Mastná pleťový prášek

Mastná pleťový prášek

Mastná pleť občas přináší ženě nepříjemnosti a zahrnuje nejen vysoce kvalitní čištění a další péči, ale také výběr správných kosmetických přípravků, jako je obličejový prášek, který by neupchával póry a zároveň odstraňoval mastný lesk. Moderní značky produkují prášek pro mastnou pleť, který nabízí různé formáty a odstíny.

Vlastnosti a výhody

Produkty pro mastnou pleť jsou označeny speciálně tak, aby zachránily ženy před nalezením jejich ideálního produktu.

Matující kosmetika pro mastnou pleť má charakteristické rysy a je vhodná pro ženy s určitým typem epidermis, která má výrazný lesk v zóně T a tvorba komedonů, možnost akné, má zvětšené póry.

 • Prášek pro mastnou pleť neobsahuje rostlinné oleje (tuky), vosk, škrob;
 • Mezi odrůdami kosmetických přípravků patří ty, které jsou schopny uspokojit touhu ženy: eliminovat mastný lesk, matnoucí kůži nebo ji tonizovat - dodává svěží stín;
 • Výrobek je určen k upevnění make-upu a odstranění mastného lesku po celý den, ale nové metody použití nástroje umožňují jeho použití jako korektor, zvýrazňovač nebo bronzer;
 • Prášek pro mastnou pleť vám umožní vypořádat se s nenávistným leskem na obličeji, jehož vzhled postihuje každou ženu s podobným typem pleti;
 • Kosmetický přípravek, v závislosti na jeho struktuře, lze použít po celý rok;
 • Lehký minerální podklad pro obličej bude ideální volbou pro léto: jeho části jsou zcela přirozené a neupchávají póry, netvoří komedony a akné;
 • Mezi produkty existuje odolná kompozice pro tuk nebo kombinovaný typ epidermis, která umožňuje bezpečně fixovat make-up až 24 hodin;
 • Kompaktní prášek je vhodný pro přenášení s sebou a "doplněk" make-upu kdykoliv a kdekoli;

Stojí za zmínku, že prášek pomáhá fixovat make-up a odstranit mastný lesk z povrchu obličeje v T-zóně. Nepoužívejte prášek na celý obličej pro tónování a vytváření efektu zcela matné tváře - takové metody již dávno vymizely. Nemůžete aplikovat sušinu na zanícené a podrážděné problémy kůže obličeje, protože malé částice mohou "ucpat" póry a způsobit tvorbu nových akné.

Prášky se liší ve formě uvolňování: kompaktní a drobivé. Kompaktní prášek je lisovaný produkt v malé kulaté ploché nádobě, která se snadno vejde do kabelky. Je vhodné použít ho „na cestách“ a „opravit“ obličej domu nebo jeho stěn díky houbě nebo kompaktnímu kartáčku.

Prachový prášek má suchou drobivou konzistenci a je aplikován pouze širokým kartáčem; Šíření na obličej nebude fungovat.

Všechny kosmetické prášky pro tónování a použití na obličeji jsou dále rozděleny do několika kategorií podle typu akce:

 • Matování;
 • Krém;
 • Minerální;
 • Drobný;
 • Rýže.

Nejznámějším a nejvyhledávanějším typem je matování.

Mastná pleť "pampers" svého majitele s tukem lesk na obličej: v T-zóně nebo v celé své oblasti, která podporuje použití suché matování agent - prášek. Silně zakrývá problémové oblasti kůže a činí povrch obličeje zcela matným, což vyžaduje použití zvýrazňovače, červenat, aby se obnovil obličej a dodal mu konturu.

Smetanová textura prášku je hustší; může nahradit základ a použít jej jako korektor pro problémové oblasti pokožky při aplikaci za mokra, ale tento produkt se také používá samostatně, aby se vytvořil hustý povlak a trvalý make-up.

Minerální prášek je považován za jeden z nejlehčích prostředků, hypoalergenní a vhodný pro použití po celý rok.

Díky tomu je povrch epidermis řádně matný a svižný, odstraňuje přebytečný kožní maz a nedovoluje mu „prorazit“ make-up při zachování přirozené záře pokožky. Minerální tónovací činidlo obsahuje přírodní složky, jako je oxid zinečnatý, kaolin, železo, nitrid boru a křemen, který zajišťuje jeho hypoalergenní vlastnosti.

Drobný druh prášku je často používán make-up umělci, protože jeho vynikající tónování a snadnost distribuce produktu přes obličej.

Navzdory svému světelnému pokrytí prášek dokonale uchová make-up po dobu 2 hodin nebo déle v závislosti na intenzitě mazových žláz.

Rýžový prášek je obohacen o vitamíny B, E, PP, hořčík, křemík a má tendenci rozjasňovat povrch epidermy.

V dávných dobách byl používán k tomu, aby pokožce dodala otupělost a krásu, a dnes ji používají krásně zakryté lehké pleti k vytvoření dokonalého krytu. Rice kosmetický přípravek není tak cenově dostupný jako jiné typy výrobků a prodávají se výhradně profesionálními kosmetickými značkami, například Sweetscents, Polverederiso a dalšími.

Odstíny

Prášek se liší nejen formou a očekávaným efektem, ale také ve stínu, který umožňuje zachytit ideální produkt pro doplnění obrazu.

Transparentní, často minerální lék na obličej nemá odstín a je ideální pro mastnou a kombinovanou pleť. Kompozice matuje povrch dermis a nedává další barvu, zdůrazňuje přirozený odstín pleti nebo tón použitých tonálních prostředků, působících na kůži obličeje co nejjemněji. Transparentní nástroj je ideální pro použití na mastnou pleť, aby se odstranil lesk a je vhodný pro hladkou epidermu s menšími vadami (téměř nepostřehnutelnými). Jeho nevýhodou je, že prášek nezakrývá nedokonalosti kůže.

Tónovací prášek vám umožní zdůraznit nebo doplnit barvu základu, pokud se používají společně. Spektrum práškového odstínu se liší od téměř průhledného světla k nejtmavšímu a nejsycenějšímu; jeho volba je určena tónem pleti, pro který je zvolen suchý kosmetický přípravek.

Je důležité vědět, že odstín prášku může být o 1-2 tóny světlejší než vaše přirozená barva pleti, ale v žádném případě tmavší - vytvoří efekt masky.

Make-up umělci říkají, že s pomocí obyčejného prášku můžete opravit obličej: pro úzký tvar, vyberte prášek tón, který je lehčí - to bude vizuálně rozšířit obličej. Pro širokou formu použijte tmavý prášek a aplikujte ho na růst vlasů a lícní kosti.

Zelený odstín kosmetického přípravku pomůže napravit tenkou kůži výraznými cévami.

Jak si vybrat

Správná volba prášku zajišťuje rovnoměrný tón pleti. Při výběru kosmetického přípravku je třeba provést řadu jednoduchých podmínek:

 • Po příjezdu do kosmetického skladu si vyzkoušejte různé struktury suché rohože na ruce: zápěstí nebo zadní stranu ruky. Tato technika pomůže určit favority mezi prášky a pohybovat se v dalším směru;
 • Chcete-li si vybrat odstín, naneste malý prášek z testeru na ruku v oblasti zápěstí, pak na nosní můstek, snímače a čelo pro posouzení barvy výrobku;
 • Stojí za zmínku, že složení prášku pro mastnou pleť by nemělo obsahovat tuky (žádné rostlinné oleje), vosk, škrob a reflexní částice (výjimkou je minerální);
 • Při výběru prášek profesionální make-up umělců doporučujeme přestat se zaměřením na značku svého tonální nadace.
 • Hustý matovací prášek pro mastnou epidermu vhodné pro použití v chladném období; pro teplé a horké období je lepší dělat bez prášku nebo věnovat pozornost minerálním analogům;
 • Pro problémovou pleť Vybírejte minerální základy - přirozené složení výrobku nezanechá póry a nezpůsobí další podráždění. Je třeba mít na paměti, že použití suché kompozice na zanícené a podrážděné kůži se nedoporučuje bez ohledu na to, jak je to přirozené;
 • Pro kombinaci a mastnou pleťvhodné jsou epidermis s rozšířenými póry, rohož a minerální a krémová textura. Před nákupem je důležité určit účinek očekávaný od výrobku: upevnění make-upu, tónování kůže nebo odstranění mastného lesku;
 • Na léto vyberte minerální prášek s ochranným faktorem SPF a nezapomeňte obnovit vrstvu každé 2-3 hodiny, aby se na povrchu vytvořila ochranná bariéra;

Drahý nebo rozpočet prášek se stává ideálním kosmetickým přípravkem pro tuk nebo kombinovaný typ dermis, pokud jeho tón odpovídá přirozenému odstínu obličeje nebo je 1-2 kroky lehčí. Základem pro prášek je tonální prostředek, který by se měl shodovat s dotekem suchého kosmetického přípravku.

Nejlépe hodnocené

Produkt Art Visage pro mastnou a kombinovanou pleť má jemnou texturu a je složena z vitamínu E - přírodního antioxidantu. Jeho povrch není na povrchu dermis cítit a poskytuje neuvěřitelnou odolnost vůči líčení.

Kompaktní luxusní výrobek Dior To dává matný povrch, jako drobivý analog dobře známé značky. Slouží k doplnění obrázku.

Běloruský krémový výrobek Relouis dobře kryje kůži, ale zdůrazňuje viditelné odlupování kůže; je vynikajícím cenově dostupným ekvivalentem drahého produktu.

Včetně top matovacího prášku Clarins kůže iluze - minerální drobivost s jemnou texturou a příjemným použitím a Clarins Ever Matte je kompaktní analog.

Recenze

Prášek pro tuk typ člověka má pozitivní recenze, bez ohledu na značku, jako majitelé tohoto typu epidermis vědět, co chtějí od produktu. Vysoce kvalitní luxusní výrobky Clarins Ever Matte, Dior Diorskin Forever Extreme Control; mezi rozpočtovými produkty na prvním místě - Art-Visage Perfektní pleť, Maybelline Affinimat, Maybelline Dream Matte, L'Oreal Alliance Perfect.

Suchý kosmetický výrobek dokonale zachycuje make-up a bojuje proti mastnému lesku, který se objevuje na epidermis během jedné hodiny po aplikaci make-upu.

Speciální složení nástroje vám umožní "prodloužit" život make-upu a dát obličej atraktivní vzhled. Spotřebitelé zejména oceňují profesionální produkty nebo drahé analoga, možnosti rozpočtu někdy nejsou schopny vyrovnat se se zvýšenou prací mazových žláz.

Spotřebitelé jsou obzvláště spokojeni s minerálním složením výrobku navzdory lehké struktuře; Funguje dobře přes tonální lék a matný mastný lesk po celý den, aniž by působil na pokožku.

Toto video vypráví o rozpočtu na mastnou pleť Vivienne Sabo Ideal Sublime.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky