Šampony pro kolagen

Šampony pro kolagen

Mezi nejrůznějšími kosmetickými přípravky pro vlasy je nemožné neudělit takovou možnost jako kolagenový šampon. Často, levné masové tržní značky používají zvířecí kolagen k tomu, aby produkoval to, který je významně nižší než jiné druhy (a, především, kolagenu rostlinného původu). Protože složka extrahovaná ze zvířecích kůží je špatně vnímána lidským tělem a může způsobit alergie, její použití nakonec vede k četným sporům - takové šampony jsou prospěšné nebo škodlivé.

Před nákupem a použitím zvoleného nástroje proto zkontrolujte jeho složení.

Další výhodou bude přítomnost různých olejů rostlinného původu - olivových, broskvových a dalších. Vyživují nejen vlasy, ale i pokožku hlavy, při pravidelném používání, což dlouhodobě působí jako léčebný efekt.

Typy a značky

Název šamponu již často obsahuje informace o jeho nejdůležitějších složkách, což značně zjednodušuje výběr výrobku. Tak například kolagenu mohou být dodržovány kyselina hyaluronovákterý je v moderní kosmetice velmi populární. Tam jsou také šampony placentární kolagens biotin ac mořského kolagenu, který je extrahován z mořských řas a je považován za jeden z nejlepších.

Šampon Gold Silk "Hyaluron + Collagen" - jeden z těchto nástrojů, populární na trhu. Je zaměřen na obnovu poškozených vlasů, včetně četných skvrn. Kromě šamponu, v řadě této značky je maska ​​na vlasy, dvoufázový sprej a další prostředky, které vám umožní provádět celou řadu kosmetických operací pro ošetření matných a sušených vlasů. Značka také obsahuje arganový olej, který je velmi bohatý na keratin, látku nezbytnou pro kůži spolu s kolagenem.

Značky jako "Kativa" produkují "antistresové" šampony a kondicionéry pro poškozené vlasy. Jejich řada nástrojů "Komplex Omega" obsahuje nejen kolagen, ale také řadu účinných látek, které obnovují vlasy. To včetně speciální aminokyseliny, komplex omega a další složky, mezi nimiž podle výrobce neexistují žádné, které by mohly poškodit lidské tělo.

Šampon značky "ProFresh" To bylo často známé jako dobře pěnění, příjemné použití a "dlouhotrvající" lék. Celá značka jako celek se dokázala etablovat v zemích SNS a vydala rozsáhlou řadu produktů.

Čtyři typy šamponů jsou navrženy tak, aby se zabývaly specifickými nedokonalostí vlasů:

  • spad
  • suchost
  • křehkost
  • nedostatek objemu.

Takže při výběru můžete postupovat z osobních potřeb a zaměřit se na nejakutnější problém. Zároveň se celá značka liší poměrně rozumnými cenami.

Recenze

Otázka zůstává otevřená zda je kolagen v této formě škodlivý pro vlasy a pokožku hlavy nebo ne. I odborníci stále nemohou dospět ke společnému názoru - někteří argumentují, že reklama kosmetických firem adekvátně odráží realitu, zatímco jiní trvají na tom, že ve skutečnosti molekuly kolagenu pouze ucpávají póry a zhoršují stav kůže. V případě šamponů to však není tak důležité, pokud kolagen použitý pro výrobu produktu nevyvolává silnou alergickou reakci.

Současně četné recenze šamponů řady značek obsahují nadšené popisy toho, jak se po použití vlasy skutečně staly luxusnějšími, vypadaly zdravěji a získávaly další lesk.Často v recenzích můžete zjistit, že takové šampony dobře hydratují vlasy.

Nicméně ani rostlinný kolagen nemůže proniknout hluboko do vlasů - tyto šampony dávají pouze krátkodobý vizuální efekt po nasycení kolagenu. Kolagen ve složení šamponu také napomáhá k přetrvávání vlasových užitkových olejů a dalších účinných látek, které posilují povrch a strukturu vlasů.

Důležité je, jaký druh barev a vůní výrobce naplnil svůj šampon.

Při výběru výrobku dávejte pozor na složení - neměly by obsahovat žíraviny (například čpavek) a syntetické složky. V opačném případě můžete po použití získat přesný výsledek. Kromě toho, dívky často stěžují, že šampony s hustými komponenty mohou vlasy těžší - to vše závisí na složení. A pokud si barvíte vlasy, vyberte si produkty bez barviv, aby se zabránilo riziku, že bude reagovat s barvivem na vlasy.

Jaký šampon si vybrat pro sebe - viz video níže.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky