Šampon pro vypadávání vlasů Vichy

Šampon pro vypadávání vlasů Vichy

Vypadávání vlasů je onemocnění, které má mnoho příčin. V normálním stavu jsou vlasy silné a lesklé, charakterizované odolností proti poškození. Málokdo ví, ale ztráta až sto vlasů za den je považována za normální. Je-li však otupělost, ostrá a hojná ztráta, pak je zapotřebí celý komplex k obnovení zdraví vlasů.

Šampon pro vypadávání vlasů Vichy je skvělý doplněk k obecnému ošetření vlasů, jeho celkovému zlepšení a posílení.

Indikace pro použití

Zpravidla onemocnění vlasů, vnitřní restrukturalizace těla ovlivňuje celkový stav celého těla: kůže roste matná, vlasy oslabují a vypadávají.

Existuje několik důvodů pro bohaté vypadávání vlasů:

 • hormonální změny - především přechodný věk, období těhotenství, kojení nebo menopauza u žen, stejně jako těžký stres u mužů;
 • vedlejší účinky užívání těžkých léků, například antibiotika. Zdravotní postupy mohou také ovlivnit stav vlasů špatným způsobem;
 • prudké selhání hormonálního a duševního stavu na pozadí stresu. To také zahrnuje depresi a chronickou únavu;
 • rychlá změna teploty - časté nebo každodenní používání vysoušeče vlasů a narovnávacích kleští;
 • avitaminóza;
 • nedostatek železa v těle proti dietě;
 • dlouhotrvající mentální stres.

Tam jsou také mechanické příčiny, které přispívají k oslabení a řídnutí vlasů: \ t

 • stavební kadeře;
 • používání dredů;
 • chemické poškození;
 • těsné ocasy;
 • Africké copánky.

Chcete-li obnovit hustotu vlasů, musíte se řídit jednoduchými pravidly: upravit výživu a zbavit se stresujících podmínek.

Doporučuje se také kontaktovat trichologa. Lékař zpravidla předepisuje terapeutický kurz, který zahrnuje speciální lékařskou kosmetiku. Terapeutický lék Vichy "Dercos" proti vypadávání vlasů bude jedním z nejlepších doplňků.

Vlastnosti

Společnost Vichy má dlouhou historii. Vznikla v roce 1931 v přírodní oblasti Francie zvané Vichy. Je to zdroj termálních vod, které jsou přítomny ve všech kosmetických výrobcích firmy.

Přečtěte si více o tomto šamponu z videa.

Termální vody mají jedinečné vlastnosti a doslova mají léčivý účinek. Šampony založené na této složce zahrnují více než třicet užitečných vitamínů, minerálů a až dvacet solí minerálního typu.

Vlasové přípravky společnosti mají tonizující a revitalizační účinek.

Obrovské množství šamponových testůDercos"prokázal, že léčebný účinek přichází po několika týdnech jeho užívání: struktura vlasů je obnovena, nasycena vlhkostí a kořeny jsou posíleny.

Přečtěte si více o tomto šamponu v dalším videu.

Nástroj obnovuje tón a používá se proti vypadávání vlasů. Řada léků je prezentována pro ženy a pro muže je vydávána samostatná série.

Při pravidelném používání zastavuje komplex vypadávání vlasů a může přispívat k aktivaci spících vlasových folikulů.

Při nákupu výrobku je nutné si pozorně přečíst nápis s následujícími poznámkami: existují typy pro mastné, suché a kombinované typy vlasů.

Celkový účinek šamponu Vishy Dercos:

 • intenzivní výživa pokožky hlavy vitamíny a mikroprvky;
 • aktivace obnovy vnitřních vrstev dermis;
 • posílení vlasových folikulů;
 • zvýšit ochranu každého vlasu (proti ztrátě vlhkosti a poškození);
 • odstranění příčiny vypadávání vlasů.

Složení

Od šamponu Vichy dercos Nejedná se jen o prostředek na čištění, péči o vlasy, ale také o léčivo, které lze aplikovat na všechny typy vlasů. Můžete ji použít od 14 let jak pro prevenci vypadávání vlasů, tak pro léčbu kadeří.

Hlavním účelem nástroje je zvýšit hustotu vlasů. Doporučuje se pro slabé, neživé a křehké kadeře. Podle výrobců se stav zlepšuje několika způsoby:

 • vlasy jsou silnější;
 • objeví se výkon;
 • kadeře připojené větší objem;
 • zesílení pramene probíhá podél celé délky;
 • obnovený lesk.

Účinná látka v šamponu je Aminexil - Speciální molekula, která bojuje s formami kolagenu ve vlasech.

Vyživuje chlupy po celé délce a díky čistění vrstev vrací lesk.

Asi tucet let se vědci pokoušejí odvodit aminylovou molekulu.

Experimenty byly prováděny v mnoha laboratořích po celém světě, což posloužilo jako úspěšné výsledky. Kromě výše uvedených vlastností molekula posiluje vlasový dřík a obnovuje rovnováhu vody a soli epidermis hlavy. Skutečným účinkem molekuly je změkčení vlasového kořene a zpomalení jeho stárnutí. Po tomto efektu mohou všechny živiny snadno proniknout hluboko do žárovky.

Účinné látky šamponu:

 • aminoxyl;
 • vitamín PP - podporuje prokrvení cév, dodává účinné látky přímo do vlasových folikulů. Regeneruje poškozené oblasti vlasů, uvolňuje seborrhea a pomáhá udržet vzácnou vlhkost uvnitř buněk;
 • kyselina pantothenová (vitamin B5) - nepřímo bojuje proti vypadávání vlasů, předchází kožním onemocněním, hojí suchost a odlupování. Díky této kyselině jsou všechny prospěšné vitamíny vstřebávány rychleji;
 • pyridoxin (vitamin b6) - zklidňuje podrážděný epitel hlavy, aktivně zvlhčuje a normalizuje sekreci kožního mazu. Chrání kadeře před agresivními vlivy prostředí a eliminuje lupy;
 • Vischy termální vody - jak společnost ujišťuje, tento komplexní komplex živin zcela obnovuje strukturální změny kudrlinek.

Podle výsledků výzkumu jsou první strukturální změny a redukce vypadávání vlasů patrné po čtrnácti dnech užívání. Počet ztracených vlasů je snížen o 78% a 76% subjektů potvrdilo účinek šamponu: vlasy získaly vitalitu a lesk. Testů se zúčastnilo 154 lidí a doba výzkumu byla tři týdny.

Jak používat

Tonic se doporučuje pro komplexní léčbu roztokem Aminexil Vischy. Šampon posiluje vlákna a ampule s molekulou se koncentrují na vnitřní poškození. Vytváří kompletní regeneraci spolu s výživou pokožky hlavy.

Nástroj se používá pro křehké a matné zámky: dodává užitečné látky do intracelulární vrstvy folikulů.

Časté používání může také aktivovat růst nových vlasů.

Prameny jsou nasyceny keratisem a patentovaný komplex Dercos je navržen tak, aby eliminoval hlavní problémy: křehkost a rozlomené konce. Kosmetický přípravek vhodný pro každodenní použití.

Textura - gel, rychle pění a snadno se vypere.

Při použití je nutné provést jednoduchou sérii akcí:

 • naneste malé množství šamponu na vlhké kadeře;
 • jemně masírujte lék u kořenů;
 • nechte několik minut;
 • opláchněte teplou vodou.

Pro muže

Komplexní "Dercos Aminexil" vhodné nejen pro dívky, ale i pro muže. Většina mužů trpí zalesněním po 40 letech. Pro odstranění tohoto problému vydali specialisté společnosti Vischy speciální řadu pro muže, která zahrnuje šampon a řadu dalších kosmetických přípravků. Aktivní složky terapeutických přípravků: molekulární struktura SP94, kyselina pantothenová a ženšenový extrakt (známý pro své léčebné a regenerační funkce).

Každodenní užívání výrobku pomáhá posílit vlasy a obnovit jejich hustotu.

Nákup

Produkty Vischy doporučujeme zakoupit prostřednictvím oficiálních stránek společnosti. Několik důvodů pro tuto metodu nákupu:

 • objednávat pokaždé kosmetický přípravek, dávat malé dárky. Například v sadě často existují samplery nejnovějších prostředků, které můžete zkusit jeden z prvních;
 • hromadění zvláštních bodů. Společnost spolupracuje se speciálními platformami pro výměnu takových bonusů za příjemné nákupy: můžete nakupovat body z bezplatných letů do technologie;
 • doručení je zdarma v jakékoliv oblasti země za několik dní (objednávka musí být ve výši více než 2000 rublů);
 • Účast na promo akcích drahých linií kosmetiky. Během akce můžete zpravidla získat zdarma micelární vodu pro objednávku, stejně jako jiné prostředky;
 • zajištění kvality. Oficiální dodavatel má doklady potvrzující pravost výrobků. Koupit falešný nebo vypršela droga je nemožné.

Recenze

Podle četných připomínek lék vyhovuje dívkám. Při pravidelném používání dochází ke zlepšení struktury vlasů a jejich menším ztrátám. Jak někteří reagují, aplikují kosmetický přípravek. Vichy "Dercos" Je nezbytné, aby léčba byla dokončena do šesti měsíců.

Mnozí také radí s využitím komplexní léčby od společnosti. Vischytřením speciálních kapslí s aminoxyl molekulou do pokožky hlavy. Nějaký takový komplex pomohl se zbavit plešatých míst, ale léčba byla dlouhá (asi 7-8 měsíce) a zahrnoval ne jediný použití lékařského šamponu, kapslí, ale také dieta.

Některé dívky hovoří o zbytečnosti výrobku: po několika týdnech, po kterém následoval žádný efekt a mastné vlasy u kořenů se staly více mastnými.

Uživatelé doporučují, aby se holistická léčba střídala s použitím šamponu Vichy „Dercos“ a „Dercos Neogenic“. Druhý je speciální doplněk k hlavnímu ošetření a je schopen maximálně vyživovat vlasovou strukturu užitečnými minerály a hluboce čistí kadeře nečistot a připravuje je na působení aminoxylové molekuly.

Obecně platí, že dívky hovoří pozitivně o šamponech, ale zdůrazňují, že pro léčbu vypadávání vlasů je potřeba celý kurz. Pro prevenci jakýchkoli onemocnění pokožky hlavy a vlasů mohou být produkty používány s určitou periodicitou - účinek zesílení, zlepšení vnějšího stavu a vnitřní struktury pramenů je patrný po několika aplikacích. Jak říkají kupující, kadeře se stávají měkčími a poslušnějšími.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky