Rozjasňující vlasové tonikum

Rozjasňující vlasové tonikum

Každá dívka, která sní o zesvětlování vlasů, se to snaží nejen efektivně a krásně, zbavit se žloutnutí, ale také neškodně, jak je to jen možné. V poslední době se na policích profesionálních obchodů s kosmetikou objevil nový výrobek, který se nazývá zesvětlující vlasové tonikum. Tento produkt získal velkou popularitu a popularitu mezi světlovlasými dívkami, které chtějí odlehčit vlasy několika tónům.

Co to je?

Osvěžující tonikum je benignější alternativou k barvicím vlasům, které jsou příliš škodlivé pro strukturu a zdraví kudrlinek při použití. Tonika nepřináší žádné škody a umožňuje zesvětlit stávající barvu najednou do několika tónů. Stojí však za to zvážit, že tmavovlasé a rudovlasé dívky nebudou schopny dosáhnout odstínu blond s tonikem, protože je pro tak dramatickou transformaci barev příliš slabý. Ale hnědé vlasy-ženy a blondýnky, kteří sní o dosažení vysvětlení někde ve čtyřech nebo pěti tónech, jsou docela schopni splnit jejich přání díky tomuto produktu.

Vlastnosti a výhody produktu

Tento nástroj má své výhody a nevýhody. Všechny tyto údaje by měly být vzaty v úvahu při rozhodování, zda použít zjasňující tonikum nebo ne.

Hlavní výhodou tohoto nástroje je samozřejmě naprostá neškodnost struktury vlasů při odlehčování, naopak, zjasňující tonikum je považováno za péči a zvlhčovač, který činí vlasy lesklými a hladkými. Tato analogová chemická barva může být používána pravidelně bez poškození na lopatu. Současně, pokud jste od přírody majitelem světlého stínu, budete moci odlehčit o pět nebo dokonce šest tónů.

Jednou z nevýhod zesvětlovací toniky je krátké období uchování samotné barvy. Nástroj se postupně vyplaví na pár - tři týdny, ale díky možnosti pravidelného používání bude možné udržet požadovaný tón vlasů. Hlavní nevýhodou tohoto nástroje je snad to, že může výrazně poškodit pokožku hlavy, ručníky používané při malování a samotnou koupelnu. Kromě toho je nejtěžší vymývat pokožku, což je důvod, proč by při použití tonikum měl být co nejobezřetnější a postupovat opatrně.

Je nezbytné zajistit, aby zjasňující tonika nezpůsobovala alergie. K tomu je nutné před použitím provést zkušební nátěr na malé části hlavy a ujistit se, že výrobek nezpůsobuje svědění nebo jinou reakci. Také, tonikum může mírně suché vlasy, takže pokud vaše vlasy jsou suché a křehké znamená, že se nehodí.

Mimochodem, v recenzích, je vysoce doporučeno umýt z kůže s citronovou šťávou, která bude snadno pomoci vyrovnat se s problémem.

Barva

Pokud jde o barvu, tonika mají poměrně široký rozsah barev. Pro lehké dívky navrhl několik barev pro dosažení odstínů od zakouřeného topazu až po platinovou blond. Majitelé hnědých a červených kudrlinek budou také schopni odlehčit tón vlasů, přirozeně se nestanou blondýnky, ale budou moci získat světlejší vlasy.

Jak používat

Tonic je ideální pro postup zesvětlení hromádek doma. Před použitím se ujistěte, že si vlasy rozčesáváte a používáte rukavice, a doporučuje se aplikovat hydratační krém podél vlasové linie, aby se zabránilo barvení pokožky hlavy. Pro začátek by měl být produkt jemně aplikován na mokré vlasy a každý pramen by měl být střídavě odlehčen. Po dokončení procedury tónování odbarvených chlupů musí obal zakrýt a držet několik minut.

Každý odstín má svůj čas, ale žádný nepřesahuje dvacet minut, protože pokud přeexponujete látku, můžete si namísto blonďatých vlasů pořídit zcela neočekávanou verzi. Po určité době by měla být lopatka důkladně promyta a poté vysušena.

Pokud budete postupovat podle návodu k použití, můžete získat nádherný odstín, který vás potěší dva nebo tři týdny v závislosti na frekvenci kontaktu s vodou.

Výsledek

Samozřejmě, se správnou aplikací látky a dodržení všech doporučení, můžete získat požadovaný tón, a bez poškození vlasů. A vlasová linie bude znatelně silnější a brilantnější, a protože některé z produktů působí jako balzám, můžeme očekávat zlepšení struktury. A samozřejmě, tonické tonikum pro blondýnky bude nejen okamžitě dát blondýnky více nasycené a krásné barvy, ale také zcela odstranit žlutost.

7 foto

Nejlépe hodnocené

Vzhledem k tomu, že zjasňující tonikum je stále profesionálním nástrojem, je lepší ho koupit ve specializovaných prodejnách. Tento nástroj začal vyrábět hned několik výrobců.

Jednou z nejoblíbenějších značek, které tuto látku vyrábějí, je L'Oreal. Tento kosmetický gigant je vždy aktuální se všemi novými produkty a snaží se udržet vlnu všech kosmetických módních trendů. Prezentované tonikum ve formě tónovaného šamponu hlavně pro blondýnky. Tato značka bohužel produkuje velmi malou barevnou paletu toniků a má vysokou cenu, ale zároveň s vlasy zachází velmi opatrně a trvá dlouho.

Společnost Irida vyrábí svůj produkt ve formě gelových sáčků. Každá krabička má tři porce média, které trvá dostatečně dlouho. Naneštěstí je to obtížné a cena je vysoká.

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL vyrábí trvanlivý tónovací šampon, ale pouze s jednou barvou popela.

Německá značka Indola silver vyrábí barevný šampon a kondicionér ve velkých lahvích, které se postarají o vaše vlasy.

Estel vyrábí barevný balzám na vlasy s bohatou paletou.

Recenze

Většina dívek, které používají pro zjasnění rozjasňující toner, je s výsledkem velmi spokojena. Odstín šamponů a toniků dokonale zesvětlí kadeře a dodá jim lesk. Tento nástroj nepoškozuje strukturu vlasů a nevypírá se po dobu až tří týdnů. Někteří klienti mají suché vlasy, ale s největší pravděpodobností je to důsledek nesprávné aplikace. Mnoho dívek je nespokojeno s tím, že paleta látky není vždy velmi široká a nástroj můžete najít pouze ve specializovaných prodejnách.

9 foto
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky