Co mohu nosit korálové šaty?

Co mohu nosit korálové šaty?

Vlastnosti korálové barvy

Mezi velkými paletami barev - korálové jeden z jasných, ale ne honosných odstínů. Korálové barvy se nacházejí v paletě mezi červenou a oranžovou. Není to však tak chytlavé a agresivní jako první. A ne tak úzkostlivý jako druhý. Korál dává něhu a radost. A samotné jméno je spojeno s krásnými korály.

Pokud někdo korálovou barvu spojuje se světelností, pak nic. Stejně jako korály, tvrdé i měkké uvnitř, vybírají tuto barvu ženy, které kombinují vnější sílu a vnitřní jemnost a něhu.

Korálové zbarvení mnoha spravedlivých sexů se stále děsí. Člověk by však neměl zapomínat, že oblečení této barvy může být vyrobeno v různých odstínech, proto si ho může vybrat žena jakéhokoli věku. Výběr korálově zbarveného oděvu sahá od perleťově růžové (nejjemnější odstín) až po červenooranžovou. Je nejtemnější. První odstín způsobí, že obraz bude beztíže. Lehké korálové tóny, které se změní na světle růžovou, dodají obrazu klid.

K obleku

Korálové odstíny se liší podle typu barvy: studené a teplé. Barevné studené typy jsou považovány za "léto" a "zimu". Pokud jste blondýna se světlou, bílou kůží, váš typ barvy je „léto“. Bledá pleť a tmavé vlasy světlé brunetky vás zavedou do barevného typu "zimy". V tomto případě budete vyhovovat chladné odstíny korálů, jako je růžová a lila.

Dívky „na podzim“ a „na jaře“ (brunetky a blondýnky s tmavší pletí) si mohou pro svůj šatník vybrat teplé korálové odstíny. "Jarní" dívky jsou vybízeny k výběru tlumených tónů. “Podzim” je více nasycený, teplý, například, červená-terakota nebo červeno-oranžový, který se podobat barvám západu slunce.

Pokud vaše pokožka potěší oko s krásným zlatým opálením, pak korálová barva vám dodá ještě větší záři.

Strach z korálové barvy nestojí za to. Koneckonců, váš vzhled bude záviset nejen na něm samotném, ale také na modelu oblečení, stejně jako na doplňcích a správně vybraných botách.

Co na sebe

Dlouhé šaty

Klasická černá barva, přizpůsobená dlouhým korálovým šatům - je univerzální volbou, kterou si nikdy nemůžete pokazit. K tomu si můžete vyzvednout černý popruh a stejné boty. Černá barva bude zdůrazňovat a dělat korály více chytlavé. Zisk v takovém souboru bude vypadat lakované boty.

Obrázek však můžete změkčit, pokud zvolíte bílou barvu, která bude takové šaty zdobit. Vložte bílé sandály a stejnou kabelku do soupravy - a zaručeně se uvolní světelný obraz. Bílá bunda do této kombinace dokonale zapadne, pokud počasí vyžaduje teplejší vybavení.

Když jsou šaty zdobeny volánky, závěsy a různé záhyby, pak se k nim přiblíží doplňky jasných odstínů. Takový obrázek neumožní ostatním lidem, aby se posouvali kolem vás. S ostatními budete vždy srovnávat příznivě.

Pokud se díváte na šaty z hedvábné tkaniny, pak víte, že nejlepší volba pro korálové barvy není nalezen. Hedvábí vám umožňuje sdělit všestrannost tohoto odstínu. Nejlepší doplněk pro takové šaty budou zlaté šperky. Můžete například doplnit obrázek o prodloužené náušnice. Ale vždy si pamatujte na propracovanost, aby nedošlo k přetížení oblečení.

Velmi neobvyklý bude obraz složený z několika odstínů korálů. A co je nejdůležitější, neměly by být více než tři.

Krátké šaty

Jemné šaty samotné mohou být použity pro práci a pro párty.Vše záleží na tom, jak ho přidáte. Pokud vaše šaty jsou vyrobeny z lehké tekoucí tkaniny, módní trendy diktovat zdobí to s tkaný pásek bohaté modré barvy. Chcete-li obraz ztlumit, vyberte boty světlých barev, bílé nebo béžové.

Mini šaty také snižují počet doplňků na minimum. Navíc, pokud jsou šaty velmi přísné, pak se k nim přiblíží masivní šperky. Propracovaný střih, flounces atd. Nevyžadují přetížení obrazu a použití malých přívěsků a náušnic.

Hnědé a zlaté barevné schéma je dokonale kombinováno s korály. Snažte se kombinovat nízké černé kotníkové boty, můžete přidat sako a tašku zlatých barev.

Krátké korálové šaty pro každodenní použití jsou šaty na košili. Délka je lepší zvolit průměr. A toto oblečení bude kombinováno s hnědými botami a dalšími toaletními předměty.

Další barva, která jde s korály je zelená a jeho tyrkysové, máta a fuchsie barvy. Rozředí jas korálové barvy a zároveň je zdůrazní.

Výběr make-upu a manikúry

Začněme s kůží. Pokud máte nějaké nedostatky, pečlivě je tónujte. Akné, tmavé kruhy, průsvitné nádoby - korály budou dále zdůrazňovat všechny nedokonalosti obličeje.

Rty

Kosmetika by měla být kombinována nejen s šaty, ale také s její texturou. Pokud použijete lesk na rty a učiníte je mokré, pak šaty z měkké tkaniny nebude fungovat pro to. Tyto rty ruší váš měkký obraz.

Lehké korálové oblečení a jasná rtěnka jen ztratí a budou vypadat matně. A naopak. Pokud si nasadíte světlý korálový oblek, matné rty budou vypadat ještě bleději a vypadají docela nudně. Proto odborníci doporučují použití rtěnky, opakování barvy vašich šatů. Pokud se od něj trochu odchýlíte, zkazíte celý soubor. S tónem však můžete experimentovat.

Pro večerní líčení vhodné šťavnaté rtěnky, která bude o několik tónů tmavší než šaty. Odpoledne naopak používejte rtěnku o několik odstínů světlejší. V tomto případě nezapomeňte zdůraznit oči. V opačném případě bude ztracena tvář na obecném pozadí.

Nezapomeňte na obecná pravidla pro použití make-upu. Tenké rty vyžadují další objem a jasnost, takže nejsou vhodné velmi světlé rtěnky. Plump výrazné rty budou vypadat příliš agresivně natřené v jasných barvách.

Stíny

Opálená kůže krásný tón vám umožní používat korály, a to i ve stínu. Pro majitele bledé pleti s nádechem žloutnutí není tato možnost vhodná. Nepoužívejte korálové stíny, pokud se kolem očí vyskytují výpadky, jinak se zdají být bolestivé nebo nemocné. Stejný efekt vytvoří modré odstíny make-upu.

Ale pokud jste brunetka v korálových šatech, tak vám budou modro-černé stíny velmi vyhovovat. Budou vypadat malátně a velmi sexy.

Všechny odstíny modré a zelené barvy budou vyhovovat korálovému obrazu, pokud použijete příslušenství stejné barvy. Majitelé zelených očí mohou používat stejný stín. V souladu s tónem světlejším nebo tmavším zvýrazní vaše oči. Doplňte obraz o ozdoby, šály a další drobnosti v tomto barevném schématu.

Smoky Eyes make-up je také skvělý s korály. Ale v jeho nasycení neexistují žádná omezení pouze pro tmavovlasé brunetky. Zbytek spravedlivého sexu může provádět "kouřový vzhled" v šedých a čokoládových tónech. V závislosti na sytosti, bude tento make-up, aby obraz měkčí nebo více chytlavé.

Oddělená doporučení pro blondýna se slušnou kůží. Nedoporučujeme nadužívat oční linky. V opačném případě dosáhnete toho, že vzhled bude zdát těžký a starý. Zvláště na pozadí lehkých korálových šatů.

Korálové barvy milují všechny odstíny béžové: od písčité po čokoládu. Ale tady je důležitá barva kůže. Nejjednodušší způsob, jak vyzvednout make-up tmavé hubené dívky.Jsou vhodné pro terakotové barvy, bohaté odstíny tmavé čokolády.

Při výběru červenat, nezapomeňte, že barva vašich šatů je korál. Proto by měly být také světlejší nebo tmavší. Záleží na denním nebo večerním make-upu, který aplikujete. Pokud to přehánějete barvou, můžete dosáhnout nežádoucího účinku nezdravého červenání nebo tváří naplněných hanbou. Aby se tomu zabránilo, smíchejte korálový ruměnec s béžovou. Pak dosáhnete barvy, která vám nejvíce vyhovuje.

Existuje další způsob, jak se červenat pod korálovou výbavu. Je vhodný pro obchodní make-up. Nejprve naneste rouge uklidňující červenat. Pak pomocí širokého kartáče přidejte na světelné vrstvy vrstvu korálového červenání. Dostanete sotva patrnou patinu požadovaného odstínu.

Stručné shrnutí toho, co je třeba se vyvarovat při výběru korálových šatů:

  • kontrastní tužka
  • rtěnka a červenat jinou barvu
  • odstíny fialové, žluté a tyrkysové tóny.

Příslušenství

Korálové barvy vyžadují, aby dekorace nebyly příliš objemné a objemné. Ve skutečnosti, korálové šaty nejsou obyčejným kusem toalety, ale ozdobou, pouze z tkaniny. Při výběru příslušenství, první věc, kterou byste měli věnovat pozornost je fit oblečení. Čím jednodušší je model, tím složitější může být příslušenství a větší rozměry. Oblečení, které zahrnuje samotný dekor, by mělo být zdůrazněno lehkými a nenápadnými toaletními potřebami nebo vůbec.

Klasické jsou černé doplňky pro korálové šaty. Opasek, kabelka, boty - a vaše oblečení i přes jas a eleganci korálů zůstanou přísné a elegantní. Jedna z položek toalety, můžete si vybrat zlatou barvu a dát obrázek další kouzlo.

Bílé odstíny příslušenství učiní obraz měkším, ale ne méně luxusním.

Béžový oblek netříděných kancelářských možností. Smaragdové barvy šperků, kabelek, šátků - perfektní kombinace s korály. Nesnažte se jít bez povšimnutí, nosit tento jasný obraz.

Jaký druh šperků se hodí

Coral-barevné šaty vyžadují dodržování obvyklých pravidel při výběru šperků. To znamená, že více než tři položky nejsou potřeba. Šperky musí být ze stejného materiálu. A pokud je na vašem oblečení tisk, pak jsou šperky, které opakují vzor na šaty, ideální pro něj.

Šperky

Šperky zpravidla hrají dvě role: buď zředí hlavní barvu použitím barev podobných odstínů, nebo ji naopak zvýrazní. Kovové řetízky a další ozdoby ze stříbra a zlata jsou ideální volbou pro korálové šaty. Šedá barva zároveň chladí teplo šatů a naopak zlato změkčuje a dodává něhu.

Korálky

Jedním z nejlepších přátel korálových šatů jsou korálky z přírodních nebo umělých perel. Perleťově růžová barva může být doplněna šperky stejné barvy. Můžete si vybrat korálky z měsíčního kamene nebo tyrkysové. Zvláštní letní vzhled vytváří bižuterii z mušlí perleťových květů. Vyberte si, pokud jsou všechny odstíny vašeho obrazu provedeny v jasných barvách.

Boty

Boty pod korálovými šaty závisí na stylu a sezóně. Šaty této barvy budou perfektně kombinovány s botami, sandály, botami ... Vše záleží na případu a konkrétním obrazu.

Jaké boty zapadají

Boty jsou schopny ozdobit nebo zkazit jakýkoliv obrázek, takže k jejich výběru přistupujete velmi zodpovědně. Výběr bot stejné barvy jako šaty jsou velmi rozšířené. Ale můžete použít boty jiné barvy od modré po šedou. Hlavní věc je, že ve vašem arzenálu je alespoň jedno příslušenství takové barvy.

Nenoste otevřené sandály, pokud jsou vaše korálové šaty určeny pro práci v kanceláři. Nenoste mu boty, které jsou přetížené dekoracemi.

Vzpomeňte si na béžovou barvu - takové boty se vejdou do jednoduchého a sladkého obrazu z obchodního jednání na procházku s přáteli.

Pokud jsou šaty krátké, pak je vysoký podpatek lepší vyloučit nebo si vybrat boty na nízkém běhu. Velmi krátké korálové šaty v kombinaci s patou 7 cm a výše, může dát naprosto neatraktivní pohled na vaše postava v důsledku porušení proporcí.

Stylové obrázky

  • Obrázek číslo 1 "Casual Dress." Mohou to být šaty - případ. Jedná se o klasickou záležitost v kanceláři i na jiném pracovišti. Nejlepší je ho najít béžovou bundu a čerpadla stejné barvy průměrné výšky. Čistý řetízek a náušnice doplní obraz a budou dostačující pro výzdobu.

  • Obrázek číslo 2 "Šaty." Tento oděv je vhodný pro volný čas. Nasaďte si jeho klínové sandály nebo nízkou plošinu. S ním bude dokonale kombinovaná bižuterie v etnickém stylu, ze dřeva a zdobená polodrahokamy.

  • Obrázek č. 3 „Svetrové šaty“ Vynikající oblečení pro chladné počasí. Může být ozdoben koženým páskem a doplněn o vysoké boty. Stejná série zahrnuje i košili, která může být zdobena objemnými korálky. Z bot se hodí bílé tenisky a kožená bunda z pastelových barev.
  • Obrázek číslo 4 "Koktejl šaty". Vyberte si takové oblečení a ocitnete se v centru pozornosti. Zde bude způsob, jak vysoké podpatky a světlé barvy příslušenství.

  • Obrázek číslo 5 "Korálové šaty na podlahu." Jedná se o luxusní obraz pro statečné ženy. Doplňte ji o dekorace na základě výše uvedených tipů a bude svítit na každý večer.

Jak vidíte, oblečení v korálových barvách lze nosit v jakékoli situaci. Ale vím, že ne každá žena je schopna rozhodovat o ní. To je důvod, proč si to vyberete, budete vždy vypadat módně, ale zároveň prakticky nemáte žádnou konkurenci!

Oblečení Coral Oblečení

Poznámky
Autor komentáře

Šaty

Sukně

Halenky