Šampon Oriflame

Šampon Oriflame

Velmi významnou roli hrají vlasy ve vnějším vzhledu ženy. Dobrý make-up a elegantní šaty nevytvoří krásný obraz s neupravenými vlasy. Proto je velmi důležité zvolit vhodný kvalitní čistící prostředek od důstojného výrobce. Čištění je hlavním krokem na cestě k poslušným lesklým zdravým vlasům, jejichž stav je ovlivněn nepříznivými faktory prostředí a stresem.

Společnost Oriflame je jedním z nejlepších výrobců šamponů pro zdravé vlasy.

Historie značky

Historie společnosti začala poměrně nedávno - v roce 1967. Jeho tvůrci byli bratři Robert a Jonas af Yoknik, kteří žili ve Švédsku. Bratři byli snílci, chtěli, aby všichni lidé byli krásní a bohatí.

V té době věda udělala krok vpřed, syntetické materiály se široce používaly všude. Poté, co bratři vytvořili kosmetickou společnost, zavedli zcela nový koncept péče o pleť a dekorativní kosmetiky - používání přírodních produktů.

Robert a Jonas se navíc rozhodli použít novou metodu přímého prodeje. Potenciální zákazníci měli možnost si před nákupem produkty vyzkoušet. To bylo hodnoceno velmi vysoké, a popularita společnosti rostla.

Počínaje několika málo produkty se společnost Oriflame stala jednou z největších evropských značek distribuujících produkty prostřednictvím přímého prodeje.

Popularitu podporuje vynikající kvalita zboží, využívání přírodních surovin šetrných k životnímu prostředí. Dnes jsou produkty společnosti vytvořené nejnovějšími technologiemi používány v 63 zemích světa. Tyto výrobky byly oceněny na mezinárodních akcích více než jednou a společnost Oriflame byla uznána společností roku.

Značka nejen využívá vědecké úspěchy na světě, má k dispozici výzkumnou laboratoř, kde pracuje více než sto vědců.

Oriflame má výrobní závody v Polsku, Rusku, Švédsku, Indii, Číně a přírodní složky jsou přivedeny i ze vzdálených koutů planety. Výrobky jsou přísně kontrolovány v souladu s mezinárodními standardy kvality.

Sortiment je velmi široký. V přítomnosti všech potřebných nástrojů pro make-up, pleť a vlasové přípravky pro ženy, muže a děti. Také dostupné doplňky a klenoty. Každý katalog představuje nové produkty.

Konkrétní výrobek je přítomen v různých liniích a spotřebitelé mají možnost vybrat si produkt, který je vhodný pro jeho vlastnosti.

Vlastnosti

Jedním z největších produktů Oriflame jsou šampony. Jejich vlastností je vysoce kvalitní jemné čištění.

  • Šampony jsou vyvinuty pro různé typy vlasů, a pro každou použitou složku, která má cílené působení. Všechny šampony obsahují rostlinné výtažky a přírodní přírodní oleje, které šetrně pečují o vlasy.
  • Díky těmto přísadám výrobky posilují vlasy, starat se o jejich strukturu, saturovat užitnými látkami, chránit před ztrátou vlhkosti. Pravidelné používání šamponů Oriflame vrací vlasům zdravý vzhled a dodává jim vitalitu, což je činí hedvábnými a lesklými, poslušnými při stylingu.
  • Všechny šampony mají příjemnou vůni, který změní obvyklý šamponovací postup na zázračný náboženský obřad.

Sortiment

Sortiment výrobků je velmi různorodý.. I ta nejnáročnější žena si pro ni bude moci vybrat ten správný.

Suché

Zvláštní pozornost si zaslouží suchý šampon.

Pravděpodobně se každá žena ve spravedlivém sexu alespoň jednou dostala do situace, kdy je třeba, aby její vlasy byly v pořádku. Suchý šampon je skvělá cesta ven.

Také, suché šampony budete muset cestovat, když si nemůžete umýt vlasy. Funkce suché spreje - rychle absorbují maz a čisté vlasy. Po dlouhou dobu jim dá svěží vzhled a objem.

Spreje se vyrábějí ve válcích o objemu 150 ml, postačují pro několik postupů.

Existují dvě varianty: „Expert Balance“ pro mastné vlasy a „Expert - Maximum volume“ pro tenké.

Jejich použití je velmi snadné. Produkt je nutné nastříkat na účes, věnovat pozornost kořenům, pak rozetřít produkt přes vlasy s masážními pohyby a pak je opatrně rozčesat štětcem.

"Eleo"

Jedním z nejnovějších úspěchů značky je linie „Eleo“. Šampon obsažený v něm je výsledkem nedávného výzkumu. Kromě extraktu lopuchu a vitaminu F, který je v něm obsažen, je obohacen arganovými a růžovými oleji. Kombinace těchto látek je ideální pro všechny typy vlasů.

  • Přírodní oleje pronikají hluboko do vlasové struktury a zlepšují ji, posilují, zajišťují hladkost a lesk, přirozenou sílu a zdravý lesk se vracejí do vlasů, jsou chráněny před poškozením.
  • Výhonek lopuchu Často jsou součástí produktů péče o vlasy. Reguluje působení mazových žláz, hojí pokožku hlavy, vlasy je hladké a lesklé, změkčuje a vyživuje.
  • Vitamin F nutné chránit pokožku hlavy před suchem a podrážděním. Zabraňuje lupům a bojuje s roztřepenými konečky.

Šampon "Eleo" jemně čistí a vrací lesk vašim vlasům. Kromě toho je ekonomický a má okouzlující aroma.

"HairX"

Oriflame neodmítá výrobu milovaného seriálu "HairX". Tato série je reprezentována řadou šamponů pro různé typy a podmínky vlasů. Kromě jemného čištění mají cílenou činnost a obsahují potřebné látky.

Tam jsou šampony pro mastné, suché a poškozené, barvené vlasy s funkcí ochrany barev. Existuje prostředek, jak přidat lesk. Obsahuje diamantový prášek poskytující lesklý efekt.

Pokud máte tenké vlasy, jste perfektní „Expert - maximální objem“. Ceramidy ve svém složení posílí vlasy a dodají mu lehkost a objem. Perfektní pro vyhlazení „Expert - hedvábná hladkost“.

Pro poškozené vlasy by bylo nejlepším řešením použít "Odborná výživa". Antioxidanty a komplex Omega přidaný do kompozice pomáhají obnovit strukturu vlasů, obnovují lesk a objem vlasů. Šampon poskytuje hydratační a vyživující pokožku hlavy a vlasů, zabraňuje jejich křehkosti a suchosti a bojuje proti jejich ztrátě.

Zvláštní pozornost si zaslouží anti-aging. "Expert +". Obsahuje obnovující komplex a bílkoviny hedvábí. Tyto látky působí proti změnám souvisejícím s věkem, pomáhají v boji s otupělostí a křehkostí, snižují vypadávání vlasů, obnovují přirozený objem a lesk přirozený u mladých vlasů.

"Láska příroda"

Neméně zajímavá je série „Love Nature“, která je aktualizovanou a vylepšenou verzí řady „Nature Secrets“, jejíž základní princip - používání přírodních surovin - zůstává stejný a zahrnuje i produkty pro různé typy vlasů.

"Kopřiva a citron" je ideální pro mastné vlasy. Dokonale čistí a kopřivový extrakt zavedený do kompozice normalizuje sekreci kožního mazu. Šampon má nádherný osvěžující účinek a dodává objem. Příjemná citrusová vůně vás bude provázet po celý den.

Pro suché vlasy vhodné "Pšenice a kokos". Kokosový olej zvlhčuje a vyživuje, pravidelné používání výrobku obnoví pružnost zámků, uvolní rozdělené konce a matné barvy.

Šampony "Apple and Elderberry" a "Jojoba a Mango" jsou vhodné pro všechny typy vlasů.

"Bezinky a jablko" dobře čisté, jemně zvlhčují a dodávají pocit lehkosti. Kudrlinky budou na dotek hedvábné, zdravý lesk se k nim vrátí.

"Jojoba a mango" je 2-b1 prostředek, tj. Šampon a kondicionér. Výrobek má regenerační a ochranné vlastnosti, dává lesk, zamezuje zamotání. Po aplikaci "Jojoby a Mango" máte k dispozici snadné česání a styling.

"Milk & Honey Gold"

Jedná se o silný krémový šampon s luxusní vůní. Je vhodný pro běžné i suché vlasy. Jeho aktivními prvky jsou přírodní výtažky z mléka a medu, které se dlouho používají v kosmetologii.

"Mléko a med" má mírný čistící účinek, jemně působí na vlasy. Stávají se měkkými a zářivými, poslušně zapadají do vlasů.

Recenze

O šamponech Oriflame najdete spoustu recenzí a většinou pozitivních.

  • Ženy mají rádi možnost vybrat si šampon v závislosti na typu a stavu vlasůdiverzifikovat využívání finančních prostředků z různých linií.
  • Dámy oceňují přítomnost přírodních složek ve složení a přiměřené ceny výrobků.
  • Ženy říkají šampony dobře, snadno se umyje, jemně působí na vlasy a má příjemné aroma.
  • Mnozí říkají které budou v budoucnu využívat prostředky společnosti Oriflame.

Šampon hodnocení od Oriflame Podívejte se na další video.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky