Dior prášek

Dior prášek

Pro mnoho žen je velmi obtížné představit si jejich denní make-up bez použití takového univerzálního kosmetického přípravku jako prášku. A není to překvapující, protože fair sex ji používal v dobách starověkého Egypta. Pak se dozvíte více o nádherné luxusní prášky od slavné značky Dior.

O značce

Je asi velmi obtížné najít alespoň jednu krásnou ženu, která nikdy neslyšela o slavné značce Christian Dior, která je známá svými oděvy a kosmetikou ve všech částech světa. Mnozí monarchové, celebrity, podnikatelky a politici preferují produkty Dior.

Módní dům byl založen v roce 1946, a blíže k padesátým létům, Dior začal vyrábět nejen luxusní oblečení, ale také různé typy parfumerie a dekorativní kosmetiky, pro skutečné znalce té doby. Kompletní řada kosmetiky značky se objevila až v roce 1969 a od roku 2006 vyrábí kosmetiku pro muže.

S příchodem značky všichni hovořili o módní revoluci v Paříži. Tajemstvím úspěchu bylo, že Christian Dior chtěl oživit staré tradice luxusu v pařížské módě. Přinesl ženský a romantický pohled.

Z těchto vzdálených časů až do dnešních dnů získala značka srdce spravedlivého pohlaví, který dává přednost haute couture oblečení, jemným parfémům a samozřejmě nejkvalitnějším kosmetickým produktům.

Dior je vždy personifikován luxusem, ženskou, dokonale upravenou a jedinečnou, která se každoročně pyšní mezi nejvyhledávanějšími luxusními značkami.

Vlastnosti a výhody kosmetiky

Kosmetika Dior je používána nejen běžnými dívkami a ženami v každodenním životě, ale upřednostňují se také profesionální vizážisté a kosmetologové po celém světě. Je to proto, že kvalita výrobků značky je jedním z nejlepších. Kromě toho se kosmetika vyrábí speciálně pro různé typy pleti a dosahuje žádoucího výsledku bez problémů.

Když už mluvíme o různých prášků vyrobených značkou, můžete zdůraznit několik pozitivních vlastností a výhod. Kromě vysoké kvality zahrnují kompaktnost a posun. Nemusíte znovu kupovat prášek, je snadné změnit náplň, stačí si koupit novou náhradní jednotku.

Děvčata budou také potěšena obrovským sortimentem různých prostředků, značka se může setkat s matnými prášky se zářivým efektem, ale nezmění vás na brilantní pohádkovou pohádku vůbec, ale naopak zdůrazní přirozenou záři tváře.

Kompletní s práškem, malé kartáče nebo houby jsou vždy k dispozici, které jsou velmi vhodné pro použití. Vyrábějí se jak kompaktní, tak drobivé prášky.

Složení

Každý výrobek značky, konkrétně prášky, má ideálně zvolené složení, které splňuje všechny nezbytné požadavky na získání stabilního a kvalitního make-upu. Například prášek Diorskin navždy a někdy kontroluje sypký prášek obsahuje speciální částice, které neutralizují účinek mastné pleti a dodávají pleti hladký matný povrch. Díky polymerům v kompozici, které mají fixační účinek, bude make-up trvalý a "nebude proudit". Navzdory tomu, že prášek matování, kůže nevyschne. Některé prášky mají také speciální mineralizovanou vodu, která hydratuje obličej a dodává pleti bezkonkurenční záři.

Speciální složení každého prášku Dior pomáhá nepřesušit pokožku, udržet přirozenou rovnováhu pokožky, protože všechny produkty jsou obohaceny o speciální složky péče.

Také, po použití zvýrazňovače nebo prášky s bronzovým efektem, nebudete mít mastný lesk na tváři během dne.

Prášek Diorskin Nude Air je obohacen o speciální pigmenty, aby se dosáhlo efektu zářivé a holé kůže. Vhodné pro vytvoření make-upu ve stylu Nude. Kompozice je bohatá na vitamíny a minerály, stejně jako na pomerančový extrakt, který s každou další aplikací zlepšuje pokožku. Navíc má prášek absorpční účinek, ale neupchává póry a neporušuje přirozené funkce kůže.

Odstíny

Všechny značky prášek nabízí poměrně velký výběr odstínů pro pohodlnější volbu pro dívky s různými typy a barvou pleti, navíc s použitím jakéhokoliv odstínu získáte nejpřirozenější efekt a ne masku na obličeji obličeje.

Například, velmi zajímavé odstíny lze nalézt v omezeném prášku, který byl vydán speciálně pro léto 2017. Diorskin Nude Air Care a Dare je prezentován ve dvou odstínech Amber Tan a Bronze Tan. Pomůže vám to, aby vaše opálení bylo jasnější, výraznější a krásnější.

Prášek Diorskin Nude Air je dodáván ve 3 odstínech Ivory, Béžová Claire a Medium Beige. Ideální pro vytvoření přirozeného odstínu pleti bez jakýchkoliv závad.

Volný prášek Diorskin Nude Air najdete ve 4 základních odstínech Ivory, Pink, Light Beige a Medium Beige.

Diorskin Nude Air Glow Powder je k dispozici ve 4 odstínech, které budou určitě milovat dívky. Paleta třpytivých odstínů vhodných pro jakýkoli tón pleti.

Sluneční prášek Diorskin Nude Air Tan je dodáván v 6 teplých hnědých odstínech od světle zlatého medu až po tmavé matné skořice.

Přezkum

Značka Dior vyrábí několik druhů prášků pro různé dívky, jejich požadavky a preference.

Dále považujeme za nejoblíbenější, které lze nyní zakoupit v kosmetických obchodech:

  • Diorskin Nude Air Luminizer Jedná se o práškový luminizátor nasycený třpytivými pigmenty, které jsou vhodné pro jakýkoliv typ pleti. Tento sochařský prášek - zvýrazňovač s jemným třpytem je prezentován ve čtyřech různých odstínech. Dvě růžové odstíny pro vytvoření svěžího a třpytivého efektu a dvou broskvových odstínů, které mají mírný bronzový efekt. Každá dívka bude moci najít vhodný odstín.Odborníci doporučují použít obličeje do oblastí, které chcete „zvýraznit“, tj. Dát jim lesk. Dodává se s kartáčem kabuki.

Tento prášek je nasycen mineralizovanou vodou, speciálně vytvořenou značkou.

Recenze Diorskin Nude Air Luminizer zvýrazňovač z blogger.

  • Diorskin Forever kompaktní - odolný tonální prášek, který dokonale splývá s tónem pleti. V kompozici jsou speciální účinné látky, díky kterým bude vaše pleť matná a hydratovaná. Užitečné složky a stopové prvky pomáhají udržovat zdravou rovnováhu pokožky po celý den, aniž by způsobovaly mastnou pleť. Díky příjemné krémové struktuře nedostanete efekt masky.

Velmi pohodlný, můžete s sebou nosit i v malém sáčku spojky. Jsou zde zaměnitelné bloky. Zahrnuje vhodnou houbu pro aplikaci.

  • Diorskin Nude Air záře prášek Je to obličejový prášek s lehkým bronzovým efektem. Zářící práškový prášek jistě osloví mnoho milovníků slunečného a teplého make-upu. Součástí balení je kartáč kabuki. Díky vitamínům a minerálním látkám v kompozici získáte nezbytný odstín a trvalý make-up ne celý den. Také ve složení prášku jsou speciální absorpční látky, které umožňují pokožce dýchat bez ucpání pórů, navíc tento nástroj chrání naši tvář před škodlivými účinky prostředí. Používá se jako bronzer, prezentovaný ve čtyřech různých odstínech, z nichž tři jsou s třpytem a jeden je matný.

Vypadá luxusní na lehce opálené a opálené kůži.

  • Diorskin Forever Extreme Control - prášek s tonálním efektem, mimořádně trvanlivý a matný. Vhodné pro majitele mastné pleti. Ideální pro použití v létě. Jako součást speciálních perlových pigmentů, díky kterým pokožka zůstává po celý den matná. Vhodné pro použití i v nejteplejším počasí díky použití jedinečného patentovaného komplexu, který je zodpovědný za kontrolu oparu.Kompozice také obsahuje speciální složky, které pomáhají vyrovnat celkový stav pokožky a chrání pokožku před škodlivými faktory.

Součástí balení je speciální houba, díky které můžete výrobek snadno aplikovat na obličej bez zbytečného úsilí, stejně jako opravovat make-up po celý den.

  • Diorskin navždy ovládá sypký prášek je drobivý prášek. Zajišťuje trvalý make-up, který trvá celý den. Absolutně necítil na kůži díky lehké struktuře výrobku. Pomůže vyhnout se vzhledu mastného lesku. Můžete aplikovat nejen na obličej, ale i na krk.
  • Diorskin Nude Air drobivý prášek, vyrobený tak, aby se získal zdravý a zářivý tón pleti. Dodává se s nafouknutím vytvořit neviditelný, sametový tón.
  • Instant Gentle Exfoliant je tekutý krémový gel pro čištění pleti, obohacený o speciální stopové prvky, které čistí pokožku odumřelé buňky a zbytkové nečistoty make-upu. Pěna velmi dobře a snadno se omyje vodou. Používá se maximálně třikrát týdně.

Recenze

Většina dívek a žen všech věkových kategorií vyjadřuje mimořádně pozitivní zpětnou vazbu na používání prášku Dior. Navíc, pro některé dámy, prášek značky se stal favoritem v kosmetické tašce na jeden rok. Mnozí zdůrazňují, že ani matovací prášky nezpůsobují odlupování a slibovaný efekt matného make-upu bez lesku na celý den je nepochybný. Mladí lidé poukazují na to, že zářivé světelné zdroje a zvýrazňovače se staly jejich nutností vytvořit nejen každodenní nahý make-up, ale také jasné večerní nošení.

Co se týče minusů, zde všechno spočívá v preferencích spravedlivého sexu. Někteří nemají rád skutečnost, že drobivé prášky nedávají očekávaný matný efekt spíše než ty kompaktní, někteří si všimnou hojného množství flitrů ve zvýrazňovačích.

Kolik dívek, tolik názorů. Většina z nich je spokojena s kosmetikou značky, včetně prášků, takže si tyto výrobky můžete zakoupit bez zbytečného strachu.

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky