Lumenový prášek

Lumenový prášek

Sotva je možné najít alespoň jednu kosmetickou tašku moderní ženy, ve které takový důležitý nástroj pro vytvoření úspěšného make-upu jako prášku neleží. Používá se denně, aby se vyrovnala barva kůže, když je nutné maskovat problémové oblasti na obličeji a dát jí matný samet.

Tento dekorativní kompaktní nástroj je vhodný pro přenášení do kabelky, takže můžete opravit make-up v libovolném okamžiku. Prášek, který je tak oblíbený profesionální make-up umělců a běžných spotřebitelů, pomáhá vytvářet okouzlující slavnostní nebo dokonalý elegantní obraz, zejména pokud je to lék na značku Lumene.

Vlastnosti a výhody

S pomocí prášku na obličej značky Lumene můžete nejen vytvořit perfektní tón, ale také zjemnit pleť, odstranit mastný lesk a vizuálně ji učinit zdravější. Díky jedinečným prostředkům pokožky po celý den bude vypadat přirozeně a sametově.

Prášek skryje všechny nepravidelnosti, vady a drobné nedokonalosti, zatímco okolí si nevšimne stopy kosmetické látky na tváři dívky, což je velmi důležité pro krásy, které chtějí vypadat dokonale.

Jakýkoliv prášek z Lumene ("Natural Code Skin Purifier", "Blur" a další) je vyroben bez použití parabenů, mastku (v některých sériích) a umělých parfémů. které poskytují dokonalou péči o pleť. Kompaktní pouzdro se stane nepostradatelnou součástí kosmetiky - výrobce Lumene to garantuje.

Odrůdy

Majitelkou dokonalé pleti se může stát každá dívka, bez ohledu na věk a příslušnost k jednomu nebo jinému typu barvy, a to díky práškovému finskému výrobci Lumene. Tato produktová značka je rozdělena do tří typů a všechny jsou kompaktní.

Více o produktech této značky se dozvíte z videa.

Krémový prášek s efektem matného lesku

Pohodlný, lisovaný prášek rychle a snadno poskytuje dokonalý tón. Skvělá alternativa k založení. Kulaté mikročástice, které jsou základem kosmetického přípravku, jsou potaženy pigmentem, beztíže, zcela nepochopitelným na obličeji. Díky takovému výrobnímu řešení je zajištěno rovnoměrné a jednoduché stínění.

Unikátní struktura vytváří na obličeji matný povrch, neviditelný na dotek, pokožka se stává dokonale hladkou, vypadá vesele.

Krémový prášek je vyroben bez vůní, proto je považován za hypoalergenní a jeho struktura má unikátní složku - morušku, jejíž olej chrání pokožku a šetrně se o ni stará. Tento výrobek je univerzální - vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivých. Dokonale skryje vady, při zachování přirozeného vzhledu pokožky. Unikátní složení zajišťuje odstranění přebytečného tuku.

Barevné schéma výrobku se skládá z pěti odstínů, takže každá dívka, žena, si může vybrat z takové rozmanitosti přesně svůj vlastní stín.

Barva Correction (SS) "Absolutní dokonalost"

Rozkošný, podle desítek tisíc uživatelů, lék na Lumene. S ním můžete vytvořit perfektní make-up během několika minut. Tento výrobek má široké spektrum činností - 6 v 1:

  • Skrývá vady a vady kůže;
  • vyhlazuje tón;
  • vytváří matný povrch (kůže se stává sametovou, bez lesku);
  • Brusinka polární přítomná v kompozici chrání pokožku a stará se o ni;
  • účinek prášku trvá celý den;
  • jedinečné složení přispívá ke zlepšení pokožky.

Nástroj má dva odstíny: světlo - pro období chladného počasí a tmy - pro letní čas.

Dozvíte se více o tomto produktu a o něm se dozvíte z tohoto videa.

Kompaktní prášek

Povrchová úprava poskytuje lesk na kůži, takže je hladká. Struktura "Nordic Nude" je lehká, na obličeji nepoznatelná, dívky nemají pocit masky nebo vrstvy make-upu, póry dýchají a není tu žádný mastný lesk, ale pouze účinek přírodního sametu. Každá buňka se napájí arktickým mrholením, které je součástí, chráněno před vysycháním.

Pro ženy v dospělém věku není možné najít lepší lék, protože jeho receptura je speciálně navržena pro vyblednutí kůže. Díky reflexním pigmentům se vrásky redukují, vizuálně opouštějí rok. Široká paleta barev má šest jedinečných odstínů, mezi nimiž si každá žena jistě najde svou vlastní.

Jak používat

Specialisté Lumene doporučili aplikovat prášek na samém konci tvorby make-upu. Nástroj bude dobře zvládat funkci dokončovacího nátěru, který musí být aplikován na vrchní část korektoru, korektoru, živiny nebo BB krém, tonální látky.

Technika použití není komplikovaná a každá dívka ji zvládne. Aby byl make-up dokonalý, je třeba použít nejvhodnější aplikátor (houbu, obláček z prášku, štětec na kabuki nebo široký make-up kartáč). První je snazší dělat večer, formální make-up a poslední dva - denně.

Světelné pohyby zvoleného aplikátoru musí dát malé množství prášku na čelo, tváře a nos, rovnoměrně rozdělit produkt od zóny začátku růstu vlasů k krku sám, tak že přechod tónu v různých oblastech nedrží oko.

Balení

Všechny výrobky Lumene jsou baleny v krásné krabičce. Značka se zabývá vydáváním nejen vysoce kvalitního zboží, ale také se stará o jeho vzhled, takže každý uživatel bude mít radost držet vyhledávaného případu ve svých rukou. Na víčku je malé zrcadlo většího množství kosmetických tónovacích činidel. Takový přídavek, spolu s kompaktností, činí z pudrového oblečení příjemnou věc, když se může kdykoliv dotknout makeupu.

Recenze

Četné studie a použití vysoce kvalitních přírodních surovin se staly klíčem k úspěchu TM Lumene. Zpětná vazba na značkové produkty je většinou pozitivní. Prášek, jak bylo uvedeno, uživatelé pečlivě pečuje o pokožku obličeje, nedotáhne se a nevysušuje ji, neupchává póry, odstraňuje nepřirozený lesk. Každý kosmetický přípravek, bez ohledu na jeho typ, položí s beztížnou vrstvou, nedělá make-up těžký, a dělá vynikající práci s funkcí maskování vad.

Ve videu uvidíte srovnání práškového Lumene s dalšími známými značkami.

Pro mnoho dívek je důležité, aby prášek Lumene nezpůsoboval alergické reakce, nevysychal suchou pokožku, neztužoval mastnou pleť a zůstal na obličeji téměř celý den.

Navzdory malému objemu je nástroj poměrně ekonomický, trvá několik měsíců s každodenním použitím, i když některé ženy si všimnou, že ne všechny prášky vydrží celý den, je třeba je pravidelně aktualizovat. Přibližně každých 4-5 hodin je nutné znovu aplikovat tónovací látku na nos, čelo a tváře.

Je velmi důležité, aby prášek dobře zvládal mastný lesk.

Z negativních okamžiků děvčata poukazují na to, že ne každý případ má zrcadlo, což není příliš vhodné, když se na sebe nelze dívat, i když to není pro každého podstatné, protože tam je vhodná houba.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky