Estel Rozjasňující Prášek

Estel Rozjasňující Prášek

Další trend krásy získává stále větší popularitu ve věcech barvení vlasů, zesvětlení a blondýnky. Můžete dosáhnout neúplného nebo absolutního zničení zbarvení nebo přírodního pigmentu. Estelův odlehčovací prášek se dokázal prosadit v tom nejlepším. Absolutně přirozený, hypoalergenní přípravek pomůže dosáhnout požadovaného výsledku, požadovaného odstínu jeho pramenů.

O značce

Ruská produkce byla vždy známá svou kvalitou a cenovou dostupností. Světově proslulá značka Estel, jejíž generální ředitel je zkušený chemik Leo Okhotin, nebyla výjimkou. Dříve se zabýval marketingovou propagací různých projektů.

Jeho mozek byl výklenek parfému a kosmetiky. Podařilo se mu dostat jednu z továren z krize. Estel je díky Okhotinovým snahám dodnes zařazen do top ratingových společností. Na počátku dvacátého prvního století se Rusko a pak Evropa zavádějí do nových domácích barviv na vlasy. Zpočátku se skládaly z 15 sytých barev.

Kvalita výrobků byla oceněna stylisty a kadeřníky, proto po 4 letech značka uvádí na trh novou profesionální řadu Essex ze 67 odstínů barev, šamponů a kondicionérů. Brzy se paleta barev zdvojnásobí a Okhotinův obchod nabírá na síle prudkým tempem. Do roku 2010 by se společnost mohla pochlubit 2 miliony prodejů měsíčně.

Síť dealerů Estel má doposud více než sto obchodů ve všech zemích SNS a sousedních zemích. Produkty Estel úspěšně prodávají Polsko, Německo a další evropské trhy.

Barva vlasů se ukázala být hlavním výklenkem společnosti. Pouze jedna série "De Luxe" zahrnuje asi 130 odstínů, profesionální řadu "Essex" - více než 100 a "De Luxe Sense" - 68. Zvláštností značky je její plodná spolupráce s řadou kosmetických salonů, důkladná kontrola. správné používání výrobků.

Vlastnosti a výhody

Efektivní bělící prášek „bude trvat“ pro zvýraznění speciálního pigmentu ve struktuře vlasového dříku.

S tímto lékem Estel dosáhnete ohromujícího efektu.. Odlehčete kadeře se 7-8 tóny bez obav o jejich krásu a zdraví. Hlavní výhodou značky je, že její produkty „fungují“ s přirozenými barvami i barevnými, nasycenými tóny.

Tento produkt je nejčastěji používaným salonním mistrem. Než aplikujete lék na vlasy, je nutné posoudit jejich stav, pochopit samotnou techniku ​​míchání prášku s okysličovadlem. S nesprávným použitím doma můžete ochlazovat, abyste rozbili strukturu vlasů.

Tento postup demonstruje oxidační reakci, destrukci pigmentových granulí v procesu následného louhování speciálními prostředky (šampony a balzámy). Vzhledem k tomu, že se pigmentové částice sníží v objemu, bude tón vláken lehčí. Během úplného bělení by se ve struktuře zvlnění měla vytvořit dutina nebo pór. V tomto případě by se postup měl pravděpodobně konat v salonu mistra, protože takové vlasy budou muset být obnoveny, aby při barvení nepřinesli vlasy ke ztrátě.

Prášek se nepoužívá bez pomoci složky oxidantu, která urychluje reakci číření.

Pokud potřebujete lehké „decoupage“, použijte Estel prášek s horkou vodou.. Stará barva se tak rychle vymyje. Výhodou značky je obsah aktivních alkalických složek. Umožňují látce proniknout hluboko do vlasové struktury bez poškození.

V kompozici naleznete následující prvky:

  • perhydrol;

  • persírany amonné a sodné, které zvyšují rychlost reakce;

  • změkčující přísada s kondicionačním účinkem;

  • pufrovací látky, které udržují pH roztoky v požadovaném objemu.

Pro bělení vlasů je nutné ředit persírany oxidačním činidlem.

Estel produkty testovány v praxi, desítky testů. To je opravdu kvalitní výrobek. Prášek nemá žádný zápach a je vhodný pro všechny typy vlasů, včetně zvýraznění a zesvětlení. S tímto nástrojem budete moci blokovat všechny stupně.

Poměrně nedávný salonní postup byl rozpadávání vlasů. Slovo přeloženo z francouzštiny znamená slovo „očistit kovy“, ale kovy nemají žádný vztah k kadeřnictví. V tomto případě se dekapitace nazývá „čistící“ prameny z nežádoucího odstínu.

Odborníci radit se uchýlit se k Estel prášek kvalitativně odstranit skvrny od barvy na prameny, ošklivý tón, odstranit přetížení barvy, účinek umělých vlasů. Tento nástroj pomůže vašim vlasům přirozený lesk.

Pokud jste se jednou probudili s myšlenkou, že byste již neměli být brilantní brunetkou, obraťte se na bezpečné blondýnky. Teď si můžete udělat Marilyn Monroeovou. Je lepší, když jste dříve používali profesionální vlasovou kosmetiku než divoké experimenty s barevnými prameny v různých barvách.

Dekapazh nebo "blond mytí" - radost z příjemné, ale drahé. Nespoléhejte se na svůj talent a neprovádějte postup doma. Zkušený specialista kvalitativně odstraní umělý pigment.

Pokud se osobně zabýváte řešením tohoto „obtížného“ problému, riskujete, že se na vašich vlasech dostane nerovnoměrná barva od světle hnědé po červenou.

U velitele s pomocí účinného prášku Estel se tato operace bude provádět v několika fázích. Podle koloristů závisí konečný odstín po umytí na tom, kolikrát jste barvili vlasy tmavou barvou. Pro dekapitaci bude nejvhodnějším řešením speciální práškový lék nebo tekutina určená pro „blond mytí“.

Způsob použití

Vyzbrojeni Estel "Princess Essex" prášek a stále osvětlení domu, měli byste si pozorně přečíst návod. Je důležité zvolit okysličovadlo stejné značky. V Estel, tato složka je bez zápachu, nezpůsobuje podráždění sliznice, je krémová konzistence.

Takové kosmetické přípravky pro bělení a blond vlasy budou vyhovovat těm, kteří se obávají náhlých, nežádoucích barevných výsledků, a také se starají o zdraví vlasů.

Pokyny ukazují, že pro přípravu směsi musíte prášek Estel Princess Essex smíchat s čištěním v keramické nebo plastové nádobě (poměr by měl být 1: 2). Pro průměrnou délku budete potřebovat 25-30 g prášku a dvakrát tolik okysličovadla. Před vložením prostředků na zámky ji rozmíchejte na rovnoměrnou konzistenci.

Ředit takovou emulzi doma musí být v rukavicích. Pokud se zabýváte rozpadáváním, prášek by neměl být použit k odstranění zbytkové henny a basmy. Lék by měl být aplikován, od tmavých oblastí vlasů, končící světlem. Po zákroku, po několika dnech, můžete použít tónovací prostředek a dokonce i trvanlivou krémovou barvu požadovaného odstínu. To dá vlasům přirozenost, lesk.

Estel produkty budou nejúčinnější pro mytí barev. To je nejvíce loajální "souvisí" se strukturou vlasů, pomáhá odbarvit jakýkoliv odstín vlasů.

Přezkum

Estel prášek byl rozdělen do několika profesionálních řad. Jedním z nejznámějších je Estel "Essex Princess", který má široký výběr barev. Všechny fondy jsou bez amoniaku, mají vyvážené složení komplexu keratinu, rostlinné extrakty. Cítíte s takovým nástrojem veškerou snadnost přípravy a aplikace prášku i doma.

Pro dívky, které se chtějí rozzářit, by nejlepší možností byla "De Luxe Ultra Blond". Mikro-granulovaný prášek, zesvětlující kadeře, umožní vám od hnědovlasých, blond nebo brunetek proměnit se v blonďatou dívku, aniž by to poškodilo vaše vlasy. Pokud správně udržujete proporce prášku s oxidem, získáte nepřekonatelný výsledek.

Ale s práškem "pouze barva" vaše kadeře okamžitě získat luxusní výrazné odstíny. Po použití takového nástroje odborníci doporučují absolvovat kurz s maskami Estel s komplexem Bio-Balance keratin, provitaminem B5 a UV filtrem Fluid Crystal.

Recenze

Soudě podle recenzí spokojených zákazníků, jsou výrobky Estel jedním z nejvíce zakoupených. Fanoušci značky říkají, že prášek pro zjasňující prameny má několik zjevných výhod. Rychle odstraňuje barvicí pigment od kořenů až ke špičkám. Stačí jedno nebo dvě ošetření.

Mnozí říkají, že výhodou ruského prášku pro vlasy je také absence agresivních látek v kompozici.

Být pozorný a důsledný, teoreticky můžete správně odlehčit kadeře domax Většinou však ti, kteří se k tomuto experimentu pustili, doporučili kontaktovat salonního mistra. Po bělení pod „vedením“ Estel, není hrozné znovu barvit vlasy, barvit a zvýrazňovat. Pomocí profesionálních barev na vlasy můžete bezpečně spoléhat na dokonale rovnoměrný tón, hladkou strukturu pramenů.

Podle recenzí a oficiálního prohlášení výrobce jsou prášky Estel k dispozici pro opakované a pravidelné používání. Stres je aplikován na vlasy v každém případě, ale v takovém množství, jak by to ostatní přípravky neučinily. Po bělení s Estel práškem, tónování s barvou se stává neškodným povoláním, které šetří vaše luxusní kadeře.

V příštím videu - zesvětlování a tónování vlasů série "Es Lux Lux" De Luxe.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky