Mikiny s potisky, vzory a logy

Mikiny s potisky, vzory a logy

Každý z nás chce vypadat stylově a originálně, aniž by na to vyvíjel zvláštní úsilí. Různé mikiny s potisky, vzory a logy snadno vytvoří potřebnou náladu obrazu pro každý den.

Vlastnosti

Mikina - elegantní svetr s kulatým výstřihem, délka stehen, určená pro sportovní nebo každodenní nošení. Mezi jinými oděvy má své charakteristické rysy.

Mikina musí být nošena přes hlavu, nejsou tam kapsy, zipy a kapuce. Manžety, krk a opasek jsou opatřeny gumičkou nebo zdobenou reliéfní tkaninou, která ji napodobuje.

Pod výstřihem se často nachází vložka ve tvaru písmene V. Zpočátku chránila krk před protahováním. V moderních každodenních modelech, takový vložka zůstala jako památný dekorativní prvek.

Mikiny jsou vyrobeny z hustého úpletu, často izolovaného zevnitř fleecovým vlasem. Ujistěte se, že máte dlouhé rukávy, jako je raglán.

S banánem

Veselé svetry v banánovém vzoru si vyberou mladé lidi, kteří preferují nestandardní řešení. Veselé žluté ovoce vypadá roztomilé na jakémkoli pozadí a přidává obraz letní nálady.

Se zmrzlinou

Další originální letní verze modelů na mikině je zmrzlina. Roh nebo popsicle - věc chuti. Totéž platí pro barvy, intenzitu tisku a velikost. V každém případě se ukazuje, netriviální verze oblečení pro každý den.

S nápisy

Na svetr nemá nic takový výhled jako hluboký nápis. Proto jsou psané tisky častým výskytem módních mikin. Významná data, zajímavé citáty a jednoduché pravdy jsou výstižné, ale prostorné vyjádření jejich názorů a nálad.

S výšivkou

Vyšívané, textury prvky na svetr - skutečné dekorace. Tento model vypadá stylově, bohatě a neobvykle. Různé vzory jsou vyšívány - od abstraktního barevného prolínání čar až po konkrétní obrazy, jako jsou ptáci a květiny. Takto jsou zdobeny rukávy, hrudník nebo ramena mikiny.

S princeznou Pupyrkou

Postava z karikatury „Dobrodružný čas“, která je známá mladým lidem, je vtipným a protichůdným obrazem. Princezna Pupyrka si díky své světlé charismě vydobyla čest na módních mikinách.

S Mickey Mouse

Oblíbený od dětství charakter pěkné vidět a docela dospělé mikiny. Jasný, barevný a veselý, zvedá duchy, ředí šedivost dnů a vyhlazuje nadměrnou vážnost.

S logem

Zpočátku byla jako sportovní oblečení použita mikina. Často zdobené jmény, odznaky fotbalových klubů a dalších symbolů. Proto obraz loga na hrudi - nejběžnější věc. Značkové odznaky, emblémy a symboly se nejčastěji nacházejí na mikinách.

S prostorem

Populární prostor téma na oblečení vypadá velmi působivé. Světlé barvy vesmíru, abstraktní, plynoucí z jednoho do druhého, vytvářejí mystický a fascinující obraz. Tajemné modro-fialové pozadí s duhovými mlhovinami, souhvězdími a planetami změní každou mikinu na umělecké dílo.

S mraky

Lehkost na hustý svetr bude dávat roztomilé mraky na celém povrchu. V takových šatech se cítíte lehce a beztíže. Modrobílé barevné schéma dokonale ladí s vašimi oblíbenými džíny.

S ananasem

Ovocné motivy nejsou o nic méně populární než květinové. Živým příkladem je ananas na mikině.Exotické ovoce rozptýlené kolem svetr, šťavnaté a stylové zdůrazňují individualitu obrazu.

S koblihy

Koblihy, baculaté a kulaté s jasným fondánem a pestrobarevným postřikováním - oblíbený obraz na mladých halenkách. Obraz zdůrazňuje chuť a smysl pro humor majitele takové mikiny.

S pandou

Dotyková zvířata zobrazená na jejich oblíbeném oblečení byla vždy populární. Monochromatický panda - živý příklad. Někdy je lakonický obraz tmavých očí a nosu na světle šedé nebo bílé mikině dostačující k rozpoznání známého asijského medvěda.

S jednorožcem

Legrační nebo vážné obrazy jednorožců - další možnost odlišit se od davu. Mýtický kůň je obvykle doprovázen duhou, květinovými motivy nebo kosmickými expanzemi. A nakonec si romantický nebo zábavný obraz.

S matryoshkou

Světlé výtisky na svetr mohou být nečekané. Matryoshka? Proč ne! Taková mikina není trochu triviální. Konec konců, panenka může mít jakoukoliv barvu, tvar a charakter.

S čísly

Čísla jsou v našich životech někdy velmi důležitá. Čísla, kódy, data, mohou být šifrovány důležité věci pro lidi. A jsou vytištěny na mikině, jsou vždy tam, vypadají stylově a tajemně.

Se simpsony

Postavy nejdelší a nejznámější kreslené série jsou dychtivě vytištěny na oblečení. Nemusíte sledovat tuto karikaturu, abyste nepochybně rozpoznali Homera, Marge nebo Barda Simpsony. Veselý a originální tisk vypadá vhodně ve světlém obrázku pro mládež.

S růžemi

Květinový potisk neztratí mezi dívkami význam díky své romantické orientaci. A růže - nejvhodnější květiny zdobí dámské oblečení. Jediná velká květina ve středu mikiny nebo mnoho malých růžových květenství dá jí ženskost a něhu. Tuto možnost lze nosit i se sukní.

Se zvířaty

Lidé se často spojují s jakýmkoliv zvířetem. Realistický a detailní obraz lva, mývala, medvěda, lišky nebo kočky - příležitost ukázat jejich příslušnost k fauně. A vypadá to stylově a originálně.

S korunou

Laconický obraz zlaté korunky na hrudi je mírným náznakem naší vlastní autority. Každý chce být králem nebo královnou. Taková neškodná recepce poskytne příležitost cítit se důležitou, ne bez podílu humoru.

S dinosaury

Legrační, jako dětská mikina s malými figurkami dinosaurů - originální řešení pro procházky, setkání s přáteli a relaxace. A větší a realističtější tisky jsou pýchou mimořádné módy.

S motýly

Romantické motýlí svetry jsou skutečným nálezem pro ženské ženy. Elegantní potisk dodává měkkost a eleganci i sportovní mikině. Lze jej snadno nosit s kalhotami nebo šortkami, stejně jako se sukní nebo přes pletené šaty.

S Merlin Monroe

Legenda ženy, Marilyn Monroeová - muž hodný obdivu. Není divu, že její portréty zdobí oblíbené mikiny. Mužské modely - včetně!

S Gravity Falls

Další populární animovaná série je často nalezená tištěná na oděvech. Existuje mnoho možností: jednotlivé postavy, logo seriálu a dokonce i celý rám můžete ozdobit svou mikinu.

Se spisovateli

Můžete zdůraznit své osvícení a erudici a vzhled. Stačí, když si na něj vezmete sako se spisovatelem. A tak můžete bezvýhradně naznačit jejich literární preference.

Se superhrdiny

Praví fanoušci populárních postav bývají jako oni. Jejich portrét na své oblíbené pohodlné mikině umožňuje každý den obdivovat jejich modly. Tváře a postavy, atributy moderních superhrdinů nebo scény z filmu jsou častou verzí obrazů na každodenním oblečení.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky