stehna. Chudé kalhoty by měly být v ideálním případě zastrčeny pod, takže nohy se objeví o něco kratší.

Držitelé velké výšky by měli také věnovat pozornost oříznutým kalhotám, kalhotám a capri. Koneckonců, jen na vysokých dívkách, tyto modely kalhot vypadají úměrně a stylově.

Pokud jde o džíny, je lepší dát přednost příteli nebo přímo na klasické modely. Opět platí, že pokud chcete vypadat níže, pak zapomeňte na módní vysoký pas. Kombinézy na džíny také perfektně sedí na vysokých krásách.

Sukně

Sukně je univerzálním prvkem šatníku, který lze kombinovat s různými typy halenek. Pro vysoké lidi, můžete zvážit několik možností.Nejdůležitější je získat proporcionální obraz. Pro dívky pracující v kanceláři. Dokonale zapadají modely sukní do poloviny stehna nebo kolena. Tužka sukně je jen pro tenké dlouhé legged ženy.

Chcete-li vytvořit sexy, ženský vzhled, věnujte pozornost tekoucí a rozšířené sukně nad kolenem. Plisovaný model také dokonale zdůrazní štíhlost vaší postavy.

Pokud máte široké boky, pak klasická sukně, doplněná o bundu nebo sako, pomůže zvýraznit jejich silné stránky a skrýt nedostatky. K vyvážení částí figurky, která se vyznačuje úzkými boky, vícevrstvými sukněmi nebo modely s bujnou spodinkou, to pomůže.

Trička a halenky

Vysocí zástupci spravedlivého pohlaví jsou často také majiteli širokých ramen, což je jejich hlavní komplex. Vyřešte tento problém s různými akcenty. Například, V-výstřih halenka pomáhá zaměřit se na výstřih, a široká ramena zůstanou neviditelná. Pro dámy vysoké jsou vhodné jak krátké rukávy, tak dlouhé rukávy. Ale v každém možném způsobu se vyhněte délce rukávu 3⁄4. V okolí se může zdát, že halenka je pro vás malá.

Účinek malé věci může být také způsoben krátkými modely halenek a triček. Nahraďte je volnými nadrozměrnými možnostmi, nebo jen na dlouhé tričko.

Také je třeba se vyhnout halenkám se stojáčkem, který výrazně prodlužuje siluetu.

Svrchní oděvy

Elegantní kabáty si z roku na rok zachovávají svůj význam a jsou ve výšce módy. Pokud jste fanouškem tohoto typu svrchního oděvu, pak je vaše vysoká postava ideální pro modely střední délky až kolena nebo mírně vyšší. Zapomeňte na velmi dlouhé modely, které mohou vypadat dlouho a nepřiměřeně. Kabáty v podobě hrazdy nebo pončo vypadají na vysokých dívkách dobře.

Dlouhé modely mají místo jen v případě elegantních kabátů. V dlouhé srsti drahé kožešiny, budete vypadat jako skutečná královna.

Pokud jde o bundy, je lepší dát přednost modelům až do stehna. Krátké kožené bundy by neměly být nošeny, protože otevírají nohy, což činí tělo nepřiměřeným.

Boty

Mnoho majitelů růstu modelu se snaží všemi možnými způsoby, aby se vyhnuli botám s podpatky, aby nedocházelo k přidávání dalších centimetrů k jejich vysoké postavě. Ale ploché boty vypadají spíše těžkopádně a vaše noha vypadá ještě větší. Vytvořte efekt miniaturních nohou pomocí nízké paty, která nebude výrazně prodlužovat postavu, ale noha bude vypadat úhledněji.

Tajemství výběru oblečení

Pro vysoké dívky je často těžké najít správné oblečení, ať už se jedná o šaty, kalhoty nebo halenky. Mnohé blůzy, které vám dobře padnou, mají nevhodný rukáv, který vypadá krátce. To neznamená, že halenky s dlouhými rukávy jsou pro vás tabu. Složte nebo vyhrnout rukáv, naštěstí moderní móda vám to umožní. Totéž platí pro kalhoty, pokud samozřejmě nejsou kancelářské možnosti.

Pro každou novou halenku si vyberte správné příslušenství s velkými předměty. On vezme celou ránu na sebe, odkloní pozornost od výšky vaší výšky.

Vysoký růst je ctnost, ne problém vůbec. Nikdy se nevysunujte, držte záda rovně a ramena - narovnána. Po shrbení nebudete snižovat centimetry od vaší výšky, ale pouze problémy s páteří.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky