Estelův prášek

Estelův prášek

Výrobci nejsou unaveni, aby potěšili módy s novinkami, jejichž počet v poslední době rychle roste, díky čemuž můžete skutečně ztratit užitečné produkty. O jednom z těchto nových produktů, jmenovitě, Estel prášek, budeme říkat v našem článku.

Co je to prášek na vlasy

Mělo by začít s tím, že tyto prášky jsou určeny pro různé účely. Tam jsou prášky určené k rozjasnění barvy, a tam jsou ty, které jsou používány během styling a nemění barvu kadeře. A o těch, a jiní řeknou více níže.

Pro objem

Tyto prášky vypadají jako mastek nebo dětský prášek, ale liší se složením. Zpravidla se jedná o komplex přírodních olejů, vody, antioxidantů, viskózy a dalších. Nenechte se zmást s populární v naší době suchý šampon. Jedná se o radikálně odlišné výrobky, i když podobného vzhledu.

Většina dívek sní o maximálním objemu, obzvláště ti s tenkými vlasy trpí.

Chcete-li přidat objem, jsme zvyklí na různé stylingové výrobky, jako jsou laky, pěny, gely a pěny. Pro bazální objem děvčat, aby styling, pomocí kulatých hřebenů - brashingi, tepelné zpracování a curling. Nástroj, o kterém hovoříme jako o činech výměna stylingových nástrojů a někdy i všech zařízení třetích stran, s nimiž jsme zvyklí přidávat objem do našeho účesu.

Pro maximální efekt se doporučuje, aby majitelé jemných vlasů byli stylizováni pomocí termobrashingu nebo kartáčováním fénem, ​​jak jste zvyklí. Neaplikujte na vlasy žádné stylingové výrobky, a to ani před ani po úpravě.

Poté, co si kadeře, rozdělte každý do pramene a prášek s práškem. Výrobcům se doporučuje aplikovat produkt přímo na vlasy, což umožňuje značné úspory. Ale radíme vám, abyste se pokusili dát ho na ruce jako první. Soudě podle recenzí, tato možnost vyhovuje některým dívkám více. Typicky, nástroj je aplikován na zónu temechka, krk a čelo pro ty, kteří nosí rány. Po prášku jemně prohrábněte kořenovou zónu konečky prstů.

Odlehčit

Pokud jsou prášky pro objem vhodnější pro majitele jemných vlasů, pak je prášek pro zesvětlení naopak kontraindikován. Vzhledem k tomu, že tento nástroj je určen pro bělení, kromě pečujících složek, obsahuje alkalické látky, sulfáty a někdy peroxid vodíku. Toto složení agresivně ovlivňuje strukturu kadeře, což může významně poškodit tenké vlasy.

Všechny odlehčovací prášky se smísí s oxidačními činidly. Existují 3, 6, 9 a 12 procent oxidačních činidel. Procento je vybráno na základě požadovaného výsledku a barvy vašich vlasů před barvením. Podrobné proporce se liší v závislosti na značkách a výrobcích prášků a oxidantů, takže byste měli postupovat podle pokynů na obalu. Poradenství odborníků: smíchejte prostředky pouze od jednoho výrobce.

Stejně jako u běžného barvení, zakryjte ramena látkou (což není škoda), aby nedošlo ke znečištění oděvu. Pusťte se s rukavicemi, plastovou miskou, ve které budete míchat ingredience a kartáč. Namažte pokožku v blízkosti kořenů vlasů mastným krémem, aby se zabránilo barvení. Pokud nechápete zbarvení, je lepší svěřit toto podnikání profesionálnímu, aby nedošlo ke zkaženosti účesu.

Přečtěte si více o aplikaci Estel prášku v dalším videu.

Recenze

Po přezkoumání jsme zjistili, že většina dívek přišla k jednoznačnému názoru, nejlepším výrobcem prostředků pro objem a vyjasnění je populární značka Estel. Nejlepší způsob této značky představíme v přehledu níže.

Mikro granulovaný bělící prášek Estel "Bílý dotek Haute Couture."". Tento výrobek je spotřebiteli vysoce chválen. První věc, kterou je třeba poznamenat, je konzistence při smíchání s oxidem.Na rozdíl od většiny ostatních výrobků se stává krémovou, snadno použitelnou.

Zahrnuje také jojobový olej, který má pozitivní vliv na kadeře a snižuje agresivní účinky kompozice.

Prášek na bělení vlasů Estel "Princess Essex". Přípravek má také příjemnou strukturu při smíchání s oxidem, potěší svou atraktivní cenovou kategorií. Co je velmi pohodlné, výrobce vyrábí malou verzi sáčků s tímto práškem v 30 gramech, což mu ušetří dívky s krátkými vlasy nebo ty, kteří chtějí odlehčit jen kořeny.

Prášek na bělení vlasů Estel "Pouze Blond Ultra."". Produkt má nízkou cenovou kategorii, ale ne méně efektivní ve srovnání s jinými podobnými prostředky. Nevýhodou je nepříjemný zápach při smíchání s oxidy.

Prášek pro dávkování s fixací Estel "Alpha Homme". Výrobek se vyrábí v objemu 8 gramů, spotřeba je však mimořádně hospodárná. Ve víku nádoby jsou otvory pro pohodlné použití okamžitě na vlasy. Cenové rozpětí je spíše nízké 200-300 rublů, v závislosti na městě.

Prášek pro objem vlasů Estel "Moire.""Spotřebitel si všímá vynikající kvality výrobku, dodává vlasům působivý objem, aniž by vlasy špinavé a mastné. Nepříjemný zápach chybí, nádoba se snadno používá."

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky