Mikina je ...

Mikina je ...

Mikina - co to je

Mikina je typ svetr, jehož zvláštním rysem je střih. Je navržen jako mikina, díky které je pohodlnější a všestrannější, vhodný pro většinu vašich šatních skříní a stylů. Mikina přišla v módě ne tak dávno, ale již se jí podařilo získat srdce nejen módy, ale i těch, kteří ji nesledují.

Překlad a význam slova

Příběh vzhledu slova „mikina“ je jedinečný. Na začátku, když vyslovuje toto slovo, zdá se, že základem je slovo „sladký“, které přeloženo z angličtiny znamená „sladký“, ale ve skutečnosti tomu tak není. Mikina je typ svetr, což znamená, že je založena na slově "svetr". Nicméně stojí za to zvážit okamžik, že druhé slovo, které tvořilo tento název pro nový prvek skříně, bylo „košile“, tedy košile. Ukazuje se, že slovo „mikina“ bylo tvořeno dvěma slovy „svetr“ a „košile“. Právě tyto dva pojmy vysvětlují nejen popularitu tohoto prvku oděvu, ale také jeho univerzálnost.

Jak to

Vznik takového univerzálního prvku šatní skříně jakéhokoliv mod a nejen podle pravidel, zvažuje Benjamina Russella, který vyrábí spodní prádlo v USA, která se objevila v dvacátých letech dvacátého století, kdy jeden z hráčů univerzitního fotbalového týmu si stěžoval na Benjamina, že je horký hrát ve svetru. To bylo pak, bez váhání na dlouhou dobu nad jeho novým stvořením, Russell vytvořil první svetr z bavlněné tkaniny, který později stal se známý jako "mikina".

Tento prvek šatníku se zpočátku rozšířil v okruhu sportovců. První hráči, kteří si koupili mikinu, byli tým Philadelphie, a pak se o tuto bundu zajímali nejen fotbalisté, ale i další sportovci z různých sportů.

Byl to tento průlom, který znamenal nové kolo ve světě módy. Mistr také hrál stejně důležitou roli v historii mikin. Tkanina, ze které byly šité mikiny, se ideálně hodila pro nápis a potom bratrská společnost Feynblum začala vyrábět nápisy na mikinách a také patentovala technologii loopwheeled.

Každoročně rostla popularita mikin a v šedesátých letech začaly nosit tento prvek oblečení nejen sportovci, ale i obyčejní studenti. Každoročně se začaly ve filmech stále více objevovat mikiny na jevišti, protože byly rozděleny mezi různé segmenty populace.

Díky svému pohodlí se mikiny přesunuly ze světa sportu do běžného života.

Co se liší od ...

Stojí za zmínku, že mikina je zdánlivým lehkým sportovním svetrem, který je obvykle šitý z hustého úpletu. Mnoho lidí ho snadno zaměňuje s mikinou nebo svetrem. Ano, tyto prvky jsou velmi podobné, ale nejsou to stejné šatní skříně. Níže uvádíme jejich hlavní rozdíly.

Od mikiny

Pokud hovoříme o tom, co se liší v takových pojmech, jako je mikina a mikina, pak je třeba poznamenat, že znakem mikiny je absence kapuce a zipu, jakož i přítomnost elastického nebo vlnitého materiálu na manžetách nebo řezech. Mikina je objemnější a zpravidla velmi teplá, zatímco mikina je šitá z lehčích materiálů. Hlavní rozdíl lze také považovat za rozsah použití tohoto oděvního výrobku. Pokud se dá mikina nosit v každodenním životě, mikina stále zůstává především sportovní.

Z longslive

Co je to dlouhosrstý? Dlouhé rukávy jsou podobné tričkám, jejichž zvláštností je, že tento kus oděvu má dlouhé rukávy. Obvykle dlouhotrvající šití z měkké, tenké a elastické tkaniny. A pokud on, zpravidla, hodí postavu, a leží přísně na to, pak mikina má volnou velikost a neomezuje pohyb.

Z svetr

Zdálo by se, že všechno je zde jasné a srozumitelné, protože svetr byl předek mikiny, ale je tu mnoho drobností. Za prvé, svetr je oblečení pro zimní období, a často materiál pro to je příze, která má také určitou váhu. Charakteristické vlastnosti svetrů jsou: dlouhý rukáv, vysoký límec, nedostatek přezek a přítomnost manžet. Mikina má vždy zaoblený výstřih a raglánové rukávy. Tento typ oblečení je mnohem lehčí než svetr, a obvykle se nosí na podzim, a není vhodný pro zimu.

Od svetr

Svetr - lehký svetr bez límce s výstřihem. Stejně jako mikina nemá zipy. Jumper také vstoupil do světa módy ze sportu, ale stále existují rozdíly. Mikina je šitá z lehčích materiálů, má tvar "kruhového" výřezu a je také kratší než můstek. Kromě toho má můstek často volné dno, které není doplněno elastickým elastickým materiálem.

Z mikiny

Mikina má na rozdíl od mikiny zip, stejně jako kapuci se stojáčkem, který slouží k ochraně před větrem. Mikina je šitá bez límce, nemá žádné upevňovací prvky, jak bylo uvedeno výše. Mikina navíc vypadá mnohem masivněji a je objemnější a je prvkem sportovního oblečení.

Od pulovru

Jedinečnost pulovru ve V-krku. Zpočátku byl tento typ oblečení nosen výhradně muži, ale slavný Coco Chanel představil tento prvek do šatníku žen. Tyto oděvy jsou tradičně vyráběny výhradně z tenké a měkké příze. Je teplejší než mikina a je obvykle řezán bez vložení elastických pásů nebo vlnitého materiálu podél okrajů. Kromě toho můžete zřídka najít svetr s přítomností jakýchkoli jasných nápisů nebo kreseb, které jsou známé pro mikinu.

Co se nosí s mikinou

Mikina je velmi univerzální oblečení. Snadno se používá k vytvoření elegantního, obchodního i slavnostního vzhledu. To je důvod, proč mikina tak rychle naplnila šatník módy.

Nyní je velmi populární. Velmi relevantní mikiny se zajímavými a neobvyklými vzory, které jsou navrženy tak, aby zředily nudný každodenní život. Mladí lidé rádi nosí mikiny ke studiu, střídají se sukněmi a kalhotami, zatímco zralé ženy se „zahřívají“ v kanceláři a dávají je na košile.

Pro obchodní styl se doporučuje kombinovat mikiny s rovnými kalhotami a sukně střední délky. Chcete-li vypadat tak stylově, jak je to jen možné, musíte se ujistit, že kalhoty dokonale zapadají do boků, protože obvyklá délka mikiny končí tam, kde začínají kalhoty. Nyní však mohou výrobci potěšit své zákazníky a netradiční délkové mikiny - v bocích a výrazně nižší.

Od sukně by měla věnovat pozornost tužkové sukni a skládané sukni. Budou vypadat s mikinou velmi elegantní a ženský, jak je to možné.

Samozřejmě, pokud se chystáte koupit tento kus šatníku pro kancelář nebo studium, měli byste si najít prostou mikinu. Všechny druhy kreseb a nápisů mohou být v rozporu se striktním oblékáním, stejně jako pokazit idylu obchodního obrazu. To může být klasický (černý, bílý odstín), nebo aktuální tento rok, olivový, bardo, studený zelený a tmavě modrý.

Košile s pevným límcem, který lze nosit pod mikinou, bude právě tou správnou cestou. V tomto případě by obuv měla věnovat pozornost botě, lakovaným botám, klínům. Pata může mít libovolnou délku, nebo nemusí být vůbec - plochá obuv může také úspěšně zapadnout do obrazu. Taška by neměla být příliš objemná.

Pro každodenní procházky si můžete vybrat mikinu s jasným a velkolepým vzorem.To by mělo být doplněno o hubené džíny, jeggins nebo jeans-gerfrendami. Nicméně, můžete a sukně délka "maxi", nicméně, to by mělo být dovedně vybrán. No, pokud to není příliš svěží a bude tekoucí a poměrně lehké. Pro boty nejsou žádná omezení - můžete si vyzvednout jakoukoliv dvojici celé odrůdy. Tenisky, sandály, baletní boty, sandály ... Všechno, co dobře zapadá do kompozitního obrazu.

Z tašek je lepší věnovat pozornost populárním letošním koženým batohům.

Mladé dívky si mohou dovolit mikinu v kombinaci s minisukní jakéhokoliv stylu. Úspěšným doplňováním obrazu černými punčochami, taškou s dlouhým popruhem, stejně jako obuvi s masivními podešvemi, můžete získat velmi efektivní a stylový vzhled.

Přes všechny druhy šatních prvků je mikina nejoblíbenějším a nejoblíbenějším oděvem mnoha žen. Dokonale zapadne do jakéhokoliv oblečení a doplní obraz. Každá móda ví, že v základní skříni je třeba mikinu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky