Jak si vyrobit šaty z pánské košile?

Jak si vyrobit šaty z pánské košile?

Pravděpodobně v každém pánském šatníku je pár košile, které jsou buď z módy, nebo čekají na svou „zvláštní“ příležitost. Košile je univerzální věc v šatníku mužů. Z toho můžete šít šaty, sukni a dokonce i tašku!

Šití šaty z pánské košile není vůbec obtížné, i když máte nejmenší představu o šití obecně. Po změně staré pánské košile dostanete vynikající, módní a to je velmi důležité, jedinečné šaty!

Jak to udělat

Ženský

Nenechte se zastrašit před dlouhým procesem vyčerpávající ruční práce na vás čeká. Šití bude, ale je to tak malé, že otočení košile na nový výrobek bude velmi vzrušující.

Takže pro začátek rozhodneme, co potřebujete pro práci. Hlavní součástí procesu šití bude samozřejmě pánská košile, nejlépe knoflíky. Navíc si vezměte další 3-4 tlačítka. Samozřejmě bude také užitečná jehla a nit, měřicí páska, pero, nůžky a špendlíky. Můžete požádat někoho, aby vám pomohl. Bude to jednodušší a zábavnější.

Pokračujme krok za krokem návod na šití šatů z pánské košile.

První etapa. Najděte tu správnou košili.

Najděte si starou košili, pokud se nejedná o jednu, nebo jste ji nechtěli vzdát. Mnoho různých a navíc kvalitních košil lze nalézt ve skladech nebo v ojetých obchodech. Chcete-li vyzvednout košili správné velikosti pro šaty, upevněte si límec několika knoflíky pod podpaží, abyste ho měli na hrudi. Pokud jste pohodlní a nikdy nestisknete nikde - našli jste „velmi“ košili! Bylo by lepší, kdyby podkožky nebyly na ramenou košile, ale na zádech.

Druhá etapa. Vyberte si styl oblečení.

Nasaďte si košili tak, aby byl límec na hrudi, upevněte zezadu. Pokud jsou rukávy dlouhé, můžete je svázat za záda. Pokud chcete, můžete je oříznout nebo nechat tak dlouho. Také se rozhodněte, zda chcete nechat límec nebo ho lépe odříznout.

Třetí etapa. Odřízněte přebytek.

Pro tuto fázi potřebujete „druhý pár rukou“. Tlačítka tlačítek, pin na správném místě rukávy, všechny tyto povinnosti asistent. Pokud se rozhodnete obojek snížit - udělejte to teď. Teď, když má košile dlouhé rukávy a také jste se rozhodli je odříznout, udělejte to tak, aby se rukávy několik centimetrů protínaly za zády. V tomto bodě bude spona. Košile s krátkým rukávem, pravděpodobnost, že je musíte snížit, je velmi malá.

Čtvrtá etapa. Podání rukávů.

Chcete-li začít, střih rukávy, a pak uklidnit a jemně lem tak, aby nebyly rozcuchané v procesu ponožek. Nejlepší je to udělat na šicím stroji, ale bude to také vypadat dobře ručně.

Pátá etapa. Vyrábíme smyčky a šicí tlačítka.

Vytvořte smyčky kolem okraje oříznutého rukávu. Pokuste se vytvořit smyčky na celé šířce rukávu. Nyní je čas šít knoflíky na druhém rukávu. Pokud šijete šaty pro sebe, dejte si je a požádejte někoho, aby vám pomohl. Asistent musí vytáhnout rukávy za zády tak, aby šaty nespadly dolů a příliš nepřekážely pohybu. Potom musí přes každou smyčku perem označit místo, kde budou knoflíky šity. Odstraňte šaty a šijte knoflíky na určeném místě. Pokud pro někoho šijete šaty, budete dělat tuto práci.

Šestá etapa. Poslední.

Šaty jsou téměř připravené, stačí zkrátit jejich délku nebo udělat lem půlkruhu. Všechno je připraveno! Nyní můžete jít a chlubit se svými přáteli, nebo udělat další.

Šít džínové šaty, které potřebujete, resp. Džínové košile. A všechny ty šicí potřeby, které sloužily k šití jednoduchých šatů. Budete také potřebovat látku na dně šatů.

Rozdělte rukávy na košili, pak se rozhodněte o výšce pasu šatů. Odřízněte zbytečnou část košile. Pak šijte tkaninu do zbytku košile. To je ono, šaty jsou připravené!

Dítě

Podívejme se, jak si vyrobit dětské oblečení z pánské košile. Pokud se rozhodnete šít šaty z vašeho manžela košili pro vaši dceru, nebo nějaké jiné košile, buďte připraveni, že budete mít docela hodně šití. Ale výsledek stojí za to.

K šití šatů potřebujete pánskou košili. Bude lepší, když si vezmete lehkou košili nebo světlými kresbami. Šicí příslušenství a vzor modelu se vám líbí šaty také přijdou vhod. V zásadě může být vzor pro šití aplikován stejně jako vzor pro dospělé. Uvažujme však o verzi šatů s rukávy.

Pro začátečníky přes rukávy a límec podél linie ramene. Pak vzorek připevněte a přeneste na materiál a poté řezte. Oříznutí rukávů bude pro nás také užitečné. Nakrájejte je na polovinu, otočte horní části směrem ven a přeneste na ně vzor rukávu (z horní části rukávu košile se ukáže, že se jedná o baterku). Dále složte všechny části šatů a rukávů, šijte na psacím stroji.

Tam je možnost ještě jednodušší. Vezměte si velkou košili a přikryjte nějaké šaty dcery uprostřed. Oblékněte si šaty a pak je uřízněte. Šijte na části výrobku. Můžete ozdobit šaty s různými jasnými luky nebo nášivky.

Módní obrázky

  • Pokud chcete šít šaty pro obchodní nebo neformální atmosféru, vyberte si košili z bavlny nebo natáhnout.
  • Pokud chcete šít večerní šaty, vyberte si hedvábné košile. Budou vypadat perfektně na všech stranách.
  • Můžete nosit šaty z košile, spolu s různými pásy, budou zdůrazňovat pas. Tyto šaty se vejdou boty s podpatky a boty při nízké rychlosti.
  • Pokud jsou šaty s rukávy - můžete zabalit, a aby se obraz více ležérní, zabalte rukávy nad lokty. Šperky, tašky budou jen dokončit váš vzhled a učinit z něj jedinečný.
Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky