Faberlic prášek

Faberlic prášek

Každá dívka v každém věku se snaží dosáhnout dokonalého tónu obličeje. Ukhozhennost kůže je do značné míry určuje jeho barvu a nedostatek mastný lesk. Prášek je jedinečná kosmetika, která vám umožní dokončit jakýkoliv make-up a učinit váš obličej dokonalým.

O značce

Firma Faberlic se objevila v Rusku v roce 1997 a její jméno bylo „Ruská linka“, která existovala do roku 2001. Od té doby má firma známé jméno Faberlic. Společnost začíná svou historii výrobou a prodejem kosmetiky pro péči o obličej. Řada značky je rychle a aktivně doplňována a potěšuje zákazníky novinkami dekorativní kosmetiky.

Moderní Faberlic je univerzální internetový obchod, kde si můžete koupit všechny druhy výrobků pro péči o tělo, obličej a vlasy, domácí chemikálie, oblečení a spodní prádlo. Stojí za zmínku, že cenově dostupné ceny jsou doplněny nepřekonatelnou kvalitou a jedinečným obalovým designem. Všechny výrobky jsou vyráběny v Rusku, takže společnosti důvěřují milionům žen a mužů.

Vlastnosti a výhody

Mezi obrovské množství prášků různých firem si mnoho dívek vybralo kosmetiku Faberlic. To není překvapující, protože v sortimentu společnosti existuje velké množství matovacích prostředků, které lze vybrat pro různé typy pleti. Faberlic prášek je kouzelná hůlka pro všechny moderní dívky. Mastný lesk, který se objeví na obličeji během dne, ještě nikoho nezdobil, takže tato kosmetika by měla být v arzenálu každé ženy.

Prášky této značky mají nepřekonatelnou kvalitu, vynikající design za přijatelnou cenu. Máte možnost vybrat si perfektní odstín, preferujete klasický kompaktní prášek nebo drobivou drobnost.

Odrůdy

Hvězda

Tento typ kosmetického přípravku se nedávno objevil v katalogu firmy v novém designu as novými vlastnostmi. Prášek obsahuje kyselinu hyalouranovou, takže při pravidelném používání se pokožka stává hladší a mladší, jemné vrásky zmizí a obličej začíná svítit zevnitř.

Výrobek je vhodný pro všechny typy pleti náchylné k předčasnému stárnutí. V procesu použití výrobce slibuje, že dostane hladkou, hedvábnou pokožku bez viditelných vad. "Star Out" je skvělý doplněk make-upu, který vám umožní učinit ho udržitelnějším. Matovací prostředek je nabízen ve třech oblíbených odstínech, které jsou umístěny v krásném zlatém balení se zabudovaným zrcadlem a houbou.

Triumf

Prášku "Triumph" od Faberlic se podařilo získat důvěru mnoha spravedlivého sexu. Nástroj je navržen tak, aby dokončil make-up a matování, jehož efekt je obtížné dosáhnout jen jedním základem. Matovací prostředek obsahuje malé částice, které vám umožní skrýt nedokonalosti, takže obličej je hladký a rovnoměrný.

Přípravek obsahuje takové užitečné prvky, jako je vitamin E a jojobový olej.

Díky nim bude vaše pokožka chráněna před předčasným stárnutím a škodlivými účinky na životní prostředí. Jemná textura neupchává póry, takže vaše pokožka může dýchat a být nasycena kyslíkem.

Pohodlné třívrstvé balení umožňuje otevřít výrobek jemným stiskem prstů. Houba je skladována odděleně od samotného prášku a během skladování není znečištěná.

Cesta k dokonalosti

Kosmetické matování agent s hlasitým názvem "Cesta k dokonalosti" může změnit váš obličej s jedním pohybem. Lehká beztížná textura neumožňuje vytvořit efekt masky, který vám poskytne dokonalý make-up.Tento prášek je ideální pro doplnění obrazu a pomáhá opravit make-up po celý den.

Matovací prostředek je ideální pro použití v létě, kdy je pokožka obzvláště potřebná pro kyslík.

Tři beztónové odstíny vám umožní vybrat si tón, který bude výborným doplňkem základů a opravných prostředků. Můžete skrýt všechny zbytečné okamžiky a zvýšit účinek přirozené krásy kůže. Zákazníci se také nemohou radovat za dostupnou cenu výrobku a jeho stylový design.

Konečný dotek

První věc, která láká v tomto kosmetickém výrobku je jeho elegantní světlé balení s obrazem mladé dívky. Obdélníková krabička umožňuje pohodlnější a příjemnější používání výrobku. "Konečný dotek" - konečný dotek, kterým je schopnost aplikovat prostředek jako klasický prášek, bronzer nebo zvýrazňovač.

Tento matovací prostředek umožňuje zdůraznit konturu obličeje. Jasnější a atraktivnější. po použití prášku získáte trojnásobný efekt.

Vaše tvář svítí, obrys je jasně viditelný a všechny nedokonalosti jsou skryté. Správně umístěte akcenty světla a stínu a pak bude tvá tvář centrem pozornosti v každé situaci.

Mokrý a suchý

Jako každá jiná kosmetická značka, Faberlic se snaží vždy překvapit a potěšit své fanoušky jedinečnými novinkami. Novinkou firmy je prášková mokrá a suchá, která patří do řady Secret of Perfection a je považována za luxusní kosmetiku.

Název výrobku hovoří sám za sebe a znamená, že jej lze použít jak v suché, tak i v mokré formě.

Houba vyrobená ze speciálního materiálu umožňuje rovnoměrné nanášení prášku na obličej nad základem. Pokud je vlhký, prášek sám se změní na základ, což vám umožní lépe skrýt všechny nedokonalosti. Jakékoliv zčervenání a podráždění zmizí, stačí na ně jen matující činidlo. Jemné čáry jsou navíc méně patrné.

Bronzant

Léto je hned za rohem, takže každá dívka musí mít na skladě dobrý bronzerový prášek, který vám umožní zdůraznit vaše opálení, což je více nasycené a zářivé. Sortiment Faberlic má pro tento typ prášku tři možnosti, z nichž každý je navržen tak, aby dosáhl speciálního efektu. Například prášková bohyně Slunce je vhodná pro denní i večerní líčení, dává matný odstín bez perleťové perly a přetečení.

Bronzant "Ve světle podhledů" je nejdražším zástupcem tohoto typu prášku. Tonizující prvek je dodáván ve formě pečeného prášku, který dodává krásnému a rovnoměrnému odstínu a zlepšuje efekt opalování.

Jak si vybrat

Volba prášku by měla být založena na vlastnostech vaší pleti. Pro mastný a kombinovaný typ by měl být prášek dlouho matný a vylučující mastný lesk. Suchá kůže by naopak měla být ošetřena pomocí zvlhčovacího prášku, jako je Triumph od firmy Faberlic.

Dojem výrobku může být trvale zničen v důsledku nesprávně zvoleného odstínu. Kosmetologové doporučují nejprve koupit vzorek prášku různých odstínů, aby přesně věděli, který z nich potřebujete.

Recenze

Většina zpětné vazby na faberlik matiruyuschih znamená - pozitivní. Dívky jsou spokojeny s kvalitou výrobků, trvanlivostí a krásným obalovým designem. Rozumná cena kosmetiky od ruského výrobce také nemůže být důvodem k výběru prášku z této kosmetické firmy.

Záporným bodem při použití matovacích činidel je nesoulad odstínů a získání efektu žloutnutí.

V dalším videu otestujeme nový prášek od firmy Faberlik.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky