Mikina "Suicide Squad" pro muže a ženy

Svitshot Suicide Squad pro muže a ženy

Obrazy slavných osobností a hrdinů senzačních filmů se často objevují jako módní tisky na stylovém oblečení pro mládež. Stalo se to s hrdiny kinocomix "Suicide Squad". Oni zdobili pánská a dámská trička, doplňky a, samozřejmě, oblíbené oblečení všech uliček ve stylu Street - mikiny.

Vlastnosti

Předtím, než pochopíte, která mikina ze série „sebevražedných družstev“ bude vypadat nejvíce stylově, je důležité rozhodnout o tvaru mikiny.

Mikina je křížem mezi svetrem a mikinou. Klasická mikina je vyrobena z teplé tkaniny s jemným viskózním vzhledem, protože na model bude později aplikován stylový potisk.

Svetr
mikina
mikina

Mikina nemá vysokou bránu a kapsy. Ve standardní verzi modelu není kapuce, v nových kolekcích je však možno pozorovat módní mikiny s kapsou klokana a kapucí. Takové oblečení je předmětem šatníku v unisex stylu. Některé ženské modely se zúžily na dno a některé štíhlosti.

Netřeba dodávat, že mikina je neuvěřitelně pohodlná a praktická? Ale kromě komfortu musí mít také tuto chuť, která vytváří individuální obraz. Tisk „sebevražedné skupiny“ vás jistě nenechá bez dozoru.

Sebevražedná skupina jako komik již dlouho existuje, nicméně v srpnu 2016 vyšel film se slavnými herci v neobvyklých rolích. Navzdory protichůdným a někdy negativním hodnocením filmových kritiků se zářiví charizmatičtí hrdinové zamilovali do publika. Zloději nejvyššího standardu, poslaní úřady úřadům smrti, každý svým způsobem má určitý kouzlo, jas a barvu.

Toto nasycení barev a stylu se nemohlo odrazit v oblečení fanoušků kinokomiků a jednoduše fanoušků odvážného oblečení ve stylu ulice. Na mikinách se objevily chytlavé obrazy Joker a jeho bláznivá přítelkyně Harley Quinn, Dadshot, El Diablo, Krok, Katana a další hrdinové.

Kromě obrazů z komiksu, tam jsou mikiny s potisky z filmu se specifickými herci.

Prohlédněte si oblíbené modely

  • Mezi výhradně ženské modely mikin je teplý růžový svetr s obrazem Harley Quinn. Slavný rytmus a ostré rysy tváře a silueta hrdinky komiksu přesně a cenově řeknou o odvážném charakteru majitele mikiny.
  • Netřeba dodávat, že Jared Leto byl schopen dýchat čerstvě a na rozdíl od svých předchozích poznámek do Joker. Tento zářivý bláznivý vzhled Jared-Joker se objevil na ženských fuchsiově zbarvených mikinách.
  • Obraz Margot Robbie v roli Harleyho Quinna byl tak působivý, že se tento obraz stal hitem v tištěných tiscích. Potvrzuje to černá mikina a detail neodolatelné hrdinky.
  • Nesrovnatelný Diablo, který Jay Hernandez tak úspěšně hrál, zdobí dámské a pánské mikiny v džínové barvě. Barevný vzhled a mystické tetování přidaly k tomuto modelu tajemství a skrytý pocit nebezpečí, podtržený ohnivým dnem mikiny.
  • Romantické dámy jistě potěší zelenou mikinu s obrázkem slavného milostného páru. Harley a Joker jsou jako vždy neodolatelní ve své lásce šílenství.
  • Sebevražedná skupina je plná dospělých vtipů a odvážných výroků, bez nichž by tento film nebyl tak komický a odvážný. Není divu, že odvážná gesta se přesunula na pánskou dvoubarevnou mikinu. Černá se žlutou barvou a obrazem Joker v centru - vše, co potřebujete pro módní tisk.
  • Obraz komiksového vraha Kroc vytvořil úspěšný model mikiny v tandemu s bílými a hnědými barvami. Ztělesnění síly a nepřemožitelnosti tohoto obrazu učinilo model neuvěřitelně populárním mezi lidmi.
  • Dovednost vlastnit Katanu Soulkeeper je ztělesněním odvahy a statečnosti obyčejné ženy. Jeho okouzlující obraz a bohaté vícebarevné pozadí dělaly tuto mikinu jasnou i v tmavých barvách.
  • Proměnné povahy, které chtějí sjednotit všechny postavy komiksu v jediné mikině, budou vyhovovat modelu s lebkami spojenými s každou postavou. Barevnost této mikiny je tak rozmanitá, že ji můžete kombinovat s jakýmkoliv oblečením každodenního stylu.

Na svetr „Suicide Squad“ si můžete vyzkoušet obrázky různých hrdinů, cítit se jako intelektuální Joker nebo krutý Croc, postavený na obraz extravagantního Harleyho nebo tajemného Diabla. Každý fanoušek takové módy najde v těchto výtiscích něco blízkého.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky