Jak nosit černou mikinu?

Jak nosit černou mikinu?

Nedávno, ve světě módy, nový stylový oděv - mikina. Ukázalo se, že ta věc je tak pohodlná a praktická, že nyní v šatníku každé módy nebo módy je alespoň jedna mikina.

Co je to mikina? Ve skutečnosti se jedná o raglánový svetr s kulatým výstřihem. Jeho výhoda spočívá v tom, že téměř všechny modely mají volný řez, který nebrání pohybu osoby. Zpočátku se jednalo o sportovní oblečení, ale vysoká poptávka po tomto výrobku z něj učinila multifunkční prvek šatníku. Dnes můžete potkat chlapa nebo dívku ve stylové mikině ve sportovním klubu, v kanceláři, v centru města, v nákupním centru, ve večerním klubu. Nejoblíbenějším modelem dnešní mládeže je černá mikina.

Barevné prvky

Dříve byla černá považována za obyčejnou barvu, za kterou se lidé bez stylu a vkusu mohli schovat. Dnes je však černé oblečení zaslouženě velmi populární. To je věřil, že lidé, kteří mají módní černé oblečení v jejich šatníku držet krok s dobou, následovat inovace ve světě módního průmyslu, snaží se vypadat stylově a charakteristické jejich času.

K dispozici je také verze, že černé oblečení lze kombinovat s jakýmkoliv jiným prvkem skříně. Bílá barva, různé světlé barvy (červená, žlutá, oranžová, karmínová, tyrkysová, modrá, zelená a další), uklidňující pastelové odstíny (světle žlutá, fialová, modrá, světle růžová, máta atd. Budou vypadat skvěle s černým tónem. atd.), jakož i omezené klasické tóny (béžová, šedá, hnědá).

K obleku

Mikina - takový prvek šatníku, který se ve skutečnosti hodí všem. Ale především je to styl mládeže, proto je mikina považována převážně za oblečení pro mládež.

Černé mikiny si mohou dovolit lidé různých věkových kategorií. Je pouze nutné zvolit vhodný styl, model a celý obraz správně. Nicméně, zástupci módního světa doporučují opatrnost k léčbě této barvy pro lidi, kteří jsou svou povahou příliš bledé barvy.

Barevné kombinace

Zdá se, že prostá černá mikina a další možnosti nemohou být. Černá je však považována za univerzální, takže výrobci dámských a pánských oděvů se ujistili, že řada mikin se liší stylem, jasem a někdy i extravagancí.

Černá a bílá kombinace zůstane nezměněna. Hra kontrastů je vždy ve výšce módy. Světlé kombinace jsou však také ve vysoké poptávce, nezapomenutelné barevné snímky jsou mezi mladými lidmi aktuální, proto mladí kluci dávají přednost pruhovaným mikinám. Zajímavé jsou také modely s geometrickými vzory jasných barev.

Varianty modelů

Vzhledem ke zvýšenému zájmu mladých lidí o černé mikiny se výrobci stylových oděvů snažili co nejvíce diverzifikovat modelovou řadu a brát v úvahu vkus všech příznivců módního sportovního oblečení.

 • Mikiny bez potisku a mikiny bez potisku jsou klasické černé modely, které se používají pro každodenní nošení i pro oficiální akce.
 • Mikiny s potiskem - nejvýznamnější a stylové možnosti dodnes. Mladí lidé preferují abstraktní kresby, mikiny s obrázky zvířat, různá města, historické a architektonické památky, hudební nástroje atd.
 • Velmi populární jsou také mikiny s nápisy a mikiny s čísly. Tyto modely jsou dobře kombinovány s hubenými džíny, legíny, šortky.V těchto šatech můžete jít do posilovny, na piknik, setkat se s přáteli.
 • Mikiny s ozdobnými prvky (výšivky s kamínky nebo ozdobnými kameny, nápisy na rukávech v podobě pruhů) jsou skvělou volbou pro stylové moderní oblečení.

Co na sebe

Černá mikina je tak všestranným prvkem skříně moderního člověka, že dokonale ladí s jakýmkoliv jiným oblečením:

 • s džíny různých stylů a odstínů, stejně jako sportovní obuv;
 • s klasickými kalhotami a kotníkovými botami nebo botami s rovnou špičkou a středně vysokými podpatky;
 • s kraťasy (džínové, manšestrové, pletené nebo bavlněné) a tenisky, tenisky nebo mokasíny;
 • se sukněmi různých stylů (minisukně, tužková sukně s vysokým pasem, krátká skládaná sukně, sukně na podlahu, sluneční sukně atd.)

Přehled návrhářských novinek

 • Prabal Gurung, Adam Lippes a Brock Collection uvolněte mikiny s různými nápisy. Někdy na oblečení najdete nejen nápis v podobě slova nebo nějakého sloganu, ale prakticky celý citát.
 • Kamenný ostrov vyrábí oblečení pro opravdové muže. Modely mikin této značky se vyznačují vynikajícími materiály a kvalitními materiály.
 • Firma Nike vždy považován za vůdce sportovního oblečení. Černé mikiny značky Nike jsou obzvláště žádané mezi lidmi, kteří se aktivně podílejí na sportu, protože toto oblečení má vysoký komfort, dokonale absorbuje pot, neomezuje pohyb při tréninku.
 • Balr - jedinečná značka, která je vhodná pro mladé, stylové a ambiciózní lidi. Černé mikiny mají jedinečný design, na které je umístěno firemní logo.

Stylové obrázky

Pro muže

Černá mikina a kalhoty s rovným střihem jsou dnes ležérním stylem. V takovém souboru můžete jít do kanceláře nebo dokonce na obchodní jednání. Pokud si vyberete stylové džíny nebo džínové kraťasy a sportovní boty pro černou mikinu, pak se můžete bezpečně vydat na romantický piknik nebo na procházku z města.

Pro ženy

Dámský šatní skříň umožňuje vytvořit neuvěřitelnou paletu různých obrazů. Doplňte svou černou mikinu o hubené džíny a jít nakupovat. Pro ležérní styl je možné kombinovat mikinu s kraťasy nebo krátkou sukni, džíny různých stylů.

Ne nutně sportovní typ oblečení zahrnuje návštěvu tělocvičny a různé cvičení. Správně kombinující prvky vašeho šatníku, můžete vytvořit obrazy, které jsou typické pro ležérní styl a někdy i pro obchodní styl.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky