Wella Hairspray

Wella Hairspray

Každá žena alespoň jednou v životě se obrátila na sprej na vlasy. Tento neobvyklý nástroj pomůže trvale opravit i ty nejsložitější účesy. Nicméně, mnoho žen se bojí tohoto produktu, protože většina z nich je špatná pro vlasy. Sprej na vlasy Wella je klasifikován jako bezpečný a účinný při používání výrobků.

Silné a bezpečné uchycení

Lak je používán ženami a dívkami ve zvláštních případech. Pro upevnění složitého a neobvyklého účesu je nezbytné. Vysoce kvalitní lak si zachovává potřebný vzhled vlasů až do dalšího šamponování. Lak se používá po vytvoření účesů. Nanáší se na povrch, čímž je zajištěna trvanlivost vlasů. Většina laků je však velmi nezdravá. Lepí, suší a lámou vlasy. Časté používání nekvalitních nástrojů může vést k katastrofálním následkům. Proto byste měli věnovat zvláštní pozornost výběru kosmetické značky.

Nejlepší volba

Mezi nejrůznějšími stylovými laky lze považovat lak na vlasy za nejpopulárnější a nejúčinnější prostředek. Wella, který se vyznačuje silnou fixací a minimálním poškozením vlasové struktury. Společnost vyvinula celou řadu výrobků s různými komponenty a vlastnostmi. Každá žena pro ni najde perfektní lék.

Lucky jsou vysoké kvality, nízké ceny a cenové dostupnosti. Najít takový nástroj, který můžete v téměř každém kosmetickém obchodě. Mezi laky pro styling od Wella patří:

 • Lak na styling - pomáhá opravit objemný a složitý účes.
 • Kotevní lak - takový nástroj může upevnit jednoduchý každodenní účes.
 • Hot styl - používá se jako prostředek pro upevnění a jako tepelná ochrana.
 • Stínovací lak - může malovat jednotlivé prameny v požadované barvě.
 • Brilantní lak - pomůže vytvořit originální obrázek pro párty nebo "out".

Značka Wella Professional vyrábí řadu produktů pro péči o vlasy.

Řádky

Všechny laky na vlasy značky Wella Professional lze rozdělit do několika kategorií v závislosti na síle svých akcí:

 • Mimořádná fixace - takový nástroj může ve své původní podobě udržet i ty nejsložitější účesy.
 • Silná fixace - o něco slabší než jeho předchůdce, ale také dobře zvládá svou práci.
 • Střední fixace - takový výrobek nebude schopen poskytnout potřebnou fixaci těžkým, hustým vlasům. Nicméně, to je vhodné pro tenké a slabé.
 • Normální fixace - produkt je ideální pro každodenní styling. Vlasy nevyschnou, fixují několik hodin.

Značka Wella profesionální zahrnuje několik populárních linek. Mezi nimi jsou: "Wellaflex", který zahrnuje nejen laky, ale i jiné vlasové přípravky. Tento výrobce uvolní linku "Wella Design", který zahrnuje mnoho nástrojů - například laky, pěny, masky, spreje. Nejoblíbenější produkty značky, které jsou schopny prezentovat profesionální péči a silnou fixaci na vaše vlasy, jsou prezentovány na vaši pozornost:

 • "Wellaflex pro znatelný objem" - objeví se zákazníkům ve standardní kovové láhvi - bez víčka. Objem je 250 ml. Takový nástroj je schopen poskytnout extravagantní fixaci vlasů. Mezi hlavní výhody patří nádherný dávkovač. Nástroj je distribuován rovnoměrně, nesvítí, nelze si ho všimnout. Lak nevytváří vlasy těžké, trvá asi jeden den. Účes vypadá přirozeně a přirozeně.

Tento nástroj bude udržovat objem vlasů po dlouhou dobu. Lze jej použít za špatného počasí a vlhkosti. Lak bez zápachu, žádný bílý květ.

Výrobek není lepkavý, neodlupuje hrudky. Trochu schne vlasy, ale použití laků je téměř nemožné vyhnout se. Obvykle se tento nástroj kompletně vyrovná se svým účelem a plní úkol.

 • "Wellaflex Volume pro jemné vlasy." Ideální pro dlouhé a tenké vlasy. Standardní láhev, kovová, bez víčka. Výrobce tvrdí, že tento nástroj chrání vlasy před UV zářením. Dokonale fixuje, dodává objem i nejtenčím vlasům. Nedrží dohromady vlasy, nevypadá v hrudkách, udržuje vlasy v původní podobě. Má příjemnou ovocnou vůni.

Snadno se vyjme - stačí jen tak na hřeben. Prakticky nevyschne, nepoškozuje strukturu vlasů.

 • "Wellaflex pro hot styling" - laky vystupují mezi všemi ostatními. Za prvé, neobvyklý design výrobku zaujme. Láhev na železo zobrazuje plamen naznačující neobvyklé vlastnosti tohoto výrobku. Lak na horký styl zvládá svůj účel, ale měli byste použít tepelnou ochranu. Nástroj by měl být nastříkán na celou hlavu vlasů a ne na jednotlivé prameny. Dosáhnete tak přirozeného účinku.

Výrobek nedrží vlasy, nespadá bíle. Trvá dlouho.

Nepříjemný zápach téměř okamžitě zmizí. Štěstí udržuje vlasy v původní podobě až 12 hodin. Neváhá, nevypadá v hrudkách. Stačí jen rozčesat vlasy. Vlasy budou okamžitě měkké a učenlivé. Jeden z nejoblíbenějších produktů značky, sbírá pouze pozitivní zpětnou vazbu od zákazníků.

 • "Wellaflex pro super pevné upevnění s technologií Flexactive. Nový vzorec" - také jeden z nejpopulárnějších značkových produktů. Dává lehký lesk, ale nepromastí vlasy. Rychle schne a pevně fixuje vlasy. Trochu schne. Lak se musí omýt, česání k odstranění takového nástroje je nemožné. Nepřipevňuje vlasy, poskytuje spolehlivou a velmi stabilní fixaci. Schopen udržet vlasy ve své původní podobě. Platnost je omezena na dny.

Produkt shromažďuje pozitivní recenze, které potvrzují jeho vysokou účinnost.

 • "Wellaflex zář barev" - ošetřuje denně, snadné laky. Není suchý, vhodný pro upevnění lehkých účesů. S komplexními volumetrickými možnostmi takový produkt nemůže zvládnout. Vůně laku rychle zmizí, nástroj je dokonale rozdělen - díky pohodlnému spreji. Spolehlivě fixuje vlasy, nelepí se k sobě, nevytváří vlasy ztuhlé a „panenky“. Velmi snadno se odstraní kartáčováním.

Nevýhodou není příliš dlouhá doba fixace. Účes není až 24 hodin.

 • "Wellaflex pro extra silnou fixaci s hydratačním komplexem" - výrobek nemá dusivý zápach. Nevysychá - díky hydratačním přísadám. Nedává vlasům účinek tuku. Je snadné odstranit s hřebenem, nemůžete si umýt vlasy.

Mezi nevýhody patří slabý lak. Nemůže udržet složité účesy nebo husté vlasy. Více platí pro lehké barvy pro každý den. Ideální pro upevnění jednoduchého designu.

 • "Wella Design silná kontrola" - jiný světlý design. Kovová láhev je natřena jasně červenou barvou. Nástroj "Výkonné řízení" má speciální, velmi silnou fixaci. Má nepříjemný zápach, ale téměř okamžitě zmizí. Nedrží se spolu a nepromastí vlasy. Je distribuován rovnoměrně, trvá až 24 hodin. Výrobek zcela zvládá úkol.
 • "Wella Forte pro maximální fixaci vlasů až 24 hodin" - dobrý nástroj, ideální pro nejdelší a husté vlasy. Neexistuje žádný bílý květ. Tento nástroj pevně fixuje vlasy. Nedrží pohromadě, nečiní vlasy těžší, nemá nepříjemný zápach. Lak Forte řady perfektně zvládá cíl.
 • "EIMI Wella" - jedna z nejnovějších inovací značky. Prostředky pro pokládku "EIMI" jsou schopny zajistit dostatečně dlouhou a spolehlivou fixaci. Má neuvěřitelné aroma.Chrání před vlhkostí, UV zářením a stohováním za tepla. Udržuje objem, nelepí se.

Složení

Takový populární výrobek má jistě řadu nevýhod. Ve srovnání se svými zásluhami však blednou. Výrobek je nejen schopen efektivně opravit účes, ale také se starat o zdraví vlasů. Přípravek obsahuje hydratační komplex, provitaminy a také chrání před slunečními paprsky. Vytváří neviditelný ochranný film, čímž chrání před vnějším poškozením.

Recenze

Produkty Wella profesionální shromažďuje pozitivní zpětnou vazbu. Má nízkou cenu, vynikající kvalitu, minimální poškození vlasů a dobrou fixaci. Všechny tyto vlastnosti dělají z lak na vlasy Wella jeden z nejoblíbenějších produktů na kosmetickém trhu.

Podívejte se na Wella hairspray v dalším videu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky